X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

בלוגים בפורטל נכי צה"ל

בלוגים וחשיבותם

כתיבת בלוג היא דרך נהדרת לספר על עצמכם, על השקפת עולמכם, להתמודד עם בעיות, כאבים, פחדים ובעצם עם כל דבר שקורה בחיים... זוהי הסיבה בגינה כל כך הרבה אנשים פותחים בלוגים ופשוט מתחילים לכתוב... בפורטל נכי צה"ל החלו לאחרונה להתפרסם בלוגים בשלל נושאים כמו בריאות ורפואה, סיפורים אישיים, תחביבים, התמודדות עם פציעות ועוד. שירות זה של הפורטל מציע שיתוף חברים בהגיגים, מחשבות ותהליכים פנימיים, והוא גם הזדמנות מצוינת לכל מי שרוצה לעשות שימוש במילים על מנת לעבור תהליך של ריפוי.

בנוסף,ניתן גם לכתוב בלוג על מנת לקדם את העסק שלכם, לפרסם או לשווק מוצר מסויים או סתם בשביל הכיף... על בלוגים וחשיבותם בכתבה הבאה.

להעברת מאמר חדש לפורטל נכי צה"ל >>

כיצד פותחים בלוג?

כל אחד יכול לפתוח בלוג, ולראייה, מאז שהושק השירות החדש בפורטל נכי צה"ל, פורסמו לא מעט בלוגים של אנשים. אין דבר קל יותר מאשר פתיחת בלוג במיוחד למי שמתמצא קצת במחשבים. אך גם אם מעולם לא נגעתם במחשב, המדובר בעניין פשוט למדי הלוקח דקות ספורות. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר אינטרנט אשר באמצעותו ניתן לפתוח בלוג (יש עשרות כאלה, למשל וורדפרס הנחשב למוכר מכולם), למלא אחר ההוראות הפשוטות ויש לכם בלוג!

התהליך הזה הוא קצר, מתבצע בחינם, ותוך דקות ספורות ניתן ליצור פלטפורמה נהדרת בה תוכלו לכתוב כל מחשבה העולה לכם בכל תחום אפשרי. אם הבלוג יהיה מעניין, יצירתי ומקורי, יש גם סיכויים טובים שהגולשים יגיעו ויקראו את ההגיגים שלכם. אפשר לנהל את הבלוג שלכם מכל מקום ובעזרת מחשבים ניידים תוכלו לכתוב גם בבית קפה או על שפת הים.

מה אפשר לכתוב בבלוג?

במילה אחת - הכל! בבלוגים ניתן לכתוב רשמים מטיולים שלכם ברחבי הארץ, המלצות על מלונות באילת ובשאר חלקי הארץ, מחשבות שלכם בנושאי דת, פוליטיקה, ספורט או כל תחום אחר. כמובן שניתן לכתוב גם על נושאים הקשורים לפורטל, כמו – התמודדות עם בעיות בריאותיות, סיפורים אישיים (שלכם או של חברים), סיפורים וזיכרונות ממלחמות ועוד. כל עניין שמרתק אתכם יכול להיות הבסיס של הבלוג שלכם. ניתן לכתוב על התחביבים שלכם, על התמודדות עם פחדים ועם החיים באופן כללי.

אף אחד לא יכול להגיד לכם מה לכתוב (אין לכם עורך כמו בעיתונות) ואתם למעשה משמשים ככותבים וכעורכים הראשיים. ניתן לכתוב כל יום, כמה פעמים ביום או גם בפעם תקופה מסויימת - על פי רצונכם וזמנכם החופשי. הדבר החשוב ביותר הוא שתיהנו מהכתיבה ושהיא תהפוך את חייכם למעניינים ומאתגרים יותר. ברשת האינטרנט יש אין ספור בלוגים בכל תחום אפשרי וניתן, (באמצעות חיפוש בגוגל), להגיע לבלוגים רבים ולהתרשם.

בלוג לצרכי קידום העסק

אפשר לכתוב בלוג למטרות פרטיות, אך יש גם בלוגים רבים שהמטרה שלהם היא עסקית. אם יש לכם עסק קטן (או גדול), אתם בהחלט יכולים לקדם אותו באמצעות הבלוג שלכם. בלוג הוא כלי שיווקי נהדר שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. שילוב חכם בין הבלוג שלכם לבין קידומו במנועי החיפוש ואיזכורו ברשתות חברתיות, יכול לקדם מאוד את העסק שלכם. לחברות רבות הפועלות כיום יש בלוגים והן אף משלמות לכותבים מקצועיים שיכתבו עבורן.

במקרה של עסק קטן ששייך לכם, ניתן בהחלט לכתוב את הבלוג באופן עצמאי וככל שהוא יהיה מעניין יותר, מקורי יותר וחדשני יותר, כך יותר גולשים ייכנסו אליו ויכירו את העסק שלכם.

אין כל ספק כי עולם הבלוגים התפתח מאוד בשנים האחרונות וזה לא מאוחר להצטרף לחגיגה. כל מי שיש לו מה להגיד בנושא מסויים, יכול פשוט לפתוח בלוג ולהתחיל לכתוב... בפורטל נכי צה"ל ניתן לפרסם את הבלוגים הללו על מנת שאנשים נוספים יוכלו ליהנות וללמוד מהם. זה מאתגר, זה מסייע לנפש והחשוב מכל - זה פשוט כיף!

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
שי דוד ז"ל ע"י אשתו שרה שי
תאריך: 06/11/2011
כותרת: פסק דין תקדימי בבית משפט העליון בעניין ארנוננה לנכי צה\"ל

תוכן: היום לאחר מלחמה קשה של שנים רבות זכיתי עבור כל נכי צה\"ל בארץ שמבקשים להתפרנס בכבוד ולא מצליחים לפסק דין תקדימי בתיק 259-05 של בית המשפט העליון.

אשמח לשתף אותכם בפרסום פסק דין חשוב זה


0509067000 shaisara@bezeqint.net

לשרותך, נכה צה"ל