X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
 

פורום פורטל נכי צה"ל

פורום פורטל נכי צה"ל מהווה בית חם לאלפי חברים וחברות הגולשים באופן קבוע, בפורום ניתן למצוא אוזן קשבת, לקבל רעיונות, לשמוע עצות, ולהכיר אחד את השני, הפורום מנוהל בהתנדבות  על ידי מספר חברים וחברות, זיכרו אנו נמצאים כאן למענכם ... גלישה נעימה. 

מנהלי הפורום: עירית גרוס, ארז יער, מטר גרוס
מי קיבלו מיליוני שקלים בערב יום הזיכרון? לא הלומי קרב לצערנו...............
מאת: מקס

מי קיבלו מיליוני שקלים בערב יום הזיכרון? לא הלומי קרב לצערנו בישיבה דחופה שנערכה בבוקר יום שלישי, נפגשו חברי הכנסת גפני וסמוטריץ' עם שר האוצר כץ כדי לאשר העברת מיליונים לישיבות - לפי הסיכום אליו הגיעו כתנאי להעברת התקציב ההמשכי. "הבטיחו לנו, אז באנו לקבל", אמרו. אכן הבטחות צריך לקיים, אבל אולי היה נכון להתעסק דווקא בתקציבים אחרים במועד שכזה? דעה   גד ליאור פורסם: 16.04.21 , 08:17       יושבת לה חבורת פוליטיקאים ביומו של ערב יום הזיכרון בלשכתו של שר האוצר, בדחיפות רבה. לא, הם לא דנים בתוספת מיידית של תקציבים לטיפול בהלומי קרב. זה לא יוסיף להם מנדטים בבחירות החמישיות. הם דנים בעניין חשוב ביותר ביום העצוב הזה - תוספת של מיליונים לישיבות.

>>  ולא, הם לא מתביישים. עובדה. ח"כ משה גפני, מנהיג יהדות התורה, וח"כ בצלאל סמוטריץ', ראש המפלגה הציונית - כן ציונית, כמה אירוני ביום הזיכרון - מתגאים בהישג המנותק שלהם.       סמוטריץ' מצייץ בטוויטר, שעות לפני צפירת ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל הקדושים: "בדיון דחוף שהתקיים עכשיו אצל שר האוצר, עם אנשי האוצר, ח"כ משה גפני ואני, בהמשך לפנייתי לשר אתמול, הגענו לסיכום על שמירת ערך נקודה לשלושת החודשים הקרובים כפי שסוכם בוועדת הכספים עם אישור נוסחת התקציב ההמשכי לשנת 2021. אני מודה לשר האוצר, לח"כ גפני, לאנשי אגף התקציבים והחשב הכללי".     פירוש רש"י: מיליוני כספים יועברו לישיבות. לא להלומי קרב, לא לרווחה, לא לבריאות, לא לחינוך, לא להעלאת קצבאות הקשישים, לא לנוער בסיכון, לא למאבק בתאונות הדרכים ששוב מתרבות, לא למאבק חירום באלימות במשפחה, לא לתגבור המשטרה במגזר הערבי. מה אכפת לסמוטריץ' ולכץ מכל אלה בערב יום הזיכרון?   "זה רק כמה מיליונים. לא משהו חשוב במיוחד", עונה לנו מקורב לשר האוצר. "הבטיחו לנו, אז באנו לקבל", אומרים במפלגת הציונות הדתית ובסביבת ח"כ גפני. הבטיחו גם תקציבים למאבק בפשיעה, להקטנת הצפיפות בכיתות, לתגבור התחבורה הציבורית, להעלאת התמיכה בקשישים. הבטיחו. אז מה. רק שלכל אלה אין מי שידאג בכננסת, בניגוד לתלמידי הישיבות. ולא. אין לנו דבר נגד תלמידי הישיבות. ואין לנו גם שום התנגדות לרעיון ש"הבטחות יש לקיים". אבל בערב יום הזיכרון להגיע ללשכת שר האוצר, אחרי המקרה הנורא שבו שרף עצמו הלום קרב בפתח לשכה אטומה של משרד הביטחון, ולדרוש כספים עבור חלק מהלומדים בישיבות שלא שירתו יום אחד בצה"ל? זה כן. אני חי בתוך משפחה עם שכול. הימים האלה קשים במיוחד למאות אלפי בני משפחות שאיבדו את יקירהם. הפגישה הזאת בלשכת שר האוצר הגבירה את הכאב. אתם לא מנותקים שם, אנשי משרד האוצר ונציגי המפלגות. מנותקים זאת מילה חלשה מדי. אתם פשוט אטומים.
בחירת עמוד: 1 2 3 4 5 6 7 ... הבא
 

כתבות שאולי יעניינו אותך

המומלצים שלנו
כך ניצחתי את הסוכרת תוך פחות משלושה חודשים
טיפולי שיניים לנכי צה"ל
אופטיקה "רואים רחוק": מבצעים מיוחדים לנכי צה"ל
דודי סופר - מוביל בביטוח לנכי צה"ל
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש בקריה בתל אביב עם עידן קלימן
צעירי חב"ד למען פצועי צה"ל
מכון אורטופדי ברזילי-להב
אפוסתרפיה - לנצח את כאבי הברכיים והגב בהליכה
חובה לקרוא: היום בו צנחתי ממצב פעיל לכאב בלתי נשלט בברך
יורם פרילינג - מערכות נהיגה