X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום איווקס איווקס כמיטק כמיטק ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

כפתור החירום לרכב - בשורה לנהגים

כפתור החירום לרכב

הנהיגה בכבישים מזמנת לנו לא פעם הפתעות לא נעימות. תאונות דרכים לדאבוננו, בין אם קשות או קלות יותר הפכו לשגרה יום יומית שלא פעם משאירה אותנו חסרי אונים ומשוועים לסיוע. דמיינו לעצמכם שאתם נוהגים בשעת לילה מאוחרת, הכבישים כמעט ריקים ולפתע מתגלה תקלה ברכב. תחשבו על מצב בו נקלעתם לתאונת דרכים חלילה ואין איש לידכם. האם לא הייתם רוצים שמישהו ידע תוך שניות היכן אתם נמצאים ויבוא לעזרתכם? תרשו לי להניח שכולנו היינו מעוניינים בכך.

מי ישלח לי עכשיו רכב חילוץ? מי יזמין עבורי תוך שניות אמבולנס שיפנה אותי לחדר מיון? מי ידאג שכוחות ההצלה, שירותי הגרירה ושירותי החילוץ יקבלו התראה תוך שניות על הקורה אותי ויבואו לעזרתי? אלו רק חלק מהשאלות שירוצו במוחכם באותם רגעים.
האם לא הייתם רוצים באותה עת שיהיה ברכבכם חיישן שיתריע בזמן אמת הן על מיקומכם המדויק ובמקביל ישלח אליכם צוותי הצלה וחילוץ? אין לי ספק שתשובתכם על כך היא חיובית.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן >>

פיתוח ישראלי כחול לבן

אז זהו שיש! טכנולוגיה ישראלית כחול לבן מבית "קוברה" יכולה לדאוג לשלומכם במצבים אלו ובמצבי חירום נוספים. מערכת "הכפתור" תספק לך הנהג מענה מידי במקרה של תאונות דרכים או מצבי חירום אחרים. המערכת הזעירה המותקנת בתוך הרכב, מסוגלת לזהות שהרכב נפגע בתאונה וזאת באמצעות חיישן תאוצה מתקדם. באופן מידי תאותת המערכת למוקד המאויש 24/7 והמוקדנית תיצור אתך קשר מיד. מערכת "הכפתור" מצוידת ברכיב GPS ו- GSM ומבטיחה קשר ישיר ורציף למוקד. בנוסף מספקת המערכת לשירותי החירום וההצלה מידע מדויק על מיקומו של הרכב. אתה הנהג לא תצטרך להמתין יותר מ30 שניות על הקו עד להזעקת כוח החילוץ לו אתה זקוק כל כך באותו הרגע.

החורף ושעות החשיכה

חשיבות המערכת מקבלת משנה תוקף בחורף בו הסכנות הכרוכות בנהיגה משמעותיות הרבה יותר שכן מדובר בנהיגה בכביש רטוב ובתנאי ראות לקויים. גם בחורף וגם בחשיכה שדה הראיה מצומצם יותר ואנו תלויים בכשירותם ועייפותם של נהגים אחרים ובתקלות רבות יותר הן ברכב בכלל ובמערכות התאורה והבלימה בפרט.

ומשכך, כמה טוב לדעת שכאשר אתם נוסעים ברכב, קיים מוקד שיודע היכן אתם נמצאים, משגיח ושומר עליכם. זכרו - במצב חרום, כל שניה קובעת

לאילו מצבים מתאימה המערכת

• תאונות דרכים
• מקרה חירום רפואי
• אירוע פלילי או אירוע בטחוני
• פנצ'ר במהלך נהיגה ברכב
• הצורך בהזמנת שירותי גרר
• הרכב נתקע ללא דלק

נציין רק ששירותי הדרך כאמור בהמשך מותנים בהצטרפותכם לחבילת "VIP".

אז מה עושים כשנקלעים למצוקה

הכל יכול לקרות בעולמנו הצר. אם נקלע למצוקה חלילה ניכנס כנראה ללחץ. מה עושים עכשיו? למי פונים לקבלת עזרה? איך נסביר לכוחות ההצלה היכן בדיוק אנחנו נמצאים?

כמו בחיים, גם בנהיגה, שום דבר לא מכין אותך למצב חירום בזמן אמת בו מחשבתך מתערפלת ואז מגיע אבדן השליטה. בזמן שנהג מאבד את השליטה, טוב שיש מי שיודע, מי שדואג, מי שמשגיח ומי ששומר עליו. אז מה עושים אתם שואלים? יש לנו את הכפתור שמאפשר לנהג לדעת שהוא בידיים טובות ומעניק לו את השקט הנפשי והביטחון החשובים כול כך בכביש.

לחיצה יזומה על הכפתור

לחיצה על "הכפתור" בזמן חירום תקשר אותך מידית למוקד האנושי. המוקד יאתר את מיקומכם המדויק וישגר אליכם שירותי חירום, הצלה ובמקרים קיצוניים גם את כוחות הביטחון וזאת בזמן הקצר ביותר.

שרותי דרך

מערכת הכפתור באמצעות רשת מחלצים הפרוסים בפריסה ארצית שנכונים לכל קריאה מצדך ולא משנה מהו מיקומך, מאפשרת ליהנות מחבילת שירותי דרך פרמיום הכוללת: שירותי גרר, תיקון פנצ'ר, אספקת 5 ליטר דלק ובמידת הצורך הזמנת מונית שתיקח אותך למחוז חפצך.

לאילו רכבים מתאימה המערכת

המערכת מתאימה לכל סוגי הרכב ששנת הייצור שלהם הינה משנת 2000 ומעלה.

לסיכום

כנהגים, וכהורים לנהגים, אל לנו להסתפק באמצעים הקיימים. "הכפתור" מקצר את זמן התגובה של שירותי החירום לאחר תאונה, מסייע בתחושת הביטחון בעת הנהיגה ועוזר במצב חירום בו הנהג אינו יכול לתפקד ולהזמין שירותי חירום. נהגים רבים חשים אסירי תודה ל"כפתור" שכבר עזר להם בדרכים.

תודו שאתם מופתעים, גם אני הופתעתי !

המלצה אישית – אל תוותרו על "הכפתור" ברכבכם, ברכבי הוריכם ובוודאי ברכבים בהם נוהגים ילדיכם. נסיעה טובה.

לפרטים נוספים ורכישה לחצו כאן >>

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


מידע
לשרותך, נכה צה"ל