אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

כיסא גלגלים זניט (ZENIT)

עיצוב מינימליסטי, ספורטיביות ונוחות קיפול מרבית

בשורה חדשה בשוק כיסאות גלגלים האקטיביים – כיסא גלגלים העונה לשם "ZENIT". הכיסא המדובר הוא עוד מוצר איכותי מבית Ottobock - מובילה עולמית בפתרונות מוביליים עבור נכים וקטועי גפיים

"ZENIT" הינו כיסא בעל עיצוב מתקדם, קל משקל (החל מ- 9.8 ק"ג), קומפקטי ונוח מאוד לאחסון. זהו כיסא ספורטיבי בעל יכולת תמרון גבוהה, שמתאפיין במנגנון קיפול חדשני "Easy-Go", אשר מקל מאוד על פעולת הקיפול ושומר על יציבות הכיסא.
 

כיסא גלגלים זניט (ZENIT) - עכשיו באולם התצוגה של כמיטק

מנגנון ייחודי זה, המוגן בפטנט, מאפשר ללקוחותיו ליהנות מכיסא אקטיבי, ששומר על אופי ומבנה של כיסא גלגלים בעל שלדה סגורה (Rigid). נוחות הקיפול, המתאפשרת ביד אחת בלבד, לצד מנגנון הקיפול הכפול (כיסא ומשענת גב מתקפלים), מאפשרים ליהנות מכיסא קל וקומפקטי שניתן לשנע אותו בנוחות ממקום למקום.

בדומה לכיסאות אקטיביים אחרים, גם את ה- "ZENIT" ניתן להתאים באופן אישי לצרכי המשתמש ולאבזרו בין היתר, ברכיבים העשויים מפייבר קרבון המסייעים בהפחתת משקלו.

מוצר איכותי מבית Ottobock

"ZENIT" הוא אחד מתוך אלפי כיסאות גלגלים איכותיים וחדשניים, שיצרה חברת Ottobock במהלך עשרות שנות קיומה. כחברת מחקר ופיתוח, המייצרת פטנטים וסטנדרטים גבוהים של איכות בעלי שם עולמי, Ottobock פועלת רבות על מנת להביא לשוק את מיטב הטכנולוגיות והפתרונות המוביליים, לצורך שיפור איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם.

בארץ משווקים מוצריה של Ottobock באופן בלעדי על ידי חברת כמיטק, אשר מספקת למאות אלפי לקוחות ישראלים ציוד וטכנולוגיות רפואיות מתקדמות זה למעלה מ- 30 שנה. בכמיטק פועלים עשרות אנשי מקצוע, ביניהם פיזיותרפיסטים וטכנאים מוסמכים, המסייעים ללקוחותיה של החברה בהתאמה מרבית של המוצרים.

כמיטק - מובילה בפתרונות לבעלי מוגבלויות

לצד מוצרי שיקום, תותבות לקטועי גפיים וכיסאות גלגלים, לכמיטק ישנם פתרונות רבים בתחומים שונים, בהם מוצרי ספיגה ועזרי סיעוד למבוגרים, מוצרים לחדרי ניתוח ולבקרת איכות למעבדות בתחום התעשייה, מזון ותרופות.

כחברה אשר דוגלת בחדשנות ומצויינות, בכמיטק ניתן למצוא גם טכנולוגיות גלובליות פורצות דרך בתחום ריפוי הפצעים, בהן טכנולוגיית V.A.C לטיפול בפצעים קשי ריפוי בלחץ שלילי וטכנולוגיות מצילות חיים כגון Abthera, עבור ניתוחים פתוחים. המחלקה הרפואית של כמיטק פועלת מול גופים רפואיים שונים בישראל ומפעילה מערך ביתי לטיפול בפצעים קשי ריפוי.

כמיטק הינה ספקית מורשית של משרד הביטחון, משרד הבריאות, ביטוח לאומי, קופות חולים ובתי חולים, ופועלת גם מול השוק הפרטי. החברה מפעילה מערך לוגיסטיקה והפצה מתקדם, אשר מפעיל מערך משלוחים שמגיע מידי חודש לעשרות אלפי ישראלים עד פתח ביתם.

 

נותני חסות: