X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

כיכר הנואמים - מארח את לירון מ

60 ימים לפני הבחירות לארגון, כן, זה מה שנותר....

אני נכה צה"ל ממלחמת ששת הימים, חבר ארגון כמוך !

לא, אני לא מתמודד בבחירות לארגון נכי צה"ל, אבל אני מנסה לכתוב מהלב, כי ארגון נכי צה"ל יקר ללבי, בדיוק כמו שמדינת ישראל יקרה לליבי.

לצערי לאחר שנים בהם נאלצתי להתמודד מול אגף השיקום לגמרי לבדי, מאחר שלא זכיתי לקבל עזרה מינימלית מההנהגה המכהנת מצאתי מלאך, קוראים לו עו"ד עידן קלימן.

לעידן הגעתי ביד המקרה, פתאום הבנתי שיש אנשים בארגון הזה שרוצים לעזור, אנשים שמוכנים לתת מעצמם ולסייע בכל עת, גם אם מדובר בשיחות בשעות לא סבירות.

למען האמת עד אז הייתי כמו רבים מחברי, נכי צה"ל, יושבים בבית ביום הבחירות, בשביל מה צריך לצאת להצביע – תמיד אמרתי.

אבל מאז החכמתי והבנתי, אסור להיות פסיבי, צריכים להיות אקטיביים, צריך לדאוג כי מי שנמצא בארגון נכי צה"ל הוא אדם שרוצה לתרום, אדם שמוכן לעזור, אדם שאומר ועושה.

לכן הבחירות לקדנציה הבאה לראשות ארגון נכי צה"ל ומחוז תל אביב הם קריטיות,

מדובר בבחירה בין המתמודדים בתפנית בראשותו של אל"מ אילן אגוזי ועו"ד עידן קלימן

לבין הישנים, אלא שעמדו בראש ארגון נכי צה"ל בחמש שנים האחרונות וחתמו על ההסכמים עם אגף השיקום, הסכמים שפגעו בכלל נכי צה"ל.

ההחלטה שלכם כאמור היא בין הפוליטיקאים שנמצאים שם כבר זמן רב מידיי , אלה שדיברו, שלא עשו לבין משהו רענן, משהו אחר, משהו חדש.

לאחר שיחות רבות עם עידן קלימן ואילן אגוזי אני מאמין שצריך תפנית חדשה בארגון נכי צה"ל.

תפנית שתצעיד את ארגון נכי צה"ל קדימה, תעדכן את זכויות הנכים ותדאג שכל אחד מאתנו נכי צה"ל יוכל להרים את הראש בגאווה, שיוכל להסתכל לילדים שלו בעיניים רגע לפני שהם מתגייסים לצה"ל.

למה צריך שינוי ?

צריך שינוי, מגיע לנו נכי צה"ל שינוי, מגיע לנו ארגון יציג שדואג לנו.

כי עד כה מקבלי ההחלטות בארגון נכי צה"ל, אלה שניסו הם דור ישן. כי אלה שניסו - לא ממש רואים אותנו נכי צה"ל. ותאמינו לי לאחר כמעט 47 שנים בארגון - יש לנו משפחה נהדרת של עשרות אלפי חברים וחברות שתרמו מנפשם וגופם למען המדינה.

לכן הגיעה השעה לשדרג את ארגון נכי צה"ל, עבור כלל נכי צה"ל ועבור העתיד שלנו, הדור הבא של נכי צה"ל.

גם היום הם סותמים לנכי צה"ל את הפה

חשבתי שדרך הרשת החברתית תהיה לי האפשרות להביע את עצמי, להגיד את דעותיי בקול רם, אבל הניסיון לכתוב בפייסבוק נפתח דווקא בצורה עגומה: ההודעות שלי נמחקו, דיווחו עלי כספאם וניסו בכל דרך אפשרית לחסום אותי !

אז מה עשיתי, פניתי לפורטל נכי צה"ל ובקשתי לפרסם את המאמרים שלי, לשמחתי הם הסכימו ובזאת אני רוצה לאודות להם על החיבוק וההזדמנות שניתנה לי - להביע בה את שעל ליבי.

העולם מריע למעשים ולא למחשבות

אני אישית מאמין בדרך של עשייה ולא של דיבורים.

אני מאמין בחשיבה רעננה, שיתוף נכי צה"ל ותכנון פעילות ארגון נכי צה"ל לעתיד לבוא.

אני חושב שהגיע השעה לחדול להפסיק את ה"סבונים", האלתורים, שבסופו של יום מתורגמים להקפאת התגמולים, קצבאות הניידות, קצבאות המחייה והזכויות .

אני מאמין שצריכים ארגון נכי צה"ל שיודע לתרום לחברים, ארגון נכי צה"ל שיודע להשתלב בחברה, ארגון נכי צה"ל שיקבל הערכה מחברי הכנסת והשרים.

ארגון נכי צה"ל ששואף לדרך של מצוינות.

אני רוצה לקרוא לכולם, אל תהיו אדישים, צאו להצביע כי עידן קלימן ואילן אגוזי הם נכס שאסור לנו להפסיד.

שאו ברכה חברי וחברותי נכי צה"ל

מ.לירון

כיכר הנואמים

רוצים לכתוב ולשתף את החברים ?

כיכר הנואמים יוצאת לדרך, לרכגל הבחירות לארגון נכי צה"ל פתחנו את כיכר הנואמים, המקום בו תוכלו לכתוב ולפרסם את רחשי ליבכם.

במידה וברצונכם לעלות מאמר, להביע את דעתכם, שמח לסייע בידכם.

אנא העבירו את המאמר בקובץ וורד למייל : editor@pnz.co.il

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
לשרותך, נכה צה"ל