X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

הסקר הגדול קובע: נכי צהל רוצים יושב ראש ארגון חדש 52% תמיכה באילן אגוזי

תוצאות הסקר הגדול של פורטל נכי צה"ל קובע חד משמעית: הרוב המכריע של נכי צה"ל (52%) רוצה לראות את אלמ במיל אילן אגוזי כיו"ר ארגון נכי צה"ל. זאת בהפרש ניכר מהיו"ר הנוכחי חיים בר אשר זכה ל-20% תמיכה ומעמי מורג עם 16% תמיכה. מאחור משתרך יו"ר מחוז תל אביב בעשור האחרון, קובי יצחק, עם 11% בלבד.

היו"ר המכהן חיים בר זוכה רק ל 20% תמיכה. קובי יצחק עם 11% בלבד

תוצאות הסקר הגדול של פורטל נכי צה"ל קובע חד משמעית: הרוב המכריע של נכי צה"ל (52%) רוצה לראות את אלמ במיל אילן אגוזי כיו"ר ארגון נכי צה"ל. זאת בהפרש ניכר מהיו"ר הנוכחי חיים בר אשר זכה ל-20% תמיכה ומעמי מורג עם 16% תמיכה. מאחור משתרך יו"ר מחוז תל אביב בעשור האחרון, קובי יצחק, עם 11% בלבד.

תוצאות הסקר משקפות רצון של רוב נכי צה"ל לראות שינוי בהנהגת הארגון, זאת כאשר 80% מהמצביעים מעדיפים לראות יור חדש בראשות הארגון.

מגמה זו מתחזקת גם לנוכח תוצאות התמיכה הנמוכות בקובי יצחק הנמצא כבר כעשר שנים בהנהגת הארגון בתפקידו כיור מחוז ת"א - המחוז הגדול בארגון.

למעשה המפתח למהפך בארגון נעוץ במחוז ת"א. נראה כי אם רשימת תפנית בראשות אילן אגוזי ועידן קלימן תנצח במחוז תל אביב, שאר המחוזות לא יאכזבו את רצון נכי צה"ל לראות שינוי, להחליף את הנהגת הארגון ולמעשה לבחור באגוזי ליו"ר הארגון.

במידה וקובי יצחק המתמודד מטעם רשימת עוצמה וזכה לאחוזי התמיכה הנמוכים ביותר בסקר, ינצח בתל אביב. הרי ששוב יתאחדו המחוזות האחרים סביב חיים בר, כפי שעשו בשני הסבבים הקודמים בהם התמודד יצחק מול בר והפסיד. במקרה כזה יונצח המצב הקיים ורצון הבוחרים להחליף את הנהגת הארגון לא יתממש.

לסיכום:

באם נכי צה"ל רוצים לממש את רצונם ולהחליף את הנהלת הארגון, עליהם לממש את זכות הבחירה שלהם ולהצביע עבור רשימת תפנית בראשות אילן אגוזי. רק כך יתחולל השינוי הרצוי בארגון, אשר תוצאות הסקר מצביעות עליו בבירור.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
אוביקטיבי מטעם עצמו
תאריך: 27/05/2014
כותרת: חבל שאי אפשר להצביע את מי ל-א רוצים ולמי כן ישירות

תוכן: שמישהו יסביר למה לעזאזל אי אפשר לבחור בטופס המפורט את מי הייתי רוצה אישית שיהיה יו"ר ארגון/מחוז מי נציג בישוב שלי או מטעמי ומי הכי מתאים לשבת במועצה או לאייש את התפקידים השונים בארגון כולל למשל מבקר הארגון מי מנהל בפועל את בית הלוחם ועוד.
זה עריצות דיקטטורית ואנטי דמוקרטית לבחור 35 אנשים סתמית ושהם כבר ישברו את הראש מי הכי פחות מתאים ולמי יש יותר כוח ,מניפולציות ותככים כדי לקבל את התפקיד.
ושאחרי כל זה עוד יזכרו שתפקידם לשרת ולרצות את הנכה הפשוט והעשוק ולא ללקק למי שעשה להם לובי ובחר בהם בבחירות הפנימיות של המועצה הארצית שמור לי ואזכור לך!
וכן חבל שאי אפשר גם לציין בטופס את מי לא רוצים - במיוחד מי שינהל את השלוחה המקומית של הארגון.
השיטה הזאת רק מנציחה את המועמדים הלא ראויים ומרחיקה ואפילו מנדה את אלה שכן יש להם מה לתרום ובמיוחד את אלה שרואים עצמם כשליחים ומשרתים של הציבור המקופח והבזוי בחברה הישראלית -הנכים.
אם מישהו מכיר שיטה טובה יותר איך להרחיק את אלה שרק מחפשים כבוד, כסף ושררה שיכתוב כאן ועכשיו!

נכה שאכפת לו
תאריך: 20/05/2014
כותרת: 10 שנים של אוזלת יד

תוכן: הגיע הזמן לבצע תפנית. אני מצביע לנציגי רשימת תפנית ב27.05

צבי
תאריך: 20/05/2014
כותרת: אתם צודקים

תוכן: אתם צודקים אני לא אתן ידי שקובי יצחק ימסור את הארגון שוב לחיפאי חיים בר, אני הולך להצביע לאילן אגוזי

מפסיקים את שנו תהבצורת, קראתי את כל המאמרים ובאמת מישהו צריך לקחת את האחריות לידיים שלו.

אילן נשמע לי האדם הראוי, לוחם בעל עיטורים אדם רציני

לשרותך, נכה צה"ל