אפוסתרפיה קנגורו - מזרן מודולרי גולדן טורס - שייט בים תיכון כמיטק כפתור איווקס דודי סופר חופשה בחול פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל

מהפכה טכנולוגית למרותקים לכיסאות גלגלים

אופן ה-Firefly - מגשר על הפער בין הטכנולוגיה לבין אלו שזקוקים לה

רק שני קליקים ויוצאים לדרך

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות משקיעות משאבים טכנולוגיים בחיפוש אחר פתרונות הנדסיים שיעזרו לבעלי מוגבלויות להתנייד בקלות. חברת זמיר מוביליטי לקחה זאת צעד אחד קדימה ומייבאת בלעדית מחברת ריו מוביליטי האמריקנית את ה-Firefly - אופן חשמלי המתחבר בשני קליקים לכיסא הגלגלים הקיים והופך אותו לכיסא ממונע. התוצאה: ניתן להגיע לכל מקום, בלי תלות באף אחד ובמהירות.
 

Firefly - אופן חשמלי ההופך את כיסא הגלגלים שלך למהיר ויציב:

ה-Firefly (גחלילית) הינו אופן חשמלי המורכב בקלות יחסית על כיסא הגלגלים הקיים שלכם והופך אותו בין רגע לכיסא גלגלים חשמלי, מהיר, יציב ואמין. בעזרת האופן תוכלו לנוע קדימה ואחורה ולתמרן בקלות עם מערכת היגוי של 90 מעלות לאופן.


לייעוץ והזמנות פנו לטלפון 03-6036010 או חפשו זמיר נגישות בפייסבוק >>

שדרוג איכות החיים שלך:

כבעלי מוגבלות המרותקים לכיסא גלגלים בוודאי נתקלתם פעמים אינספור במצבים בהם חשבתם לעצמכם "אם רק היה אפשר לחבר מנוע לכיסא הגלגלים". כעת, בעזרת ה-Firefly, תוכלו להתקדם באופן בטוח עם כיסא הגלגלים כמעט בכל דרך אפשרית. דרך כורכר, מדשאות, חול, שלוליות, עליות וירידות - עם הכל ה-Firefly יודע להתמודד. Firefly קל לנשיאה וניתן לאכסן אותו בתיק מיוחד בתא המטען של הרכב. הטענה מלאה שלו מספיקה כמעט ליום שלם של נסיעה בתנאים רגילים. כל מי שהתנסה באופן מעיד שמדובר במוצר משנה חיים!

 


לטייל בארץ ובחו"ל

עם ה- Firefly תוכלו לשדרג את הטיול הבא שלכם בארץ או בחו"ל. הקלות לשאת את ה-Firefly במזוודה ולהעלות אותו למטוס באופן מאושר הופכת את ה-Firefly לפתרון מעולה לכל מי שרוצה לצאת ולטייל. אין הגבלות, לא מתעייפים ולא צריכים להטריח את בני המשפחה או החברים.


זכאות להשתתפות מאגף השיקום

בעלי מוגבלויות הזכאים לכיסא גלגלים ומוגבלי הליכה קשים, יכולים להגיש בקשה לאגף השיקום להשתתפות ברכישת ה-Firefly. הבקשה תעבור לעיון אצל הרופא המחוזי בלשכת השיקום שמטפלת בך.

מבצע היכרות:

חברת זמיר מוביליטי מציעה מבצע היכרות. קבלו את אופן ה-Firefly לשבוע התנסות, גלו את האפשרויות החדשות שנפתחות עבורכם ותבינו כיצד תוכלו לשנות את חייכם!

לייעוץ והזמנות פנו לטלפון 03-6036010 או חפשו זמיר נגישות בפייסבוק >>

תגובות באתר: (0)
קטגוריות