אפוסתרפיה קנגורו - מזרן מודולרי גולדן טורס - שייט בים תיכון כמיטק כפתור איווקס דודי סופר חופשה בחול פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל

מבצעים לנכי צהל: חמש הטבות מיוחדות לנכי צהל

המקומות הפופלארים בהם תזכו להנחה בהצגת תעודת נכה

תעודת נכה צה"ל, לה זכאי כל נכה שדרגת נכותו מעל 10% יכולה להקנות הנחות במקומות רבים. החל מבתי עסק קטנים ועד לרשתות ארציות ומותגים. במאמר הבא אספנו במיוחד עבורכם חמש מקומות פופולארים בהם תמצאו הנחה מיוחדת לנכי צה"ל בהצגת תעודת נכה צה"ל.

הנחות לנכי צהל לאורך כל השנה
להנות מהטבות והנחות לכל המשפחה

להנות מספר טוב ובהנחה זה סטימצקי...

אחת הדרכים המומלצות להעשרה עצמית היא קריאה. לקרוא ספר טוב ומרתק, לעיין בספר בישול וכד' יכולה להיות חוויה נהדרת ואם כבר ספרים אז בוודאי תשמחו לדעת שרשת חנויות הספרים סטימצקי מציעה הנחה בגובה של 7% לנכי צה"ל בהצגת תעודת נכה.

רשת חנויות סטימצקי מפעילה כ-150 חנויות ברחבי הארץ בהם ניתן לרכוש ספרים, דיסקים של מוסיקה, DVD ועוד מגוון מוצרים.

בשמים, מוצרי הגיינה, תרופות ותוספי מזון ברשת סופר-פארם

רשת סופר-פארם היא אחת מרשתות השיווק הגדולות בישראל. בחנויות רשת סופר-פארם תמצאו מגוון מוצרי הגיינה, חומרי ניקוי, פרפומריה, מזון ותרופות. מזה שנים רבות שרשת הסופר פארם מציעה לנכי צה"ל הנחה בגובה 10% על מגוון מוצרי החנות שאינם במבצע.

לקבלת ההנחה כל שצריך הוא לפנות לרשת סופר-פארם באזור מגוריך, למלא את טופס בקשה לצרף תמונה וצילום תעודת נכה וכרטיס הטבות ישלח לביתך. (בנתיים תוכלו ליהנות מהנחה בהצגת תעודת נכה צה"ל)

ערב מהנה באחד מבתי הקולנוע

מסכי ה- LCD חברת הכבלים והלווין אילצו את בתי הקולנוע בישראל ובעולם להמציא את עצמם מחדש. מסך גדול יותר סאונד מדהים וכיסאות נוחים החזירו את בתי הקולנוע לרשימת מקומות הבילוי המועדפים בקרב כל הגילאים.

לידיעת נכי צה"ל, רשתות בתי הקולנוע הגדולות בישראל סינמה סיטי, יס פלאנט, גלובוס ורב חן מציעות כרטיסי כניסה לסרטים בהנחה מיוחדת לנכי צה"ל בהצגת תעודת נכה.

אטרקציה לילדים זאת קיפצובה

רוצים לצאת ולטייל עם הילדים? לקחת אותם ליהנות משלל אטרקציות ומתקנים מיוחדים? זה הזמן לצאת לקיפצובה בקיבוץ צובה ליד ירושלים. קיפצובה הוא פארק שעשועים ענק לילדים (12 דונם עמוסים בחוויות). בקיפצובה הילדים יוכלו להשתולל וליהנות ואתם תכנסו חינם בהצגת תעודת נכה.

ללמוד על ההיסטוריה של מדינת ישראל

אחת הדרכים החוויתיות בהם תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של מדינת ישראל היא על ידי ביקור באחד מ-12 המוזיאונים של משרד הביטחון. ביקור במוזיאונים הוא מסע מרתק במנהרת הזמן אל נבחי ההיסטוריה היהודית, הציונות והכרת הכוח המגן העברי טרם הקמתו של צה"ל.

בין המוזיאונים של משרד הביטחון נמצאים : מוזיאון בית הגדודים, מוזיאון ההגנה בג'וערה, מוזיאון ההעפלה וחיל הים, מוזיאון האצ"ל בתש"ח, מוזיאון האצ"ל בתל אביב, מוזיאון ההגנה בתל אביב, מוזיאון השומר, מוזיאון לח"י, מוזיאון אסירי המחתרות בעכו, מוזיאון אסירי המחתרות בירושלים, מוזיאון בתי האוסף לתולדות צה"ל ומוזיאון הפלמ"ח.

הכניסה למוזיאונים של משרד הביטחון ניתנת חינם לנכי צה"ל עם הצגת תעודת נכה.

* מומלץ לוודא מראש תוקפם של ההנחות וההטבות

תגובות באתר: (3)
קטגוריות