X סגירה
 

הומאופטיה קלאסית

הומאופטיה קלאסית לרפואה שלמה

מאת מריאל אל-דמע

הבית שבו גדלתי תמיד זכור לי "כהליכה על ביצים". תמיד היינו צריכים להיזהר במה שאמרנו ובצורה שבה אמרנו אותה. לעולם לא היינו יכולים לצפות מה יגרום לאבא להתעצבן. לעולם לא ידענו מה הוא מרגיש או חושב שעיניו היו עצובות, לעולם גם לא הצלחנו להתקרב באמת לפחות לא לאורך זמן.

כבת אמצעית לאבא נכה צה"ל והלום קרב, הייתי ילדה ובחורה עצבנית שנעלבת בקלות. הייתי בוכה הרבה, בוכה כי כל דבר היה שובר אותי, בוכה מהתרגשות, מפרסומות בטלוויזיה, מכעס.

התהליכים הנפשיים האלה השפיעו על מישורים רבים בחיי, על הזוגיות שלי, על החברות שלי עם אנשים, על הרגישות הגבוהה לתדרים (רעש, מוזיקה), רגישות לשינויי אקלים, רגישות לחום (מה שגרם לי לשנוא את הקיץ), הייתי רגישה למוצרי חלב וגם במערכת העיכול.

מצד שני הייתי בעלת יכול ביטוי גבוה, כתבתי שירים מגיל 10, למדתי מוזיקה ושרתי, השירה והמוזיקה נתנו לי בגיל ההתבגרות ביטחון עצמי מקום בו החברה ואני ביחסי גומלין בטוחים.

הרגישות עם הזמן התפתחה, התחלתי להרגיש אנשים, מי עצוב? ומי שמח? ואנשים הרגישו אותי מרגישה אותם, מה שאפשר להם להיחשף בפני בביטחון ובשלווה.
בליבי תמיד היה מקום לכולם אולי כי לי לא היה את המקום הזה כיוון שאני לא בטחתי באף אחד.

רציתי לנתב את כישורי ולהפוך אותם למקצוע. היה די ברור שהמקצועות עליהם מדובר יהיו פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, חשבתי גם על עריכת דין ולבסוף שמעתי על פסיכותרפיה באומנויות ונרשמתי. מנקודה זאת חיי השתנו.

באותה שנה נכנסתי לשיעור אבל לא לכיתה הנכונה ולא יכולתי לקום מהכסא ולצאת, כל משפט שנאמר התחבר כמו במטריקס בתוך ראשי וכשביררתי על הקורס נאמר לי שאני בכיתה של שנה א' בהומאופטיה קלאסית.

כך התחלתי ללמוד הומאופטיה קלאסית בסמינר של רמת אפעל, בקולג' לרפואה משלימה מסלול של 4 שנים שבמהלכם שנתיים סטאג' עם מטופלים ואת עבודת הגמר שלי הקדשתי לנפגעי חיסונים.

אני אומרת כאן בביטחון רב, הומאופטיה קלאסית שינתה לי את החיים. את ההסבר המפורט לטיפול ולשיטת הטיפול תוכלו לקבל בשמחה באתר שלי www.Gargerim.com
הומאופטיה קלאסית מטפלת בבעיות נפש ותסמיני גוף כאחד.

הומאופטיה קלאסית הנה שיטת טיפול העובדת יחדיו עם הכוח הויטאלי של הגוף החי (ההומיאוסטסיס ) למען האיזון הביוכימי של הגוף בצורה אינדיבידואלית לחלוטין מתוך הכרה שאין גוף הפועל בדיוק כמו גוף אחר, בדיוק כפי שאין אדם הדומה לאחר באישיותו.

ברצוני להדגיש כי הומאופטיה קלאסית הינה שיטת טיפול טבעית ובטוחה הפועלת בשיתוף פעולה עם כוח החיים של הגוף ומטרתה להביא את האדם למצב של רפואה שלמה ללא תלות בחומרים שונים.
 
כאשר כוח זה נפגם בשל טראומה או חבלה, מתח, כתוצאה מכעס או עלבון, שברון לב, הבל, מחלה תורשתית או שינויים סביבתיים כמו חברה או שינוי אקלים תופיע מחלה או סימפטומים ולא תמיד יהיה קשר ישיר בניהם.

לדוגמא: מגרנות, פריחות, פטריות, יבלות, נשירת שיער, הופעת כתמים על העור וכו".

אסור להומאופט שאינו רופא להמליץ על הורדת תרופות ולכן מתי שאפשר יפעל יחדיו. ברצוני להזמין את כל נכי צה"ל ובני משפחותיהם להתנסות בטיפול הומאופטי קלאסי למען רפואה שלמה בקליניקה הפרטית שלי בקרית אונו.

לצערי הרב אין לנכים גישה לקליניקה, במקרים כאלה אוכל לבקר בביתכם.

כבת לאבא נכה צה"ל והלום קרב אני מרגישה מחויבת להושיט יד ולהודות לכל הידיים שהיו מושטות למענו.

אשמח לענות על שאלות.

בברכה מקרב לב,
מריאל אל-דמע,

טל: 052-4472017 , 077-4360326

 

כתבות שאולי יעניינו אותך