אפוסתרפיה קנגורו - מזרן מודולרי גולדן טורס - שייט בים תיכון כמיטק כפתור איווקס דודי סופר חופשה בחול פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל

עורכת דין רינת גולד-גזית

כתובת: רח’ אשר 3, , רעננה
טלפון: 077-2143344

רינת גולד-גזית, עו"ד

ייעוץ ומחקר בנושא זכויות נכי צה"ל ומשפחות שכולות
ייעוץ משפטי לפרט, לעו"ד, לחברות, עמותות וארגונים בנוגע לחוק הנכים וחוק משפחות חיילים שנספו במערכה.

 

דרג את בית העסק:
9 קולות [ממוצע: 3.44]
אתר הבית שלח לחבר הדפס מאמרים עורכת דין רינת גולד-גזית
X

♦ זכויות נכי צה"ל הינן חלק מחוזה בלתי כתוב בין מדינת ישראל לבין אזרחיה. לפי חוזה זה הפרט יאות לסכן את עצמו למען בטחון המדינה, אולם יידע כי אם ייפגע, המדינה תדאג לו או לשאריו. "חוזה" ערכי זה נחשב לאחד ממרכיבי החוסן הלאומי, וככזה הוא ראוי ללימוד ולמחקר אקדמאים, נפרדים ומעמיקים, במטרה ליצור מסד נתונים ותובנות אשר יאפשרו שיח ודיון ציבורי משופר, מדויק  ורחב יותר בתחום הכל כך חשוב של זכויות נכי צה"ל ומשפחות שכולות.

♦ לשם קידום מטרה זו אני עוסקת במחקר אקדמי שמטרתו ביסוס מסד נתונים ותובנות, אשר יאפשרו שיח ודיון ציבורי ומשפטי רחב ומדויק יותר במגוון ההיבטים של זכויות נכי צה"ל.  

בנוסף אני עוסקת בייעוץ משפטי הניתן למגוון לקוחות, וביניהם עורכי דין המייצגים נכי צה"ל ומשפחות שכולות, ארגונים יציגים ולקוחות פרטיים: נכי צה"ל ומשפחות שכולות.

 עיסוקי המשפטי משך כמעט שני עשורים בזכויות נכי צה"ל, ממגוון זוויות הסתכלות, הן כיועצת משפטית באגף שיקום נכים והן כמייצגת זכאים לפי חוק הנכים וחוק משפחות חיילים, וכן העיסוק הייחודי במחקר בתחום זה הביאו להתמחות מיוחדת בזכויות נכי צה"ל ומשפחות.   

 ייעוץ ללקוחות פרטיים ניתן, בין השאר, לצורך הערכת סיכויי התביעה והמסלול הרצוי להגשתה, אם בכלל, כדאיות ניהול ההליכים, בחירת מסלול תגמולי מחיה בהתאם לנסיבות כל מקרה לגופו, ההטבות שמעבר לקבוע בחוק ועוד. 

 במקרים בהם נמצא, בעקבות הייעוץ, כי נחוץ גם ייצוג משפטי, ומכיוון שאינני עוסקת בייצוג, אוכל  להמשיך, לפי בחירת הלקוח, ללוות את ההליכים כיועצת, ובשילוב עם עורך הדין המייצג בהליכים.

 בנוסף אני מנהלת פורום הכולל שאלות, תשובות, דיונים והחלפת דעות בנושאים הנוגעים לזכויות נכי צה"ל ומשפחות שכולות. לאתר ולפורום – www.rinat-law.co.il

 

זווית אחרת על חוקי השיקום

המלצות על עורכת דין רינת גולד-גזית:
שם: מזור
יושר , כנות , וידע ...
הוסף המלצה רשימת המלצות