X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

אגף השיקום מסבסד את ה-qufora עבור זכאי משרד הביטחון

ה- qufora, אביזר ייחודי משנה חיים, המסייע לנכים לנהל את יציאות המעיים:

לאחר עבודה רבה ומאמצים מגוונים שהושקעו, בהנהגת ועד המשותקים ובשיתוף עם אגף השיקום, משהב"ט החליט לסבסד באופן מלא את מערכות ה- qufora עבור המשותקים הזכאים של המשרד.  

כשיציאות המעיים מנהלות לך לוח הזמנים ואת איכות החיים:

ה- qufora היא פתרון משנה חיים, המסייע לנכים בעלי שליטה מוגבלת על הסוגרים, היושבים על כיסא שירותים, לנהל את יציאות המעיים. ל- qufora תועלות רבות עבור הנכה המשתמש:

- אין פנצ'רים

- אין עצירויות

- נדרש שימוש רק אחת ל 48 שעות

- מקצר מאוד את משך הישיבה בשירותים

- מבוסס על מי ברז פושרים, ללא צורך בכדורים, נרות או כימיקלים.

- משפר את בריאות המעיים ומסייע במניעה ובהקלה של מחלות נלוות, לרבות עצירות כרונית, טחורים וכו'...

מדובר בשיטה מוכרת ומומלצת מזה שנים רבות בארה"ב ומערב אירופה. בבריטניה הפתרון אומץ ע"י הממשלה הבריטית עבור פגועי חוט שדרה ומסובסד על ידה, ובארה"ב השיטה מומלצת ע"י בית החולים המובילים. המערכת מבוססת על שיטת האיריגציה הרקטלית, המאפשרת התרוקנות עצמית ותוך כדי כך מחזירה למשתמש את השליטה ביציאות שלו וכתוצאה מכך גם את השליטה על לוח הזמנים היומי שלו.

עד לאחרונה, הפתרון לא היה קיים בארץ!

נכה משותק נאלץ היה להיעזר בכדורים, נרות, וכד', שבחלק מהמקרים השפעתם הייתה מוגבלת. לחילופין, במקרים הקשים יותר נדרש היה פתרון ניתוחי.

הבשורה - מהיום הנכה שולט ביציאות המעיים ומנהל את לוח הזמנים של עצמו

בעקבות הבקשה של ועד המשותקים ולאחר בדיקות מקיפות, אישר אגף השיקום את השימוש והסבסוד המלא ב- qufora. והיום, הנכה המשותק המתאים, יוכל בעזרת ה- qufora לנהל את יציאת המעיים בלוחות הזמנים הנוחים לו, להקטין את הסיכון לפצעי לחץ, לשפר את חילוף החומרים, להימנע ממחלות נלוות וסיבוכים הקשורים בפגיעה של הריקון הרגיל של המעי, להימנע מכאב, ולהשיג שיפור דרמטי של איכות החיים.

איך זה עובד ?

השימוש ב- qufora קל ובטוח. הנכה מבצע את הפעולה בעצמו או בעזרת המלווה שלו. ל- qufora צנתר בלון רקטלי ייחודי, המתמלא במי ברז פושרים, נאחז ברקטום ומונע החלקה של הקטטר החוצה. יחידת הבקרה פשוטה ונוחה לשימוש. על מנת להשיג שליטה ברת קיימא ביציאות חשוב לייצר רוטינה של שימוש, כלומר לעשות שימוש במערכת בקביעות אחת ל 48 שעות. באתר החברה ניתן לצפות בסרטוני הדרכה קצרים ויעילים.

מי זכאי לסבסוד מלא של הפתרון?

נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה, בעלי שליטה מוגבלת בסוגרים, אשר הפתרונות השמרניים (דיאטה, כדורים, נרות, כימיקלים וכו'...) כבר אינם מספקים עבורם, לאחר שנבדקו וקיבלו את האישור של המרפאה הממיינת שבתל השומר.

כיצד נבדקים במרפאה הממיינת ומקבלים ערכה לחצי שנה בסבסוד מלא ?

כדי לקבל ערכה לחצי שנה, בסבסוד מלא של אגף השיקום, יש לתאם בדיקה במרפאה הממיינת שבתל השומר (מרפאת הסוגרים – בניהול ד"ר בלומן וגב' דפנה גרוסברג). המרפאה מקבלת בימי רביעי בין השעות 14:00- 15:00.

מאחר ובשלב הראשון המרפאה הממיינת מקבלת רק שני מטופלים בשבוע, מומלץ להקדים ולתאם תור. לתיאום תור יש להתקשר לטלפונים הבאים: 03-5303745 או 03-5303718 אל המרפאה יש להגיע עם הפניה מהרופא המחוזי. נבדק שהמרפאה הממיינת תאשר לו את השימוש במערכת, יקבל מהרופא המחוזי שובר לקבלתה, אותו יעביר אל החברה המשווקת, שתדאג לספק לו את הערכה עד הבית. אל החברה המשווקת, בריינסטורם שיווק בע"מ

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


מידע
טלפון: 03-6410903
טלפון נוסף: 050-5732023
יצירת קשר
לשרותך, נכה צה"ל