אפוסתרפיה קנגורו - מזרן מודולרי גולדן טורס - שייט בים תיכון כמיטק כפתור איווקס דודי סופר חופשה בחול פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל

ביטוח משכנתא הכי משתלם לנכי צהל

הצטרפתי לביטוח משכנתא של איילון נאמנים והרווחתי

חלפה כשנה מאז התבשרנו על  המהפכה בביטוח החיים למשכנתא עבור נכי צה"ל ובני משפחותיהם וניתן להגדיר באופן חדש משמעי את שיתוף הפעולה כמוצלח, פורץ דרך ובעל ערך מוסף לנכי צה"ל.
 

למידע נוסף השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם >> 
 

התקדמות משמעותית בדרך לדירה

מאז חשיפת התוכנית, הצטרפו מאות  נכי צה"ל ובני משפחותיהם,  חסכו עשרות אלפי שקלים וקיבלו מענה ראוי לצורך בסיסי. במבט לאחור, אפשר לומר כי מדובר בהצלחה מסחררת. נכי צה"ל רבים שעד כה סורבו לקבל משכנתא כיוון שחברות הביטוח לא הסכימו להעניק להם כיסוי רפואי או נאלצו לשלם סכומים גבוהים עבור הכיסוי הביטוחי מדווחים על התקדמות משמעותית.

חיסכון של אלפי שקלים לתקופת המשכנתא

בעקבות המהפכה בביטוח חיים למשכנתא לנכי צה"ל, התקבלו בחברת איילון נאמנים מאות רבות של פניות. לכל נכה צה"ל בוצעה בדיקת עלויות הביטוח הקיים ולרובם נמצא כי ניתן להוזיל את עלויות הביטוח בסכום ממוצע של 13,000 ₪ לאורך תקופת ההלוואה. במקרים מסויימים החיסכון החודשי הסתכם במאות שקלים כל חודש!

דירה בבעלות נכה צה"ל

גם נכי צה"ל שסורבו לקבל משכנתא ושעד כה נמנעו מרכישת דירה מדווחים על פתרון שניתן להם על ידי איילון נאמנים. בחודשים שחלפו סייעו למספר נכי צה"ל קשים להתקבל לביטוח משכנתא וזאת לאחר שאף חברת ביטוח לא הסכימה לקבל אותם בעקבות מצבם הבריאותי.

מכתבי הוקרה

אילון נאמנים עושה ככל שביכולתה בכדי להשיג את התנאים הטובים ביותר לביטוח משכנתא עבור נכי צה"ל ובמהלך החודשים האחרונים קיבלה עשרות מכתבי תודה. להלן ציטוט מתוך אחד המכתבים המרגשים :
"... אבקש להביע את תודתי הרבה לשירות שניתן לנו ע"י מר שרון פרשר.
מר פרשר פעל במהירות והיעילות האפשרית תוך הבעת התחשבות והבנת המצב.
התנהגותו הבלתי נדלית, הסובלנית, החמימה והעדינה הרגיעה אותנו עד מאוד, ונתנה לנו ביטחון שאנו נמצאים בידיים טובות והכל יהיה בסדר.
אנו מבקשים להודות למר פרשר ובזאת, כלקוחות של חברת איילון, להביע את שביעות רצוננו מהשירות ומהעובדה שישנם עוד אנשים כאלה, שעבודת היומיום השוחקת לא הקשיחה ליבם כלפי הלקוחות.
ברצוני לציין שבני ג.ב שעבורו רכשנו את ביטוח החיים למשכנתא הוא נפצע במלחמת צוק איתן וכל חברה ששמעה זאת הקשתה עלנו את ביצוע הביטוח ודרשה מאיתנו מחיר לא סביר
ברצוני לציין שוב את התחשבות ומחיר הגיוני שהושג עבורנו
תברכו ... "
 

למידע נוסף השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם >> 
 

מרחיבים את השירות גם לבני המשפחה מדרגה ראשונה

לאור ההצלחה, החליטה חברת איילון נאמנים להרחיב ולצרף לחיסכון בביטוח המשכנתא גם בני משפחה של נכי צה"ל ומעתה גם בני משפחה של נכי צה"ל יוכלו ליהנות מהנחה משמעותית בביטוח המשכנתא.

מהפכה בביטוח חיים למשכתנא לנכי צהל
בתמונה: עו"ד עידן קלימן, אסף אלמקיאס, תומר בקשי ועצמון בן-מאיר

תגובות באתר: (0)
קטגוריות