X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום איווקס איווקס כמיטק כמיטק ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
 

פורום פורטל נכי צה"ל

פורום פורטל נכי צה"ל מהווה בית חם לאלפי חברים וחברות הגולשים באופן קבוע, בפורום ניתן למצוא אוזן קשבת, לקבל רעיונות, לשמוע עצות, ולהכיר אחד את השני, הפורום מנוהל בהתנדבות  על ידי מספר חברים וחברות, זיכרו אנו נמצאים כאן למענכם ... גלישה נעימה. 

מנהלי הפורום: עירית גרוס, ארז יער, מטר גרוס
מקור לבחירת יו"ר הארגון
מאת: ימאי
פורסם:  14.07.19 , 12:11

עו"ד עידן קלימן נבחר לתפקיד יו"ר ארגון נכי צה"ל ויחליף את חיים בר, שכיהן בתפקיד במשך עשר שנים. קלימן בן ה-45, שהחל את דרכו בארגון בשנת 2004, נפצע מחדירת קליע לחזהו במהלך פעילות מבצעית בחאן יונס ומאז הוא מרותק לכיסא גלגלים.

מאיפה הכתבה הזאת
מאת: סקילצ'י
משה צודק רק עכשיו ראיתי
מאת: סקילצ'י
ברכות ליו"ר הארגון החדש ובקשות לטיפולו
מאת: ימאי

בס"ד

ככל שהבנתי עידו קלינמן נבחר לראשות הארגון. -בהצלחה!!

מנצל במה זו לבקש בחינת נושא רכב רפואי.- כיום ניתן לקנות במחיר זול יותר רכבים 0 קילומטר-אולי תהיה נוסחה שתקטין את המחיר לנכה וגם למשרד הביטחון.

או לעבור לרכב בליסינג רגיל או תפעולי-גם בזה ניתן לחסוך לכולם.

בהצלחה לכל הנבחרים .

רגע רגע לאיפה אתה רץ עדיין לא נבחר
מאת: סקילצ'י
עיסוי לאישה בים המלח- איפה ניתן להשיג עיוסוי בזול - בהרודס רוצים לאישה 250 ש"ח זה הרבה
מאת: abab

אין שם פחות מ 50 דקות עיסוי

 

יש מקום יותר זול אשמח לדעתכם

הם דורשים 250 ש"ח מישהו מכיר יותר זול?
מאת: abab

הם דורשים 250 ש"ח מישהו מכיר יותר זול?

בתאילנד..250 באט..
מאת: מקס
גירושים
מאת: בן חמו
נכה עם 50% נכות ו3 ילדים אשר התגרש. מה התוספות/ עזרה שמקבל ממשרד הביטחון?
כלום
מאת: גולני
תוספת משקולות
מאת: Knees
תלוי בגיל הילדים אתה זכאי לתוספת משקולות חפש בגוגל הוראה 80.18 ותקרא בכל מקרה תפנה לעובדת רווחה שלך ויתכן שיש עוד זכאויות
להפך יורידו משקולות
מאת: גולני
כנס דוגמא לסעיף
מאת: סקילצ'י

נכה גרוש, המבקש תוספת עם גירושיו, בהתאם לקריטריונים המפורטים בהוראה זו – יהיה זכאי רק בגין הילדים שנולדו לו מהאישה ממנה התגרש.

מרב״ד
מאת: Knees
שלום לכולם אחרי סבב ארוך בועדות הרפואיות אושרה לי הנכות הכוללת זכאות לרכב רפואי. אשמח למידע בנוגע לכמה זמן לוקח מרגע ההפניה למרבד ועד שהם נותנים החלטה. תודה
מה הכוונה למרב"ד ולאיזה רכב אתה זכאי
מאת: Kozak
מקבלת הזכאות בדואר כחודש ימים
מאת: Kozak
מה זה מרב"ד הסבר ונמק
מאת: סקילצ'י
מרבד
מאת: Knees
תודה לעונים השאלה היא לגבי הבדיקה שאגף השיקום מפנה למכון הרפואי לבטיחות בדרכים לפני מימוש הרכב הרפואי. כמה זמן לוקח עד שמוזמנים לבדיקה וכמה זמן לוקח לקבל תשובה חזרה. תודה
כמה חודשים טובים
מאת: arik70
ואין עם מי לדבר תתאזר בסבלנות יש כאלה שחיכו 4 חודשים מהיכרות אישית
תודה רבה
מאת: Knees
תודה על התשובה. עצוב שזה המצב אבל לפחות התהליך ברור עכשיו...
אהההה זה מרב"ד כמו בכל משרד ממשלתי
מאת: סקילצ'י
כל הפרוצדורה עד קבלת המפתח כ-4חודש
מאת: סקילצ'י
תודה רבה!
מאת: Knees
בהצלחה ותתחדש
מאת: סקילצ'י
עזרה ממי שבמבין בחישוב רכב
מאת: דינה

עזרה ממי שבמבין בחישוב רכב

מהנדס רכב קבע לי עקב נכותי רכב בהתאמה אישית סובארו XV 1600 שע"פ אגף השיקום מחיר יבואן 137,900 ₪. לפני 4 שנים מהנדס רכב קבע לי רכב בהתאמה אישית מיצ'יבושי אאוטלנדר 2000 סמ"ק. השאלה היא איך יחושב הסכום שמגיע לי כהשלמה לחדש, על פי הרכב הישן חדש פחות ישן או על פי סובארו חדש פחות אאוטלנדר ישן. בנוסף, אביזרי הבטיחות בדגם הסובארו שאושר הם "דלים" ועקב נכותי אני נדרש ליותר. מה קורה אם אני מחליט לשנות את סוג הרכב על חשבוני לאחד שמתאים לי יותר או לחילופין להגיד תודה על הרכב בהתאמה אישית לקחת את הכסף בתחשיב עבור הרכב הייצוגי ולקנות רכב שמתאים לי יותר על פי דעתי ?

תודה למי משמוכן לצלול למתן תשובה.

שכחתי להוסיף
מאת: דינה

שכחתי להוסיף שעלות מיצ'יבושי 2000 סמ"ק חדש על פי icar.co.il היא 159,900 ש"ח

החלפה
מאת: RAFIROGEL

אם קיבלת לפני שפגשת את מהנדס הרכב את מסמכי ההחלפה בקשי חדשים ושם הסכומים יהיו אחרים בוודאי, אם טרם קיבלת, אז כשתקבלי תדעי, כל הסבר אחר לא יהיה מחייב כי הדברים הללו לא נעולים, ככלל מעיקרון הוא מחיר הרכב החדש שלך פחות הרכב הייציג שלך או זה שברשותך, הזול מבייניהם במחירון לוי יצחק, בתוספת 4% פחת.

המשך בקשר להחלפה, פשוט המחשב נפל.
מאת: RAFIROGEL

לגבי לקיחת רכב שונה, מאחר והותאם לך רכב אחר מהייציג את יכולה לקחת כל רכב אחר אבל...

הרכב שנקבע לך הוא הקובע ואת תקבלי את הסכום שלו!.  יתכן מאד שדמי האחזקה יהיו על פיו ובפעם הבאה לא יאשרו לך רכב אחר מהייציג.

אמר המשורר, אם אין סיכון אז אין סיכוי.

לדעתי, אם אין הבדל במחיר שניתן לך לרכב הייציג הרגיל שלך ואין הבדל נפח מנוע שמאפשר לקבל יותר דלק וותרי על הרכב המהנדס וקחי ייציג או שתגישי עירעור על החלטתו של המהנדס ונסי לקבל אוטלנדר חדש.

ראשית רפי תודה על התשובה.
מאת: nsh

ראשית רפי תודה על התשובה.
להגיש עירעור להחלטת מהנדס הרכב צריך לעשות דרך תביעה "בית משפט לענינים מנהליים" ז"א עו"ד שיעלה כמו ההפרש להוסיף מהכיס ויקח, ים של זמן.
נשארה רק השאלה, האם יחשבו לצורך המענק את הפרש מחיר הרכב "בהתאמה אישית" שאני מחליף (אאוט לנדר) שהוא הרבה יותר יקר או את ההחזר עבור רכב יציג (טויוטה) שאותו אקנה לצורך השאלה כאן, כי אני מתכוון לוותר על ה"זכות" לקבל רכב מותאם אישית לפי "ראות מהנדס הרכב" שעל פניו מונחה בשיקולים אחרים משלי שמונחים על מגבלותי והצורך באביזרי בטיחות כמו למשל מראות לשטח מת ועוד.

כתבתי לך...
מאת: RAFIROGEL

הרכב שאת זכאית לו פחות הרכב המשומש או הייציג שלך, הזול מבייניהם ועוד מענק של 4%.

זה הסכום שתקבלי, אם תרצי צרי קשר 0505874985 ואסביר.

ראשית רפי תודה על התשובה.
מאת: nsh

רפי, הרכב בהתאמה אישית הישן שלי הוא   מיצובישי אאוטלנדר 2.0 5 מושבים Intense 2X4   שנת 2015 ואני נהגתי רק 19,000 ק"מ.  הרכב היציג הרגיל שלי הוא טויוטה 1600. אם יהיה לך זמן וחשק, תוכל בבקשה לחשב עבורי את גובה המענק ?

תודה מראש, מדי

בשביל זה צריך לראות את ההפניה שלך
מאת: RAFIROGEL

ובהפניה זה כתוב, מאיפו לי לדעת את מחיר הרכב המתואם שלך, בגלל זה אמרתי שיתכן וכדאי לך לוותר על רכב מתואם ולקחת קורולה יציגה.

את יכולה ליצור עימי קשר להסבר 0505874985

 

מחיר הרכב המתואם
מאת: דינה
מחיר הרכב המתואם על פי מכתב הוועדה 137,900 ש"ח
וולה קשה קשה...
מאת: RAFIROGEL
אני מנסה לעזור, אני לא שייך למערכת זו או אחרת. כתבו לך בנירת את מחיר המקס כעת את צריכה לקבל את מסמכי ההחלפה בכדי לדעת כמה, אני לא יכול לנחש מחיר מינימום שהוא מחיר המשומש פחות 4%. אם היית מטלפנת היינו מבהירים את הסוגיה מזמן. בלי נתונים שיידועים לך ולי לא אי אפשר לענות.
החלפה ורישיון
מאת: RAFIROGEL
על הישן אתה משלם על החדש אגף השיקום. אני לא מבין על מה אתה מלין, כל אחד מוכר עם רכב בכל רישיון בר תוקף. זה המקובל. לפעמים שנה שלמה ולפעמים חודש. אתה יכול לחכות עם ההחלפה, אגף יישפה אותך על הזמן ואז תשלם פחות אגרת רישוי.
שיפוי
מאת: מקס

שלחו לי למסור מסמכים מהחברה שימלאו וישלחו לאגף.הם רשמו על גבי המסמך את הפקס לשליחה.המסמך מהחברה נשלח לאחר יומיים ומסתבר שהוא התברבר שם במשרד,הלא נכון לאחר כחודש צלצלתי למה הכסף לא הגיע לחברה,אמרו לי שהם לא מוצאים אותו.הסברתי שזה לא יכול להיות כיוון שיש לי העתק שנשלח כעבור יומיים.לקח להם זמן למצוא אותו.כיוון שמספר הפקס שהם נתנו היה שגוי .כך שלקח עוד שבועייםחתימות ועוד שלושה שבועות שהכסף הגיעה לחברה.בנתיים במחירון של לוי יצחק הייתה ירידה של 2000ש"ח.כשביקשתי שיפוי על זה שהם שגו.אמרו לא מגיע לך לפי המחירון שלנו.אז שלחו אותי לחפש את "הלמפה" אז עכשיו שאני אבין האם יש שני מחירונים.אחד לאגף.ואחד של לוי יצחק???או כמו אצל החרדים איך שמתאים להם על חשבוננו.angry יש צורך לבחור יו"ר חזק שלא פוחד להתעמת ולא להתכופף.שיהיה בחור מוכשר ויחזיר לנו את כל הדברים שנגזלו לנו מהתקופות הקודמות.מספיק זה מספיק.מגיע לנו בזכות !!!

בחירת עמוד: 1 2 3 4 5 6 7 ... הבא
 

כתבות שאולי יעניינו אותך

המומלצים שלנו
אפוסתרפיה - לנצח את כאבי הברכיים והגב בהליכה
מכון אורטופדי ברזילי-להב
חובה לקרוא: היום בו צנחתי ממצב פעיל לכאב בלתי נשלט בברך
מתכננים חופשה בחו"ל ? במיוחד עבורכם המדריך המשתלם לנכי צהל
מרותק לכיסא גלגלים? בוא לגלות את הטכנולוגיה שמוציאה אותך לחופשי
ביטוח משכנתא הכי משתלם לנכי צה"ל
כך ניצחתי את הסוכרת תוך פחות משלושה חודשים
טיפולי שיניים לנכי צה"ל
השטיח המעופף: הזמנת חמי מרפא
חופשה נגישה בעיר פראג