X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום איווקס איווקס כמיטק כמיטק ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

מיוחד לנכי צה"ל: קבלו עזרה בלחיצה אחת

חובה לכל רכב: לחצן מצוקה של הכפתור

קבלת עזרה בלחיצה כפתור אחת יכולה לסייע לנו - נכי צה"ל, להתמודד טוב יותר עם הנכות והפציעה שמלווה אותנו 24 שעות ביממה. לכן, כל פתרון טכנולוגי שמוצע יכול להקל עלינו וצריך להילקח בחשבון. פתרון שיכול להעניק עזרה בזמן נהיגה שאנחנו לבד ברכב ואין מי שיעזור. ברגעים אלו כפתור מצוקה יכול להיות עבורך פתרון מציל חיים.

מיוחד לנכי צה"ל: קבלו עזרה בלחיצה אחת

להרגיש בטוח לבד ברכב

לא אחת, שמענו על חברים שאבדו את הריכוז במהלך הנהיגה, טעו בדרך ונלחצו. חברים שחשו ברע במהלך הנהיגה ולא ידעו למי לפנות. חברים שבשל תקר בגלגל של הרכב, מצאו עצמם ממתינים שעות ארוכות בצד הדרך - עד שהגיע עזרה.

את כל המקרים הלא נעימים האלה ועוד - תוכלו לפתור בעזרת כפתור.

 לקבלת פרטים נוספים  > 


נכי צה"ל נעזרים בכפתור המצוקה וממליצים בחום

שלמה נווה, בן 65, נכה צה"ל, שהשתמש בשירותי המערכת כשנסע לאזור שוהם, אזור שאינו מכיר.

"חיפשתי כתובת מסוימת וה-WAZE קרס ולא סייע לי. ביקשתי ממוקדנית 'הכפתור' שתסייע לי למצוא את המקום, היא ליוותה אותי עד שהגעתי אל היעד".

במקרה אחר, נכנס שלמה עם הרכב למהמורה עמוקה בכביש. "החבטה והקפיצה של הרכב הפעילה את המערכת שמזהה תנועות חריגות ברכב. לי באופן אישי לא קרה כלום אבל המערכת התקשרה אוטומטית אל המוקד והנציגה של "הכפתור" ביקשה לוודא שאני בסדר ולא קרה לי משהו.

"אני ממליץ להתקין את המערכת ברכב כיוון שבישראל כידוע יש לא מעט תאונות דרכים ומקרים שיכולים להפריע בדרך. 'הכפתור' יכול לסייע לכל נהג במקרים אלה ולוודא שמקבל טיפול הולם ומתאים".

ברנרד, נכה צה"ל עם חבלה מוחית. מערכת ה"כפתור" נתנה לי הרגשת ביטחון ואפשרה לי לנהוג ברכב לבד ללא דאגה. היום אני לא פוחד ולא נלחץ שאני מאבד את חוש הכיוון. לחיצה על ה"כפתור" ברכב יוצרת קשר עם המוקדנית שמדריכה אותי. ממליץ בחום.

מהי מערכת ה"כפתור"

"הכפתור", שירות חדש מבית קוברה, הינו מוקד אנושי לחירום וסיוע בדרכים, הכפתור מותקן ברכב ומאפשר מענה תוך מקסימום 30 שניות ע"י מוקד אנושי 24/7 שמאתר את הרכב ומספק מענה מיידי.

בכפתור השכילו להבין שהזמן שלך יקר ולא פחות מכך השקט הנפשי בדרך.

בהתאם לכך, בנתה החברה רשת מחלצים ענקית בפריסה ארצית המונה לא פחות מ-800 אנשי מקצוע שנכונים לכל קריאה מצדכם.

לילה, חושך ואתם לבד על הכביש. ובדיוק ברגע הכי לא מתאים, כשאתם עייפים ומשתוקקים להגיע הביתה, יש לכם תקר בגלגל, או לחילופין תקלה טכנית במנוע. את מי תעירו ותזעיקו עכשיו לעזרה? ומי בכלל מוכן להמתין עכשיו 3 שעות לשירותי הגרירה למוסך?

ואם אתם לא מרגישים טוב וזקוקים לסיוע רפואי, או חלילה, עברתם זה עתה תאונת דרכים, אתם מבולבלים ומפוחדים מידי לחייג ולהזעיק עזרה, או להסביר לכוחות ההצלה היכן אתם נמצאים בדיוק.

ה"כפתור" מובילה את ישראל אל תרבות נהיגה חדשה בעולם: המערכת היא מימוש, הלכה למעשה, של תקן ה- eCall האירופי, הקובע שהחל משנת 2015 צריכה להיות מותקנת מערכת חירום בכל רכב.

ה"כפתור" מעניקה מגוון סוגי שירותים:

לא מרגישים טוב במהלך נהיגה? פשוט לוחצים והמוקד ידאג לכל השאר.

למערכת הכפתור חיישנים, המזהים אם רכבכם עבר תאונה, היא מחייגת לבד למוקד ללא התערבות ידי אדם, ומבטיחה לכם שכוחות ההצלה והביטחון מיודעים במצבכם ובמיקומכם. אתם לא צריכים לדאוג לשום דבר, רק לחכות ואנחנו כבר אצלכם.

שירותי דרך VIP שיקלו עליכם במקרה של תקלות או סתם שנתקעתם בדרך בלי דלק. אנו מתחייבים להגיע תוך 30 דקות לכל היותר.

אתם לא יודעים איך להגיע לחתונה בצפון? המוקד האנושי ישמח לסייע לכם בניווט אם אתם רוצים להתרכז בנהיגה במקום לתפעל אפליקציות.

באפשרותכם לבקש קישור לשיחות דחופות אם נגמרה הסוללה בסלולרי כי הרי תמיד הסוללה נגמרת בזמן הלא מתאים.

להגדיר 2 מספרים קבועים לשיחות יוצאות ולהתקשר ישירות למוסך שלכם, והכל דרך המערכת.

 לקבלת פרטים נוספים  > 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
מידע
לשרותך, נכה צה"ל