X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום איווקס איווקס כמיטק כמיטק ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
 

פורום פורטל נכי צה"ל

פורום פורטל נכי צה"ל מהווה בית חם לאלפי חברים וחברות הגולשים באופן קבוע, בפורום ניתן למצוא אוזן קשבת, לקבל רעיונות, לשמוע עצות, ולהכיר אחד את השני, הפורום מנוהל בהתנדבות  על ידי מספר חברים וחברות, זיכרו אנו נמצאים כאן למענכם ... גלישה נעימה. 

מנהלי הפורום: עירית גרוס, ארז יער
תודה רבה בשמי ובשם דוד שלי
מאת: fantozuki
מה עלות של חו"ד של מומחה בסדר גודל כזה?
מאת: fantozuki
סדר גודל של חווד נע בין 4000 ומעלה
מאת: בופור
סדר גודל של חווד נע בין 4000 ומעלה
מאת: בופור
תרים טלפון לשר"פ הדסה תאמר את שם הרופא ויאמרו לך. אגב ההמלצה היא להגיע אליו
מאת: סטאר
בשר"פ ,להסביר לו מה הבעיה הרפואית שלך ורק לאחר בדיקתך הפיזית ידע לאמר לך האם בכלל כדאי לרשום חוות דעת. הבנת?
איזה 4000 ש"ח???
מאת: אביאל
עכשיו בדיוק סיימתי תהליך של 6 שנים מול ועדות רפואיות, ואין לי מושג מאיפה הבאתם את הסכום הזה. כל מה שעשיתי (בעצת עו"ד שפיץ מירושלים שאם אתה רוצה אני אמליץ לך עליו בחום בפרטי) זה ללכת לרופאים המומחים דרך שר"פ (ככה גם אתה מקבל אפילו את רוב הכסף חזרה, לי לא עלה כלום בכלל) ולבקש מהם "ייעוץ לפני מתן חוות דעת רפואית". תבקש מהם דו"ח מפורט המפרט ספציפית את מצבו הרפואי ביחס לסעיפי הליקוי הרלוונטים לפגימות עליהם אתה תובע. כמובן שמומלץ ללכת לרופאים שונים בעלי התמחויות שונות. הרופאים שאני הלכתי אליהם הם ד"ר עדי פרידמן, ד"ר עפר אלישוב (שניהם יושבים בועדות רפואיות עליונות של משרד הביטחון אז הם יודעים גם בדיוק מה לבדוק ומה לכתוב)וכמובן, כמו שהמלצתי לך כבר, פרופ' רם מושייב שנחשב לאחד שהגדולים בתחום חוות הדעת הרפואיות. שלושתם עובדים בהדסה עין כרם/הר הצופים וניתן לקבוע להם תור דרך השר"פ תוך פחות מחודש (מנסיוני בלבד כמובן). בהצלחה!
אביאל עפי חוק אסור לרופא שעובד עים משרד הבטחון בועדות לתת חווד כנגד בדוק !
מאת: בופור
תקרא שוב בבקשה את מה שכתבתי
מאת: אביאל
אם תקרא שוב את מה שכתבתי תראה שספציפית הדגשתי שלא צריך לבקש חוות דעת אלא דו"ח בדיקה רפואית מפורט מ"ייעוץ לפני מתן חוות דעת". מבחינת הועדה זה אותו הדבר כי כתוב שם את תוצאות הבדיקות שהוא עשה. אם הרופא יושב בועדות עליונות הוא יודע בדיוק אילו בדיקו לערוך וגם יהיה לרופאים בועדה קשה מאוד לסתור את דעתו. אני לא מתיימר להיות מבין גדול אבל לי זה עזר (ובהצלחה רבה) בכמה וכמה ועדות בשנים האחרונות.
אביאל-ראשית כל הכבוד לך אבל איך רופא כותב מכתב ייעוץ לפני חחווד מה הוא אהבל?
מאת: סטאר
לא הבנתי ,האם זו פרוצדורה לפני חווד או בקשה מיוחדת שלך שנענתה בחיוב? למה רופאים ,אתה יודע לא כותבים בחינם.
וואלה לא ידעתי אפילו שזה מוזר. ביקשתי - וקיבלתי
מאת: אביאל
לא יודע מה להגיד לך אחי אבל כל שלושת הרופאים שציינתי נתנו לי דו"ח בדיקה מפורט (טופס "מעקב מרפאה") שבו רשום בדיוק את תלונותי, הבדיקות שהם ביצעו (חופפות בד"כ לרשימת "מבחנים לבדיקת דרגת נכות") ואבחנתם הרפואית, שוב בדגש על סעיפים הנוגעים לבדיקות הועדות הרפואיות. אני יכול להגיד לך גם שאמרתי להם בפירוש שאני צריך את הדו"ח בשביל ועדות של משרד הביטחון ולפעמים באתי אפילו עם סעיפי הליקוי אותם העו"ד רצה לראות אם אני זכאי לקבל או לא. הם כולם (יכול להיות שפשוט נפלתי על אחלה רופאים) היו הוגנים ומקצועיים מאוד ולדעתי זה גם היה בעיקר בגלל שהגעתי אליהם דרך שר"פ.
אביאל- מאוד נפוץ במחוזותינו.
מאת: סטאר
מה זה שר"פ?
מאת: מורן
שר"פ - שירות רפואה פרטי
מאת: אביאל
שלום לירן, לקבוע תור בשר"פ זה בעצם לקבוע תור לרופא באופן פרטי, ולא דרך מערכת הבריאות הציבורית. הדבר עולה הרבה מאוד, בהדסה באזור ה-1100 שקל (שבד"כ מכוסה, לפחות חלקית אם לא הכל, אם יש לך ביטוח משלים של קופת החולים). אחד מהייתרונות העיקריים של קביעת תור דרך השר"פ הן שיהיה לרופא הרבה יותר זמן להקדיש לך, וכך הדו"ח הרפואי שהוא ינפיק לך יהיה מלא ומפורט יותר, ובאופן כללי הרופא יהיה הרבה יותר קשוב אליך ואל צרכיך. בנוסף קביעת התור בשר"פ תאפשר לך לרוב לקבוע תור במועד הרבה יותר מוקדם מאשר במרפאה הרגילה. אם צריך דו"ח רפואי לועדות רפואיות אז מנסיון שלי אין בכלל מה לדבר עם הרופאים בקופות חולים, אלא רק ללכת למומחים בשר"פ (דעתי האישית מנסיוני האישי כמובן). קישור לשר"פ הדסה בירושים: http://www.hadassah.org.il/Hadassa/Heb_SubNavBar/Private+medical+service/
תודה רבה....אני זקוקה באזור הצפון
מאת: מורן
בחירת עמוד: 1 2 3 4 5 6 7 ... הבא
 

כתבות שאולי יעניינו אותך

המומלצים שלנו
טיפולי שיניים לנכי צה"ל
מתכננים חופשה בחו"ל ? במיוחד עבורכם המדריך המשתלם לנכי צהל
דודי סופר - מוביל בביטוח לנכי צה"ל
כפתור החירום לרכב - בשורה לנהגים
אפוסתרפיה - לנצח את כאבי הברכיים והגב בהליכה
טננבאום שי - אורתופד מומחה
מזרן מודולרי בהתאמה אישית לשינה מושלמת
מכון אורטופדי ברזילי-להב
סיגל וארז יער משרד עו'"ד
אשת טורס: הזמנת חמי מרפא