אפוסתרפיה קנגורו - מזרן מודולרי גולדן טורס - שייט בים תיכון כמיטק כפתור איווקס דודי סופר חופשה בחול פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל

מחנה קיץ 2017 לילדי נכי צהל בקנדה

בואו לעשות לייק לילדים בקנדה

כ- 70 ילדי בני ובנות מצווה יצאו השנה למחנה קיץ בקנדה. ביום ב' (24 ליולי 2017) בבוקר התאספו המשפחות וליוו את הילדים המקסימים בדרכם למחנה קיץ אצל המארחים הקנדים.

השנה הצליח ארגון IVOW הקנדי לגייס כסף ומשאבים לאחת הקבוצות הגדולות יותר שיצאו בקיץ אחד לקנדה. הילדים ישהו במחנה YCC וכן במחנה CBB ומחנה MASAD.

הילדים שהגיעו למונטריאול אליהם התלוו מדריכים ישראלים, התקבלו בברכה על ידי ארגון IVOW שפועל במשך שנים רבות למען הבאת ילדי נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה למחנה קיץ חווייתי באחד המקומות היפים ביותר בעולם.

אנו מזמינים את כולם להיכנס לדף הפייסבוק ולפרגן לילדינו בלייק
 

בתמונה: הילדים בשדה התעופה בן גוריון
בתמונה: הילדים בשדה התעופה בן גוריון

להלן הודעתו של מר ריצר'ד דרמר נציג העמותה הקנדית

משפחות IVOW היקרים!

כולנו ב-IVOW מצפים בקוצר רוח לקראת המפגש עם ילדיכם שמגיעים השבוע למונטריאול. כמו כן, שלושת הקייטנות YCC ,CBB ו-MASAD מוכנים ונרגשים לקראת המפגש.

בנוסף לכך, אנחנו רוצים שגם אתם תראו את התמונות והסרטונים של ילדיכם בזמן המסע שלהם בקנדה, לכן בבקשה הצטרפו לעמוד ה- Facebook של IVOW, ששם נפרסם באופן קבוע את התמונות והסרטונים של הילדים.

אנו מודים מקרב לב להדס אביב, עובי בן חיים, עירית גרוס ולסופי, שהכינו את הילדים למסע זה, בנוסף לשבעת המדריכים הישראלים שעושים הכל בכדי להבטיח לילדיכם חוויה מהנה.

אנו מאוד נרגשים לקראת התחלת תוכנית IVOW 2017, ובזאת נאחל איחולים לבביים להורים היקרים!

תגובות באתר: (1)
קטגוריות