עסק לפי נושא

פינת הייעוץ
עורכי דין
רכב רפואי
אגף השיקום
ארגון נכי צה"ל
בית הלוחם
מכונים רפואיים
רופאים מומחים
הטבות לגולשים
חמי מרפא
בתי עסק מומלצים
כמיטק - פתרונות רפואיים מתקדמים
ציוד רפואי ואורתופדי לנכי צה"ל. מוצרים רפואיים, וטכנולוגיות מתקדמות בתחומי הרפואה והבריאו...
אופטיקה עיניים
חנות אופטיקה מקצועית, אישית, מבצעים מיוחדים לנכי צה"ל ובני משפחותיהם
קלנועית חשמלית מתקפלת
לנסיעה בטוחה בעיר, מתאימה גם לנסיעות לחו"ל, פשוט וקל ולא דורש מאמץ מיותר. בלעדי בישראל!
שלמה אנגל - שרותי ביטוח
אנו מתמחים בביטוח חיים, מנהלים, בריאות, סיעוד וביטוחי רכוש רכב, דירה, עסק וחבויות
משרד עורכי דין סיגל וארז יער סיגל וארז יער משרד עו'ד
עוסקים בייצוג נפגעי מערכת הביטחון טיפול בלוחמים ובנפגעי פגיעות ופציעות קרביות
מכון אורטופדי ברזילי-להב
ברזילי להב אורטפדיה הוא מכון אורטופדי המעניק מענה למגוון צרכים רפואיים לנכי צה"ל ובני משפח...
עמינח מדיק עמינח מדיק
מוצרים חדישים במחירים מיוחדים לנכי צה"ל. בוא לבקר במרכז התצוגה - עמינח מדיק
תוצאות חיפוש - נמצאו 1 בתי עסק
בית הלוחם תל אביב (1)בית הלוחם חיפה (1)בית הלוחם ירושלים (1)בית הלוחם באר שבע (1)בית הלוחם אשדוד (0)

בית הלוחם תל אביב


בית הלוחם תל אביב הוא הוותיק מבין כול בתי הלוחם, הוא היה אמור להיפתח בשנת 1973 אך בעקבות מלחמת יום כיפור נדחתה פתיחתו לשנת 1974. בית הלוחם תל אביב משמש מרכז ספורט ושיקום עבור נכי צה"ל ובני משפחותיהם. מנהלת בית הלוחם תל אביב : אורה חיון, כתובת בית הלוחם ת"א : רחוב שמואל ברקאי 49 אפקה, תל-אביב, ת.ד. 39262, מיקוד: 61392 טלפון : 03-6461646 פקס: 03-6416632 

אורה חיון - מנהלת בית הלוחם תל אביב

אורה חיון - מנהלת בית הלוחם תל אביב אורה חיון מנהלת בית הלוחם תל אביב, אורה חיון החלה לעבוד בארגון נכי צה'ל בתפקיד מנהלת בית הלוחם בירושלים ולאחריו עברה לנהל את בית הלוחם תל אביב. לאורה חיון נסיון של שנים רבות בתחום הספורט ובעבר...
כתובת על אורה חיון - מנהלת בית הלוחם תל אביב כתובת: בית הלוחם אפקה מידע על אורה חיון - מנהלת בית הלוחם תל אביב מידע נוסף »

1

שעות פעילות :

ימי א’ 16:00-22:00

ימי ב’-ה’ 05:45-22:00

ימי ו’ בחודשי הקיץ  05:45-18:30

ימי ו’ בחודשי החורף 05:45-18:00

שבת בחודשי הקיץ 08:00-18:30

שבת בחודשי החורף 08:00-18:00

אודות בית הלוחם

בית הלוחם בתל אביב פועל במסגרת של רשת בתי הלוחם בישראל. הפעילות המרכזית בבתי הלוחם היא פעילות ספורטיבית, שיקומית וחברתית לנכי צה"ל ולבני משפחותיהם. הרעיון העומד מאחוריהם הוא לספק בית חם ותומך למי שנפגעו במסגרת שירותם בצה"ל ופעמים רבות מתקשים למצוא מסגרת מתאימה עבורם לפעילויות מסוג זה.

בית הלוחם בתל אביב

בית הלוחם בתל אביב הוקם לאחר מלחמת יום הכיפורים, בעקבות החלטה של ראש העירייה להקצות שטח מיוחד לארגון נכי צה"ל, עבור הלוחמים הרבים שחזרו לעיר והזדקקו לתהליך שיקום ארוך. בשנת 1974 נחנך המרכז הגדול בצפון תל אביב. הוא בנוי על כ-10,000 מ"ר וסביבו שטח גדול של מדשאות וגינות.

המבנה עצמו מכיל אולם ספורט וחדרי פעילות לחוגים השונים, אולמות להרצאות וכנסים, בריכות שחייה אולימפיות, חיצונית ופנימית, אזור המיועד לטיפולים שונים ומזנון. בבית הלוחם חברים יותר מ-5000 נכי צה"ל והמרכז כולו, המיועד גם לבני משפחותיהם, משרת כל העת יותר מ-15,000 איש. סך הכול מדובר ביותר ממחצית אוכלוסיית נכי צה"ל במרכז הארץ.

הפעילויות בבית הלוחם

הפעילות המוצעת לחברים בבית הלוחם כוללת את מגוון הדרכים לשיקום, לשמירה על הבריאות ולמניעת התדרדרות במצבם הבריאותי של נכי צה"ל. כל חבר בבית הלוחם יכול לבחור את הפעילויות בהן הוא משתתף לפי צרכיו הגופניים והחברתיים. בית הלוחם בתל אביב שם דגש מיוחד על שילוב בין הדורות, מתוך מחשבה שבעלי מגבלה ותיקים יכולים לעזור למי שנתקלים בקשיים הראשוניים בשל מגבלתם הטרייה. הפעילויות כוללות:

טיפול שיקומי – כאן ניתן טיפול לנכים בעלי שיתוק, עיוורים, קטועי גפיים ועוד, הזקוקים לליווי צמוד בתהליך השיקום. הטיפול נעשה בשיתוף עם מרכזים רפואיים שבהם מאושפזים פצועים המופנים מיד אחר כך להמשך טיפול בבית הלוחם, כדי לשמור על רצף טיפולי. טיפול זה כולל טיפול הידרותרפי, פיזיותרפיה ועוד.

חוגי יצירה – בבית הלוחם מתקיימים בכל יום חוגים וסדנאות בשלל תחומי היצירה. במקום מתקיימים חוגי אמנות, בהם צילום, ציור, פיסול ומוסיקה, וחוגי פנאי אחרים כגון בישול ותפירה. החוגים מיועדים הן למשתקמים עצמם והן לבני המשפחה הממתינים בזמן הטיפול.

פעילות פנאי – בנוסף ללוח הפעילויות הקבוע, מתקיימות בבית הלוחם התל אביבי מגוון פעילויות תרבות שהחברים יכולים ליהנות מהן. במקום קיים אולם קולנוע להקרנת סרטים ואולם שבו נערכות מסיבות וחגים משותפים לחברים ולבני המשפחה. בנוסף, מתקיימות בו גם הרצאות וראיונות בתחומים שונים, כמו עסקים, עבודה והורות, ומוצגות תערוכות של יצירות החברים.

הפעלות לילדים – מכיוון שבית הלוחם בתל אביב מיועד גם לבני משפחות הלוחמים, מתקיימות בו פעילויות רבות לילדים. הרעיון הוא לא רק להעסיק את הילדים אלא גם לשלב אותם באופן פעיל בתהליך השיקום, כך שכל המשפחה תצא נשכרת. לכן קיימים במקום גני ילדים לשעות אחר הצהריים, כך שההורים יהיו פנויים לעיסוקיהם. בחופש הגדול מתקיימים חוגים מיוחדים לילדים וקייטנות.

משחקים ותחרויות ספורט הישגי – להשתתפות בתחרויות ספורט יש משמעות שיקומית משום שהיא מציבה אתגרים בפני המשתקם ויעדים אליהם הוא יכול לשאוף להתקדם. לכן מתקיימות במקום תחרויות של סוגי ספורט שונים ואימונים לספורטאים שמשתתפים בתחרויות ארציות ובינלאומיות.

שירותים לבאים מרחוק

בית הלוחם בתל אביב משרת משתקמים מכל הארץ, המגיעים לבצע תכניות שיקום מסודרות. לפעמים אנשים אלה משלבים את ההגעה לטיפול עם עיסוקים אחרים בעיר. חלקם עובדים בתל אביב וחלקם לומדים באוניברסיטה או משלימים לימודי הוראה. עבורם קיימים בבית הלוחם חדרים המיועדים למנוחה בין הפעילויות. לפעמים כל המשפחה מגיעה יחד, מבלה במהלך היום בפעילויות היצירה והפנאי בעיקר בימים בהם יש תחרויות בינלאומיות אז לקראות הערב משתכנת נבחרת בית הלוחם באחד מהמלונות בתל אביב להמשך בילוי משותף.

לסיכום, בית הלוחם מציע מגוון פעילויות לנכי צה"ל ולבני משפחותיהם, מתוך תפיסה שגם המשפחה שותפה לתהליך השיקום, לצד הצוות המקצועי. המשתקמים ובני משפחותיהם יכולים ליהנות בו מפעילות שיקומית, פעילות פנאי ואפילו מהפעלות לילדים.

רשימת טלפונים :

עורכי דין ייצוג נכים
עוה'ד סיגל וארז יער
עוה'ד אלי סבן
עו'ד עומר יעבץ
עו'ד ענת גינזבורג
משרד עוה'ד גרינברג
עו'ד יואב אלמגור
עו'ד דנה נוף
עו'ד גל מויאל
עבודה נגישה
עורכי דין ייצוג נכים
שחר המאירי - עוה'ד
צידקוני סיון - עוה'ד
עו'ד גיא בית-און
עו'ד אבינו ביבר
עו'ד יואב צח וכס
עוה'ד - שרון וייס קרטיה
עו'ד קיפרמן יפתח
עו'ד גולן אריאל
עו'ד חגית לב
נותני שירותים
איציק חדד
בודפשט
רשלנות רפואית
עורכי דין
החזרי מס
ברזילי להב - אורטופדיה
מכונים אורטופדים
נכי צה"ל
טורונטו
אתרים מומלצים
לונדון
אירופה
וינה
אמסטרדם
הולנד
אוסטריה
ברלין
פראג
צליאק
קישורים מומלצים
שטוקהולם
אגף השיקום
רכב רפואי
חמי מרפא
מכונים רפואיים
זלצבורג
רופאים מומחים
מוזיקאים
ארצות הברית
קהילת נכי צהל
ארגון נכי צה"ל
בית הלוחם
אגף השיקום
קידום עסקים
קנדה
דבלין
עורכי דין ייצוג נכי צה"ל
ניו יורק
ברצלונה

שימושי : נכי צה"ל

גולש/ת יקר/ה, לידיעתך, השימוש באתר ובתכנים המוצגים בו כפוף לתנאי השימוש כפי שהם מפורטים באתר. אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו. למען הסר ספק, המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו מידע כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף או גורם חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה אינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר וכל שימושם הוא ככלי המשמש בסיס להערכה אפשרית של זכויותיו של נכה/ה כזו או אחר/ת.

נכי צהל כל הזכויות שמורות לפורטל נכי צה"ל (C) 2001 קידום עסקים WiseGroup בניית אתרים