X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

ברכה ליום העצמאות : עידן קלימן יושב ראש מחוז תל אביב

חברות וחברים יקרים.

בפתחם של יום הזיכרון ויום העצמאות, עלינו לעמוד איתנים ובגאווה על 68 שנות קיומנו כעם נצחי במדינת ישראל.

לעולם נעמוד דום ונזכור את אותם גיבורים, שחירפו נפשם בהגנה על עמנו ומדינתנו, למענינו ולמען הדורות הבאים ואשר שילמו בחייהם, בנופלם בשדה הקרב.

לעולם לא נשכח כי ניצחוננו, בעצם קיומנו כעם יהודי במדינה שלנו, הוא בזכותם ולעולם לא נשכח את המחיר הכבד ששילמו גם המשפחות השכולות, האלמנות והיתומים שאובדנם וכאבם בל יתואר.
 

העובדה הניצחת, כי ניצבים אנו כאן כעם שגובש מכל קצוות תבל, במדינה עצמאית ,מבוססת ורבת הישגים בתחומים רבים, היא שמדברת בעד עצמה ומגשימה את חלומנו על השיבה לציון כהגשמת חלומם של הנופלים.

לכבודם של אלו מחובתנו להיות מאוחדים, לעמוד איתן מלאי תקוה וגאווה על עצמאותנו כעם חופשי בארצנו.

ברוח זו, ביום העצמאות הקרב ובא, נצדיע לאחינו ואחיותינו הנופלים, נקפיד לספר לדורות הבאים על מורשתם ונביט קדימה בתחושה של כבוד וביטחון, תוך שאנו צועדים בתקווה רבה לעבר עתיד של התחדשות, שגשוג, פריחה ושלום.

שלכם ולמענכם,

עו"ד עידן קלימן
יו"ר מחוז ת"א-יפו והמרכז
ארגון נכי צה"ל 

ברכה ליום העצמאות : עידן קלימן יושב ראש מחוז תל אביב

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
האריה הזועק
תאריך: 24/04/2017
כותרת: ברכת העצמאות שייחלנו לקבל.

תוכן: חברים יקרים !!!
שנת העצמאות הבאה עלינו לטובה, היא סימן בין 50 שנה לשחרור ירושלים - ל70 שנה להכרזת העצמאות ! 69 הוא מספר של שינוי מגמה - ונהפוך הוא !!!
שנה בה כולנו מחויבים לשנות סדרי עדיפות, ולהבהיר לכל - מהו מגש הכסף החי !!! ומי הקריב מגופו, נפשו ונשמתו על מזבח החרות של כלל התושבים. 2 הצפירות המושמעות ביום הזיכרון בה"א באייר - כמוהן הצדעה לחברים ואחים לנשק -שנפלו. אך לא פחות מכך = מחיאות כפיים לכם - החיים ששרדו. וראוי שכל העם יעמוד וימחא כף למענכם בשעת הצפירה . כשם שהמשפחות השכולות ושל הנעדרים, משמיעות קולן בתקשורת ,ובין כותלי הכנסת ,על עוולות ואיוולות הנוגעות לביטחון המדינה, ושמירה על לוחמיה. על אחת כמה וכמה ,עלינו החובה להתייצב ולזעוק את קולנו על עתידנו ,גורלנו וחיינו הלגיטימיים. בעוד רענו הנכים בביטוח הלאומי מפגינים ברחובות בדרישה תמימה לקבל שכר מינימום - אנו נלחמים על החיים ממש ! אנו דורשים הזכות לחיות ללא כאב !! הזכות לטיפול רפואי הולם וראוי , וליחס הוגן ! ותובעים, שהמתנגדים לכך - יתנו את הדין על כל צעד, שעל ומחדל !!! אל תיתממו כשתישאלו בעתיד , היכן הייתם ברגעי ההכרעה ?! מדוע הייתם עסוקים בשטויות טפלות, בחגיגות עקרות, ובמשחקי כוח, יוקרה וגאווה !!!
בהפנימכם את החרב המונחת על צווארכם - זו שעתכם לצאת ולהפגין נגד כל העומדים עלינו לכלותנו, ולהשמיע את קולכם - למען החרות וזכות הקיום שלכם !. מוטלת עליכם הזכות והחובה לצאת ולהפגין בכל אירועי העצמאות, ולדרוש את הזכות לחיות חיים של אושר ,כבוד, תרומה ואחווה. חיים שאין בהם שום בושה, כלימה, רעב וחרדה !!!!
תלו את השלטים, הניפו הדגלים וזעקו במגאפוניים : תנו לנו את הזכות לחיות - בארץ שנלחמנו עליה !
THE COST OF FREEDOM- NEVER FREE !!!
חג של עצמאות אמיתית משמח !!!

שואל הקושיות
תאריך: 05/05/2016
כותרת: מה נשתנה העצמאות הזו מכל העצמאויות????

תוכן: 1. שבכל ימי העצמאות באים מדליקי המשואות - ומכריזים אני מדליק משואה זו לתפארת מדינת ישראל .... בעוד המשואות החיות (נכי צה"ל) והמשואות המתות (הקבורות בצידו השני של הר הרצל) הולכים שפופים ודועכים משנה לשנה!!!
2. שבכל ימי העצמאויות "פותחים" את בתי הלוחם ללא נכים...ובשאר ימי השנה הם סגורים לכל ולהכל כן נכים.
3.שבכל ימי העצמאויות הנכים חסרי הבית מקווים לשנה הבאה בירושלים הבנויה ...ולא רואים שום אור(לא ענבל אור)ושום תקווה לבית או סתם פינה משלהם.
4.שבכל ימי העצמאויות עם ישראל מנופף במנגל ומעלה קורבנות צלויים על האש... והלומי הקרב והבעלי הכוויות שחבריהם נשרפו למוות ולא מסוגלים לשהות ליד ולהריח בשר צלוי ואין להם לאן לברוח כי כל הארץ עשנה (כולל בתי הלוחם) ....הם אלו הקורבנות זבח העצמאות הצלויים.


לשנה הבאה בירושלים הבנויה ... וחג שמח לכל החוגגים!!!

לשרותך, נכה צה"ל