X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

לעולם לא תיסע לבד

נהיגה בטוחה ושלווה עם מערכת הכפתור, המלווה אותך 24/7 ברכב ובכביש, ושולחת לך  סיוע אנושי מידי לכל מצב

משהו קטן ששווה להכיר: כפתור קטן המותקן ברכב ונוסע אתך לכל מקום! הכפתור הזה הוא למעשה מערכת מתוחכמת מאוד להצלת חיים ולסיוע במגוון מצבים ובעיות ברכב ובכביש. מדובר בפיתוח כחול לבן הפועל בטכנולוגיית e-Call אשר מאחוריו מוקד חירום אנושי מיומן הפועל מסביב לשעון, ממש כמו במד"א ובמשטרה: מענה עד 30 שניות, ועד 30 דקות הגעה.
הזמנה ליהנות שוב מטעמם של חופש, עצמאות וביטחון.

לעולם לא תיסע לבד

לא מרגיש טוב? הסיוע בדרך!

ההרגשה של "לבד" ברכב היא לעתים קרובות לא נוחה ולא נעימה, קל וחומר לאלו מאתנו החיים עם מגבלה. עם הכפתור, תמיד יש מי שיעזור. בלחיצה על הכפתור (הנמצא ליד לוח המכוונים ברכב) יעלה מולך מומחה חירום מנוסה, יברר מה קרה, יזהה את מיקומך ובמידת הצורך ישלח אליך סיוע רפואי.
במקרה (שלא נדע) של תאונה, המערכת מזהה בעצמה את ההתנגשות (בטכנולוגיית e-call.) מוקדני החירום יזהו את מיקומך, יתקשרו אליך, וישלחו סיוע רפואי וכוח הצלה.


להרגיש בטוח – ואף פעם לא לבד!

לילה, חושך, ואתה לבד על הכביש. ובדיוק ברגע הכי לא מתאים, כשאתה עייף ומשתוקק להגיע הביתה, אתה מגלה תקר בגלגל, או לחילופין תקלה טכנית במנוע. את מי תעיר ותזעיק עכשיו לעזרה? אז מה עושים? ממתינים 3 שעות לגרר?
לא אחת, שמענו על חברים שאיבדו את הריכוז במהלך הנהיגה, טעו בדרך ונלחצו. אחרים חשו ברע במהלך הנהיגה ולא ידעו למי לפנות. וחברים לא מעטים, בשל בעיה כמו תקר בגלגל, מצאו עצמם ממתינים שעות ארוכות בצד הדרך לעזרה המבוששת לבוא. את כל המקרים הלא נעימים האלה ועוד, קל לפתור בעזרת כפתור.

שלא נדע, נגמרה הסוללה?...

כלקוח הכפתור תיהנה משירותי דרך מלאים בפריסה ארצית: התנעה, שירותי גרר, אספקת דלק והחלפת נקר, עם התחייבות לזמנים המהירים בארץ.
גם במקרים כמו סוללה שנגמרה, או היקלעות למקום ללא קליטה,
אתה מסודר- עם קישור טלפוני לשיחות דחופות  וגם שני מספרים קבועים וסיוע אנושי בניווט.
כל זה,  גם מרחוק. אפליקציה מתקדמת מאפשרת לך מעקב אחר הרכב מהנייד, קבלת הכוונה למקום החניה, התרעות על גרירה ובקרה אחר הנהג הצעיר שלך.

"הביטחון שב אלי". נכי צה"ל ממליצים

שלמה נווה (65), נכה צה"ל, השתמש בשירותי הכפתור כשנסע לאזור שוהם, אזור שאינו מכיר.
"חיפשתי כתובת מסוימת והווייז קרס ולא סייע לי. ביקשתי ממוקדנית 'הכפתור' שתסייע לי למצוא את המקום, והיא ליוותה אותי בסבלנות ובנועם עד שהגעתי אל היעד".
במקרה אחר, נכנס שלמה עם הרכב למהמורה עמוקה בכביש. "החבטה הפעילה את מערכת הכפתור, שחיישניה זיהו תנועות חריגות ברכב. למרבה המזל לא קרה לי כלום, אבל נוכחתי לדעת שהמקרה מנוהל באופן מופתי; נציגת "הכפתור" מיד פתחה ערוץ תקשורת עם הרכב, ביררה מה שלומי ווידאה שלא נפגעתי."

ברנרד, נכה צה"ל עם חבלה מוחית, מספר: "מערכת ה"כפתור" השיבה אלי את תחושת הביטחון ואפשרה לי לנהוג ברכב לבד ללא דאגה. היום אני לא פוחד ולא נלחץ כשאני מאבד את חוש הכיוון. ממליץ בחום".

מה הבעיה? יש "הכפתור"!

לא מרגיש טוב במהלך הנהיגה? פשוט לחץ על הכפתור, והמוקד יזהה את מקומך וידאג לשלוח סיוע רפואי.

שלא נדע, תאונה? מערכת הכפתור מזהה באופן עצמאי את ההתנגשות ע"י חיישנים ומחייגת בעצמה למוקד. אתה לא צריך לדאוג לשום דבר: כוחות ההצלה והביטחון כבר מיודעים במצב ובמיקומך.

פנצ'ר? אזל הדלק? כלקוח הכפתור אתה מהנה משירותי דרך VIP בפריסה ארצית: התנעה, שירותי גרר, אספקת דלק והחלפת נקר, עם התחייבות לזמנים המהירים בארץ!
נגמרה הסוללה? מקום ללא קליטה? יש לך קישור טלפוני לשיחות דחופות  וגם שני מספרים קבועים וסיוע אנושי בניווט.
שכחת היכן חנית?... אפליקציה מתקדמת מאפשרת לך מעקב אחר הרכב מהנייד, קבלת הכוונה למקום החניה, התרעות על גרירה ובקרה אחר נהג צעיר.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
לשרותך, נכה צה"ל