אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

מועדון חבר צרכנות - זכאות לנכי צה"ל ובני משפחתם

מועדון ההטבות לנכי צה"ל

"מועדון חבר צרכנות" (מח"צ) משמש כמועדון ההטבות של משרתי צבא קבע, גמלאי צה"ל וחברי ארגון נכי צה"ל. מטרת מועדון "חבר" היא לפעול לרווחתם של משרתי צבא הקבע בצה"ל, גמלאי הצבא ובני משפחותיהם ולהוות כוח קניה גדול דרכו יהיה ניתן להשיג הטבות והנחות לחברים במגוון בתי עסק בתחום הצרכנות, בילוי ונופש.

מועדון חבר - כרטיס ההנחות המושלם למשפחה

מועדון חבר לנכי צה"ל

במסגרת הסכם שנערך בין מועדון "חבר" לארגון נכי צה"ל הוחלט לצרף את נכי צה"ל ובני משפחותיהם - חברי ארגון נכי צה"ל לרשימת הזכאים להחזיק בכרטיס אשראי של מועדון "חבר".

על פי ההסכם חברי ארגון נכי צה"ל יהיו זכאים לקבל את ההטבות והנחות הניתנות על ידי שימוש בכרטיס אשראי. הטבות שממומנות על ידי מועדון "חבר משרתי הקבע" יינתנו ברוב המקרים למשרתי הקבע והגמלאים - להטבות אלו לא יהיו זכאים נכי צה"ל.
* שימו לב, ההצטרפות למועדון חבר צרכנות מותנת רק לחברי ארגון נכי צה”ל.

כרטיס מועדון חבר

כרטיס מועדון "חבר" הוא כרטיס אשראי לכל הדבר אשר מקנה מגוון רחב של הנחות במסעדות, אתרי נופש, חופשות, רשתות נבחרות, חנויות, בילויים, אטרקציות ועוד. החזקת כרטיס "חבר" כרוכה בתשלום דמי חבר חודשיים.

"חבר" שלי

"חבר שלי" הוא כרטיס נטען השייך למועדון "חבר" צרכנות. מטרת הכרטיס היא להעניק הנחה בגובה של 20% על כל טעינה של 2,000 ₪ בחודש (הנחה משמעותית של כ - 400 ₪.) בעזרת הכרטיס החברים יוכלו לבצע קניות במבחר חנויות לביגוד והנעלה, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מתנות, ספרים, מזון וכלי בית.
 


 

נותני חסות: