איילון נאמנים אפוסתרפיה כמיטק מכללת מגמות כפתור איווקס חופשה בחול פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל

עורך דין עומר יעבץ - עורך דין צחי ביטון

כתובת: בצלאל 10, , רמת גן
טלפון: 03-5758482

משרד עורכי הדין יעבץ – ביטון נוסד בשנת 1991 על ידי עו"ד עומר יעבץ. לימים (בשנת 1997) הצטרף לשורות המשרד עו"ד צחי ביטון. המשרד הממוקם בעיר רמת גן מציע שירות משפטי וליווי אישי ללקוחות בתחומי משפט רבים ומגוונים בתחום המשפט האזרחי.

אני מאמין של המשרד:
ליווי אישי ויחס חם; ניסיון אישי, הזדהות ושותפות גורל; אחריות חברתית וחתירה לסיוע ומיצוי זכויות הנפגעים; פעולות מעמיקות למיצוי זכויות נרחבות של לקוחות המשרד; תודעת שירות גבוהה; יצירתיות וחשיבה מקורית; התאמת השירות המשפטי ללקוח - חליפת סיוע מותאמת לנסיבות של כל מקרה; תקדימים מרחיקי לכת.

סל שירותים משפטיים:
משרד עורכי הדין יעבץ  - ביטון, אליו הצטרף הפרקליט רפאל שיין שהיה בעל סיווג והיתר לייצוג בבתי דין צבאיים ועוסק 7 שנים בעריכת דין, רותם את הניסיון רב השנים ואת הידע המקיף למתן ייעוץ וליווי משפטי צמוד ללקוחות המשרד הנהנים מסל מקיף של שירותים משפטים בתחומים רבים, ביניהם:

  • ייצוג נכי צה"ל, חיילים ואנשי כוחות הביטחון, נפגעי פעולות איבה ומשפחות שכולות.
  • ייצוג בקבלת פטור ממס הכנסה, ונפגעי תאונות עבודה מול ביטוח לאומי וביטוח.
  • תביעות בביטוח תלמידים.
  • ייצוג עובדים (דיני עבודה), בהתמחותת מיוחדת במוגבלויות ואפלייה על רקע מוגבלות.
  • ייצוג אנשי צבא (סדיר קבע ומילואים), עו"ד צבאי, משפט צבאי, קבילות נגד נציב קבילות חיילים, משפט פלילי צבאי.
  • דיני עמותות, תקנונים.
  • משפט מנהלי ועתירות מנהליות.

בתחומים אלה ניתנים מגוון רב של שירותים משפטיים, לרבות, מימוש זכויות של נכי צה"ל, קבלת פטור ממס הכנסה, מיצוי זכויות מגוונות, סיוע בניידות ונגישות (למשל, קבלת תווי חניה לנכים), ייצוג חיילים בשירות סדיר ובשרות הקבע בערכאות הפליליות והמנהליות, ייצוג בוועדות רפואיות, הכנה לבדיקות מומחים מטעם משהב"ט, טיפול בכל סוגי הפגיעות והמחלות, ייצוג בעתירות מנהליות, טיפול בעניינים שוטפים של עמותות ואגודות שיתופיות ועוד.

צוות המשרד:
עו"ד עומר יעבץ,
נוטריון ומגשר עם התמחות של משרד המשפטים במוגבלות ומוגבלויות. עוה"ד, נכה צה"ל בעצמו שהוכר כסובל מ100% נכות (נכות מיוחדת) רותם את ניסיונו האישי, תחושותיו והיכרותו את המערכת ואת הגורמים המעורבים במתן זכויות לנפגעי כוחות הביטחון ופעולות האיבה לשם סיוע וליווי של הלקוחות. יעבץ שנפצע קשה (מרותק לכסא גלגלים) בפעילות מבצעית קרבית במלחמת לבנון הראשונה סובל משיתוק מהצוואר ומטה ומגייס את כוחו ויכולותיו למען סיוע לאחרים במצבו. על מנת להיטיב עם הנפגעים הרבים בישראל על רקע פעילות ביטחונית הקים יעבץ את המשרד שמהווה מימי ראשיתו בית חם ועוגן מקצועי מרכזי לנפגעים שמוצאים בו לא רק שירות מקצועי איכותי אלא גם תמיכה וייעוץ מהלב בדרך למיצוי שלל זכויותיהם.

עו"ד צחי ביטון, בעל ידע וניסיון עתירי שנים בתחום ייצוג נכי צה"ל ונפגעי מערכת הביטחון ופעולות האיבה ובני משפחותיהם. במהלך שנות פעילותו כתב לא מעט ספרים בנושא מומחיותו ואף שימש כיועץ משפטי לארגון נפגעי פעולות האיבה.

לצד שני עוה"ד שעומדים בראש המשרד פועלי גם עו"ד רפאל שיין - נפגע צה"ל שנפצע במלחמת לבנון השנייה, בעל ניסיון בתחומים רבים הקשורים למיצוי זכויות נפגעי מערכת הביטחון, הפועל גם הוא ברגישות, הערכה ומתוך תחושות שותפות גורל. עו"ד שיין שירת כלוחם קרבי ביחידת "עורב" גולני, התמחה בתחום המשפט הפלילי צבאי ובעל ניסיון בייצוג תובעים כנגד משרד הביטחון. בעבר אף שימש כיועץ המשפטי של ארגון "יד – לבנים". עו"ד שיין מומחה גם בדיני עבודה.

דרג את בית העסק:
32 קולות [ממוצע: 3.63]
אתר הבית שלח לחבר הדפס
X
המלצות על עורך דין עומר יעבץ - עורך דין צחי ביטון :
אין המלצות לעסק זה
הוסף המלצה רשימת המלצות