X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

אילן אגוזי ועידן קלימן חברו יחד

אל"מ אילן אגוזי ועו"ד עידן קלימן חברו יחד לרשימה משותפת

התפתחות משמעותית לקראת הבחירות הקרובות לארגון נכי צה"ל: השבוע נודע על חבירה של אל"מ אילן אגוזי, מנהל קרן נכי צה"ל, לעו"ד עידן קלימן, כיום מנהל האגף המשפטי, לצורך ריצה משותפת בבחירות. השניים הקימו את רשימת "תפנית", כאשר אגוזי מועמד לראשות הארגון, קלימן לראשות מחוז תל-אביב ואיתם 33 נציגים נוספים, אשר יתמודדו כולם בבחירות ב-27 במאי.

אל"מ אילן אגוזי

אילן אגוזי, יליד 1944, שירת במשך 25 שנה בחיל הים, ישב 8 חודשים בשבי המצרי, קיבל את עיטור "מופת" בפשיטה על האי גרין ואת עיטור "העוז" על מבצע בצפון לבנון בו קפץ על רימון חי, נפצע קשה והציל את חייליו.

לאחר פציעתו חזר לשרת בשייטת 13 והוביל לוחמים בלבנון עם עין אחת ופרוטזה. במסגרת תפקידו כמנהל הקרן בארגון נכי צה"ל הקים את אגודת "ידידים" בעולם, פיתח את מערך העיזבונות, הרצה מול תורמים רבים ורשם שיא בגיוס תרומות לארגון של -120 מיליון דולר. אגוזי אוחז בתואר ראשון מהטכניון [תעשייה וניהול] ובתפקידו האחרון בצה"ל שימש כראש מחלקת תקציבים של חיל הים וניהל תקציב של מאות מיליוני דולרים.

עו"ד עידן קלימן

עידן קלימן, יליד 1973, נפצע במהלך שירותו הצבאי כלוחם בחטיבת גבעתי בקרב מטווח מול חוליית מחבלים ברצועת עזה. בעבר עבד בקונסוליה הישראלית בלוס אנג'לס, סיים לימודי משפטים והתמחה בפרקליטות מחוז ת"א (עבירות כלכליות).

בשנת 2006 כיהן כסגן יו"ר מחוז ת"א והמרכז ועסק בטיפול פרטני נרחב מול לשכות אגף השיקום. במסגרת תפקידו הנוכחי כמנהל האגף המשפטי בארגון נכי צה"ל, מייצג את הארגון בכנסת, באגף השיקום בוועדות ציבוריות וברשויות המקומיות. משמש כמוביל מרכזי בשינויי חוקים, הוראות ותקנות לטובת נכי צה"ל.

"תפנית"

"תפנית הוקמה לא רק מתוך אמונה בזכויות היסוד עליו נבנה הארגון, אלא מפני שהמציאות מחייבת שינוי מהותי בתפיסת הארגון ובהתנהלותו.

מזה 16 שנה אני עוסק יום וליל בנכי צה"ל ובקידום רווחתם ומעמדם דרך קרן נכי צה"ל. כעת החלטתי כי הגיע הזמן להשתמש בניסיון העצום אותו צברתי במהלך השנים ולהוביל את נכי צה"ל לדרך חדשה וטובה יותר ", אמר אילן אגוזי.

עו"ד עידן קלימן: "זו פעם ראשונה, שמתמודד לראשות הארגון אדם בעל עבר צבאי מהמרשימים בצה"ל. אדם בעל יכולות ניהול מוכחות. אני בהחלט סבור, כי אם יבחר, זו תהיה קפיצת מדרגה ערכית לארגון כולו – דבר שכולנו מייחלים לו. אילן ואני פועלים כבר שנים רבות לטובת הארגון וחבריו, זאת מתוך מטרה להפיק את המרב עבור נכי צה"ל. לכן החיבור ביננו היה אך טבעי. אנו מכירים את המערכת על בוריה וזה בעצם המשך ישיר של פועלנו עד היום".

"למרבה הצער, חל כרסום בעשור האחרון ביחסה של המדינה אל נכי צה"ל. תגמולינו נשחקו, השרות לו אנו זוכים באגף השיקום התדרדר, תרופות וציוד רפואי נמנע מחלקנו והסבך הבירוקרטי המקשה על חיינו גדל. אם לא די בכך, אף הגענו לכדי אבסורד, בו שמנו הטוב מותקף במשכן כנסת ישראל – את כל זה, חבריי ואני נשנה מיד לאחר שנבחר להנהיג את הארגון", מוסיף אילן אגוזי.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאה עשרים וארבע:
קטוע רגל מעל הברך עם עין אחת פעילה
תאריך: 02/04/2014
כותרת: בחירות הוגנות

תוכן: אני בן 65 ונותרו לי שנתיים עד לפרישה עבודתי שוחקת אולם מליאה בסיפוק.
בית הלוחם -שחיית בוקר 1 ק"מ לפני נסיעה צפונה לעבודה.
בערב משתדל ללכת מס' ק"מ על מנת לרענן את הראש והמחשבות.
אני שמח שהמועמדים הם פצועים מפעולה קרבית (כמוני ורבים כמוני )
תקוותי שהבחירות לא ילוו בהשמצות כך שגם לאחריהן נשאר מלוכדים
אני מרחובות המצב שם בסניף למיטב ידיעתי רגועים "ומתוקתקים"

בוקעי משה
תאריך: 02/04/2014
כותרת: תפנית

תוכן: עצם גיבוש 35 מתמןדדים אנונימים שיוצרים קבוצה נוגד את תקנון הבחירות
שמיועד לבחירות אישיות לצירים בוועידה.
הבחירות הם לא לתפקיד מסוים בארגון,ורק לציר של סניף מסוים
הבוחרים יכולים לבחור כל מועמד של הסניף מכל קבוצה שהיא באופן אישי
לפי כישוריו,ולא להסתמך על שני"כוכבים" שכבר שרתו שנים רבות בהנהלת הארגון
ואחראים במידה רבה למצב הארגון כיום שהוא לא שפיר בלשון המעטה.
הבחירות המתקרבות הן פרסה כל עוד לא יבחרו כל הצירים בזכות כישוריהם שלהם

אורן אקרמן
תאריך: 25/03/2014
כותרת: ללא כותרת

תוכן: עידן ואילן מאחל לכם הצלחה אני חושב שאתם צוות ראוי להוביל את מחוז ת"א לאופקים רחבים יותר ותדאגו יחד לרווחתם של נכי צה"ל באופן המיטבי
אשמח תמיד לסייע ולהיות לכם לעזר

יעל
תאריך: 18/03/2014
כותרת: מדוע לא פרסמתם את התגובה שלי מגמתי ?

תוכן: ללא תוכן

שרון שוימר
תאריך: 15/03/2014
כותרת: דרוש יצוג של נשים במועצת ארגון נכי צהל

תוכן: לשם ההגינות ישנן ביננו גם נשים נכות שהן לא שונות מאיתנו הגברים ,ושהקול שלהם לא מושמע ואף מוצנע ,זה הזמן גם לשתף אותן, ומאידך לבחור את האנשים הראויים למועצת הארגון שבאמת אכפת להם מטובת הכלל ,ולא רק איך לעשות לביתם ,אם זאת אין כל ספק שחל פיחות במעמד נכי צה"ל בקרב הציבור שחושב אותנו רק לעושקי הקופה הציבורית , ובכרסום היחס של המדינה אלינו הנכים בכל המשתמע מכך, הרי שמישהו שלח אותנו.

לשרותך, נכה צה"ל