אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

מזרן מודולרי בהתאמה אישית לשינה מושלמת

פתרון מהפכני - מזרן מודולרי בהתאמה אישית לשינה מושלמת

יזמות פרטית של נכה צה"ל הפתיעה את חברות המזרונים

נתי גבאי, נכה צה"ל, נפצע קשה בגפיו התחתונות במהלך שירותו, השתקם והקים מיזם פורץ דרך - חידוש עולמי שמעניק פתרון מעולה לשינה מושלמת לסובלים מכאבי גב וירך.

מעתה תוכלו לקבוע את מידת הקושי של המזרן בעצמכם, בהתאמה אישית אליכם, בעזרת המזרן המודולרי בעל 6 דרגות הקושי של חברת קנגורו - פתרונות שינה מתקדמים. רכישת מזרן מתבצעת פעם ב-10 שנים. לכן, חשוב מאוד שהמזרן יהיה דינאמי ויוכל להשתנות יחד איתכם בכל שלב בחיים, בהתאם לשינויים שאתם עוברים במהלך השנים.

 
המטרה: לישון בלי כאבי גב.

איך? התאמת המזרן באופן מדויק עבורכם בעזרת בדיקה מדעית ממוחשבת

חברת קנגורו משנה את החוקים בשוק המזרנים בישראל ובעולם מהקצה אל הקצה עם מזרון ייחודי, הראשון מסוגו, שמאפשר לקבוע את דרגת הקושי של המזרן באופן עצמאי, על ידי סידור השכבות שבתוך המזרן בסדר שונה, בקלות, ובכל זמן שתבחרו. בכדי לסייע לכם בהתאמת דרגת הקושי במזרן בצורה מדעית יגיע אליכם הביתה מומחה יציבה ויתאים עבורכם את דרגת הקושי במזרן במדויק בעזרת מערכת סנסורים ממוחשבת תלת מימדית.

המומחה לוקח בחשבון את הידע האורטופדי הקיים בעולם השינה, מצד אחד, מתחשב בהרגלים שלכם, העדפות השינה, מבנה אנטומי, משקל, כאבים שהנכם סובלים מהם, ומצד שני לוקח את הנתונים שהמערכת הממוחשבת מוציאה על מבנה גופכם - וביחד יוצר תמונת מצב עדכנית כך שיוכל להמליץ לכם על דרגת קושי אחת המתאימה בדיוק אליכם (מבין שש דרגות קושי הקיימות במזרן).

במזרן המודולרי אתם יכולים להחליף את שכבות המזרן לבד, באופן עצמאי, ובכך לקבל דרגת קושי שונה בכל פעם, מבין 6 דרגות קושי שונות הקיימות באותו המזרן. במזרן זוגי כל אחד מבני הזוג יכול לבחור דרגת קושי שונה בנפרד, ועם זאת, לישון על אותו מזרן יחד. מזרן אחד לכל החיים.

הרעיון נולד במהלך השיקום

נתי מספר כי הרעיון לפיתוח המזרון המודולרי הראשון מסוגו בעולם נולד במהלך השיקום האישי שלו, מפציעת גפים קשה, אשר כתוצאה ממנה הוא נאלץ להתנייד בכיסא גלגלים וקביים לחילופין.

"לאחר הפציעה לא הצלחתי לישון", מספר לנו נתי, "המזרן החדש שרכשתי באלפי שקלים לא התאים לגופי המשתנה, לא היה נוח, והכאבים מנעו ממני שינה טובה ואיכותית. ברור לכולם ששינה עמוקה ואיכותית נותנת לגוף להפריש הורמונים חשובים במהלך השינה ובכך להבריא ולהשתקם בצורה טובה ומהירה יותר. לכן, חיפשתי בכל העולם פתרון שיסייע לי להתאים את המזרן למגבלה שלי ולצערי לא היה שום פתרון עבורי..."

"...ואז נולד במוחי הרעיון - פיתוח מזרן שיתאים לכל אחד וישתנה יחד איתו. התחלתי לבצע מחקר מקיף תוך התייעצות עם רופאים ומומחים עד שהגענו לנוסחה המושלמת של צפיפויות החומרים אשרמתאימים ל-97% מהאוכלוסייה. היום הפתרון לשינה מושלמת ומותאמת אישית בכל שלב זמין לכל אחד".
 

 

נותני חסות: