X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

נציגי תל אביב וירושלים מודיעים

נושא: הודעה משותפת של נבחרי מחוזות תל אביב וירושלים אודות הסכם שיתוף פעולה להצעדת ארגון נכי צה"ל לדרך חדשה בראשות אל"מ(מיל.) אילן אגוזי

חברי ארגון נכי צה"ל שלום וברכה

אנו, שמעון נבון, יו"ר הועד הארצי והועידה הארצית של ארגון נכי צה"ל וחבר המועצה הנכנסת של מחוז ירושלים, מר נעים עזר יו"ר מחוז ירושלים היוצא והמועמד להמשיך בתפקיד זה, אל"מ(מיל.) אילן אגוזי, חבר המועצה הנבחרת של מחוז ת"א ומועמד מחוז ת"א לתפקיד יו"ר ארגון נכי צה"ל,  עו"ד עידן קלימן, חבר המועצה הנכנסת ומועמד לראשות מחוז ת"א והמרכז סיכמנו על שיתוף פעולה מלא במטרה להוציא את ארגון נכי צה"ל לדרך חדשה בראשות אל"מ במיל. אילן אגוזי ושמעון נבון כיו"ר הועד הארצי.

סיכום זה, הכולל מנגנון שיתוף פעולה מלא וערכי בהחלטות בין שני המחוזות - קיבל את אישור וברכת הדרך של כל חברי המועצות הנכנסות בירושלים ובת"א, (סה"כ - 45 חברי מועצה נבחרים) על דעתם פה אחד ובתמיכת כל אחד ואחת מהם ללא יוצא מן הכלל.

מטרת שיתוף פעולה זה, הינו גיבוש הנהגה ערכית, שתוביל את הארגון בשנים הקרובות ותצעיד אותו למחוזות טובים יותר, בכל הנושאים של הכרה, זכויות, פעילות ותדמית. הנהגה שתפעל בשקיפות ובניקיון כפיים תוך ייצוג נאות, מול גורמי השלטון, ובראשם כנסת ישראל ,משרד הביטחון בכלל ואגף השיקום בפרט.

במקביל, תחתור ההנהגה החדשה להצעיד את הארגון לכיוון נורמות חדשות של ניהול. נורמות שבבסיסן שקיפות, שוויוניות  וצניעות, וזאת כעולה ממעמדו הציבורי המתחייב של ארגון זה.

ההנהגה תפעל באחריות תקציבית, ותציג תקציב מאוזן וריאלי, וזאת תוך שימת דגש מיוחד על צמצום עלויות והוצאות שאינן הכרחיות.

אנו קוראים לחברי המחוזות הנבחרים בדרום, בצפון ובשפלה - ובראשם המועמדים לתפקיד יושבי ראש המחוזות - להצטרף אלינו וליצור אחדות מקיר לקיר, לצורך השגת המטרות המשותפות לכולנו, ולמען הצעדת הארגון בדרך חדשה.

בכבוד רב ובברכת חברים,

שמעון נבון  ועזר נעים

אילן אגוזי ועידן קלימן


 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
״ אקסקלוסיבי״
תאריך: 06/07/2014
כותרת: הזמנה לקבוצת ״האקסקלוסיביים״

תוכן: למר ״אדם איכה״ אני מזמין אותך להצטרף למועדון ״ האקסקלוסיבי״ שלנו ( נכי ה 100+ ) .
עלות דמי החבר למועדון ״ הנחשק״ ( בשבילך ומבחינתך ) היא :
ויתור על שתי הרגליים / ידיים .
מוצע לך גם מסלול VIP ( כדאי לך מאוד. ... כמו שלי !!!
ויתור על כל ארבעת הגפיים. ...
( 2 רגליים + 2ידיים !!! ( למה צריך אותם ?! ).
מעוניין להצטרף. ???

צבי
תאריך: 12/06/2014
כותרת: הרבה תודה ליוצאים והצלחה לנכנסים

תוכן: אני חושב שצריך להודות מקרב לב לכל אלה שעשו במלאכה עד עכשיו. ללא ראשי הארגון כב' היו"ר מר חיים בר ויו"ר מחוז תל אביב וראשי המחוזות צפון, דרום שפלה וירושלים, מצבנו היה רע. לא ניתן לזלזל ולמחוק במחי תגובה באינטרנט פעילות חשובה ומאומצת שנעשתה למען הנכים. כעת הזמן הוא להודות להם מקרב לב ולאחל הצלחה לבאים שישאו בתפקיד מר אגוזי וראשי המחוזות. אני בטוח שגם הם יעשו המירב עבורנו וישתמשו בכל הניסיון שצברו בארגון תחת ניהולו של כב' היו"ר מר חיים בר וידעו להצעיד את הארגון ואת נכי צה"ל עוד כמה צעדים קדימה.

אדם איכה
תאריך: 10/06/2014
כותרת: העיקר שבסוף היום תזכרו לטפל בנכים ולשקם את הטיפול בהם והאמון בכם

תוכן: השמות וההסכמים לא משנים איזה כסא יושיב אחר כבוד העיקר שתשקמו את האמון של הנכים בכם ושתשקמו בפועל את הנכים שלא נעשה איתם כלום - שזה אומר תגיעו לכל אלה שלא מגיעים אליכם ובכיים אינו נשמע. 5 שנים זה המון זמן להזמין את כל אלה שהם רק מספר ומשלמים דמי חבר ובפועל לא קבלו שום שרות כי לא נעשה איתם דבר.35 נבחרים זה המון בעלי תפקידים שצריכים להצדיק את התלוש והאמון. שהסניפים במחוזות יהיו אקטיבים ויגיעו לחברים במיוחד ה30%+ ולא רק לאקסקלוסיבים של ה100%+ ויטפלו בהם בסניף ולא ישלחו אותם בפקקי הבוקר לסניף המחוז הראשי שמקבל רק בבוקר.קדימה לעבודה ולמלאכה.

יקי
תאריך: 09/06/2014
כותרת: בחירת יו״ר

תוכן: תוצאות הבחירות מראות שרוב המצביעים בעד אילן אגוזי, סניף חיפה עדיין לא החליט
לתמוך בו, אולי הם רוצים שוב להציג אותו כמועמד? גם תוצאות הסקרים אומרים שהוא
המתאים וחיים בר סיים את הקדנציה לטובת כולנו.

גולני
תאריך: 09/06/2014
כותרת: חיזקו ואימצו כל הכבוד על האחדות!

תוכן: ללא תוכן

אנונימי
תאריך: 08/06/2014
כותרת: כל הכבוד - זה מה שרוצים כולם אחדות בראשות אילן

תוכן: כל הכבוד - זה מה שרוצים כולם אחדות בראשות אילן

לשרותך, נכה צה"ל