X סגירה
 

כירולוגיה- איבחון וייעוץ בכף היד וטיפול בפאלם-תרפי

אבחון על-פי כף היד

אבחון על-פי כף היד - פסיכו-כירולוגיה - פסיכולוגיה אלטרנטיבית. פאלם-תרפי - רפואה משלימה בתחום הנפש לטיפול מהיר בבעיות רגשיות ונפשיות: חרדות, פחדים, טראומות, מתחים, כעסים, רגשות שליליים וזיכרונות קשים. ממליץ לכם לקרוא עד הסוף.

כירולוגיה - חוכמת כף היד וטיפול פאלם תרפי -(palm therapy)

פסיכולוגים מקצועיים, מאשרים שכירולוג מקצועי יכול לאבחן במהלך שעה עובדות הקשורות באדם. דרך כף היד ניתן לגלות את אשר חבוי באדם מבחינה נפשית, גופנית,רגשית ואינטלקטואלית. כירולוגיה נחשבת כיום כבת חוקית של המדע אשר באמצעותה ניתן לעשות שימוש רב לצרכי האדם בכל התחומים.

המפגשים הינם מעניינים ומרתקים ובהם ניתן לקבל חוות דעת מלאה וברורה: ייעוץ בתחום הריגשי, ייעוץ אישי ומשפחתי, ייעוץ לצורך הגשמה עצמית, ייעוץ בהתאם לאפשרויות העומדות לרשותנו, גם לגבי שינויים בחיים, פיתוח ועיצוב האישיות כולל הכוונה מקצועית והדרך לביטוי עצמי.

לילדים ונוער - ניתן לתת ייעוץ לאחר איתור הבעיות המרכזיות. ניתוח אופי ואישיות - לאנשים צעירים המתלבטים בבחירת דרך.

לאחר שקיבלנו ייעוץ והכוונה כיצד נטפל בבעיות שהועלו בפנינו, מה עושים וכיצד מתקדמים ומה עם התכלס.

את השילוב המדהים השכילה לעשות אילנה כהן, כירולוגית מקצועית, מאבחנת, יועצת ומרצה בתחום, בעלת ניסיון מוכח של 25 שנה . מלמדת במוסדות חינוכיים ובמוסדות פרטיים, כירולוגיה ונומרולוגיה. כנומרולוגית התמחתה בשיטות שונות כולל נומרולוגיה קבלית. פאלם תרפיסטית מוסמכת.

אז מה זה פאלם תרפי?

שיטה מהפכנית לשיפור התפקוד, עקב מצבי חרדה ולחץ.

השיטה מבוססת על התורות העתיקות המדברות על הקשר מוח-יד ובהן כירולוגיה, רפלקסולוגיה הדיקור הסיני וגרפולוגיה.

פאלם-תרפי הינה שיטת טיפול המסייעת להתגבר על כאבים נפשיים ופיזיים ומשפרת יכולות, וכל זאת באמצעות גירוי סלקטיבי של קווים ונקודות ספציפיים בכף היד הקשורים לאישיות האדם. התרפיה מבוססת על הקשר העצבי אנרגטי של היד והמוח, מהמוח ליד ומהיד למוח, ומיועדת לטיפול בשני מישורים: בעיות רגשיות ונפשיות ובמקביל מתאימה השיטה גם לשיפור יכולות אישיות ברמה הויטאלית, ריכוז, למידה, כוח רצון ועוד

עיקרון העבודה בשיטת הפאלם-תראפי הם לחיצות במקומות מסוימים בידיים באופן סלקטיבי המביא להרפיה מכאבים טראומטיים כלשהם.

ערכו מחקר, בעזרת אלקטרודות אשר הונחו במספר מקומות במוח, ראו והוכיחו שגירוי המוח באזור שנקרא " המערכת הלימבית " וכן במקומות נוספים במוח, אכן מעורר רגשות של כעס, שנאה, אשם, אהבה וכן זיכרונות ילדות. חוקרים אלה היו מסוגלים "להדליק" ו"לכבות" תגובות נפשיות שונות. היחס בין הגירוי המוחי לתגובה הרגשית - התנהגותית שבאה בעקבותיו היה ברור.

את שיטת הפאלם-תרפי פיתח ד"ר משה צוואנג ז"ל , לאחר שנים של מחקר מבנה האישיות, המתבטא בכף היד, שהוכיח כי גם על ידי גירוי במקומות וקוים בכף היד המייצגים תכונות נפשיות שונות, יש באפשרותנו לגרום לשינויים ברגשות ובאופן מהיר, מאחר והקשר יד-מוח הינו ישיר ובלתי תלוי ברצון האדם להשתנות.

הפאלם-תראפי עוזר גם בעיצוב האישיות, אמנם באופן איטי יותר לעומת התוצאות המהירות המושגות במצבים של פחדים, כעסים ורגשות אחרים. למרות זאת ניתן לשפר את הריכוז והלמידה, להגביר את המוטיבציה, הכריזמה ואנרגית ההצלחה תוך חודשים ספורים על ידי גירוי יומי של מספר דקות במקומות הנכונים בכף היד.

חרדות ופחדים חזקים

כעסים

כאבי ראש נפשי –גופני

כאבי פרידה, אבלות

אלרגיות

שיפור היכולת המילולית

הגברת הויטאליות

הגברת מוטיבציה

הגברת אנרגית ההצלחה

שיפור יכולת הלמידה

הגברת כוח רצון

הגברת היצירתיות- כישרונות

יציבות בחיים

אם קשה לכם להגיע לאילנה אתם יכולים לשלוח לה סריקה של כפות הידיים כפי שהיא תנחה אתכם לעשות והיא שולחת את כל האיבחון אליכם

ואם יש צורך גם בטיפול תוכלו לתאם פגישה

לתיאום אבחון, פגישה עם אילנה כהן באזור ירושלים ותל אביב ניתן ליצור קשר בנייד: 052-6267344

 

כתבות שאולי יעניינו אותך