X סגירה
 

בין פנטזיה למציאות : הספרים של ניסים אשכנזי

מאת : ניסים אשכנזי חבר ויוצר

שמי ניסים אשכנזי נולדתי בשנת 1945 שרתי בחיל האוויר. נפצעתי ביום האחרון לשרותי הצבאי במרץ 1965, ניתן לומר בדקות האחרונות לפני השחרור.  ספור הפציעה הזוי.

מגיל צעיר האמנתי שאין אקראיות בדרכי החיים, קיימת "יד מכוונת" במעשיו וקורותיו של כל אדם באשר הוא אדם.

לאחר שנתיים של שיקום התחלתי לעבוד כמנהל חשבונות. במשך השנים עבדתי למדתי וגידלתי משפחה ברעננה (ארבעה ילדים), התקדמתי בעבודה השלמתי לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה, ותואר שני במנהל עסקים. בעבודה התקדמתי עד לתפקיד של סמנכ"ל כספים בתחום היי טק בחברת בת של תדיראן.

במשך חיי מגיל צעיר האמנתי בתחושות הרוחניות השוכנות בתוכי למרות שבתקופת עבודתי עסקתי בתחום החומרי, ממון, דוחות כספיים, עסקאות מכירה וקניה ועוד. אינני דתי על פי המקובל בחברה הישראלית אך קיימת בי אמונה חזקה בכוח עליון, בכוח המחשבה בכוח ההשפעה על אירועים גם ללא מילים.

פרשתי מהעבודה בשנת 2000 בשיא אוני כדי להקדיש את זמני להעברת המסרים הטבועים בתוכי. באמצעות כתיבת ספרים.

הספרים שכתבתי ....

הרעיון המרכזי המוביל בשלושת הספרים שכתבתי הוא שלום בין ישראל למדינות העולם, שלום בין כוחות האור והחושך, שלום עולמי. הרעיון משולב בספורים מעניינים כדי לעניין את הקורא.

בן הענן

הספר הראשון "בן הענן" יצא לאור בשנת 2002, סוג של אוטוביוגרפיה "משוגעת", היו קוראים שלא הסכימו עם הכתוב אך יש בה אמיתות פנימית מיוחדת.

לדוגמא בעמוד 343 "העולם עומד בפני מהפכות קשות וזעזועים חמורים שימשכו קרוב לודאי עד 2012.... בהמשך אותו קטע... ואז צפוי מהפך קוטבי נוסף, פעילות השמש תמריץ את השינויים שיתחוללו בכדור הארץ שיהיו אדירי עוצמה מתמיד" סוף ציטוט.

דוגמא עמוד 272 "צפיתי סכנה מטילי הסקאד .... (מלחמת המפרץ הראשונה) הפיתרון שעלה בדעתי היה לפרוש רשת הגנה ענקית שתכסה את כל מדינת ישראל ותהיה בלתי חדירה לטילים".... המשך עמוד 280 "הרשת תגן באופן כזה שאם יפציצו את עם ישראל חלק מהפצצות לא תגענה כלל ואם תגענה הן לא תפגענה במרכזי אוכלוסיה... מספר הקורבנות יהיה מזערי".

גם אם הקוראים לא האמינו שהרעיון עלה ב 1991 הרי כיום בשנת 2016 יודעים על "כיפת ברזל" שתוכננה ופותחה במהלך השנים האחרונות.

בין פנטזיה ומציאות

הספר השני "בין פנטזיה ומציאות" יצא לאור בשנת 2005 ספר על מדע בדיוני של רפאל ישראלי בן שבט עתיק יומין שיצא עם אהובתו בת-אל להציל את האנושות מידי כוחות השחור. ספר בסגנון הסרט "קפטן אמריקה" מלחמות ומאבקים בקרקע, בשמי כדור הארץ ובחלל, והאהבה כמובן לא נעדרה מהסיפור.

המחר חלום ומציאות 2084

הספר השלישי היוצא לאור בימים אלה "המחר חלום ומציאות 2084 " ספר העוסק בעתיד מדינת ישראל והעולם בעשרות השנים הבאות על פי התחושות הפנימיות והאישיות של המחבר. איך האנושות תתנהל? מי ינהל את העולם?

מחוסר אפשרות לפתח, עמוד 228  "הכול קרה בשנת 2020 כאילו בא מישהו וחתך את רצף האירועים.....ושינה את תולדות האנושות". המתנה לא ארוכה.

מבצע לחברי לארגון נכי צה"ל

אני שמח להציע לחברי בארגון נכי צה"ל את ספרי במחיר מיוחד :

מחיר הספר "בן הענן"  יהיה לחברי הארגון במחיר של 35 שח לספר

מחיר הספר "ובין פנטזיה ומציאות" יהיה לחברי הארגון במחיר של 35 שח לספר

מחיר הספר "המחר" יהיה לחברי הארגון במחיר של 50 שח לספר. 

שלושת הספרים יחד 110 שח.

המבצע עד גמר המלאי
המחיר כולל משלוח בארץ לבית החבר .


שלכם, ניסים אשכנזי
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך