X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
 

פורום פורטל נכי צה"ל

פורום פורטל נכי צה"ל מהווה בית חם לאלפי חברים וחברות הגולשים באופן קבוע, בפורום ניתן למצוא אוזן קשבת, לקבל רעיונות, לשמוע עצות, ולהכיר אחד את השני, הפורום מנוהל בהתנדבות  על ידי מספר חברים וחברות, זיכרו אנו נמצאים כאן למענכם ... גלישה נעימה. 

מנהלי הפורום: עירית גרוס, ארז יער, מטר גרוס
ירידה בשתתפות ביטוח רכב האם יש הסבר?
מאת: זורבה

שלום . השנה הורידו את הסכום בכ 25%  האם יש הסבר או סיבה לכך.? התקשרתי הפנו אותי ל " ביטוח רכב עובדי מדינה 2021 " קראתי . ( מצרף מסמך)        לפי הבנתי צריך לקבל יותר . קראתי את הוראה 56.02  של משרד הביטחון אגף השיקום . 

מצרף כאן https://www.shikum.mod.gov.il/Directives/56.02.pdf?fbclid=IwAR1U9A7wsZF7W6EILmh2tWNJ7BJ4RCfNvpKc44jaol8FarvqKPUSUJ8ixpA

האם מישהו יכול להסביר לי בבקשה 

ממש מתנצל ששאלתי . מתעסקים פה ב100 שקל זה מה שמעניין !?
מאת: זורבה
למה כועס אולי לא יודעים
מאת: דיבלה
תעריף השתתפות בביטוח
מאת: דן

התעריף נקבע כל שנה מחדש על פי נתונים שהחשכ"ל מקבלים מאיגןד חברות הביטוח, נתונן שמשתנה מאוד , סוג של ממוצעים לפי סוגי כלי רכב, קבוצות גיל וכאלה... לעולם לא נדע כיצד נקבע הנתון הזה באמת.

 

לעולם לא נדע . ונשתוק!?
מאת: זורבה

שלחתי קישורים . יש הוראות וזה מאוד ברור . רק שיבצעו את ההוראות והתנהגו בשקיפות . ומחובתנו לשאול וזכותינו לקבל תשובות .!

אגב אנחנו כבר באמצע ינואר 2021  . מחירון רכב באגף השיקום עדיין בדצמבר 2020 . מעניין למה ? יש לי השערה . ולכם !?

מיזמן זה לא אגף השיקום ,הם לא משקמים ההפך הוא הנכון ומכאן הבעיה , הם לא עומדים ביעד הכי חשוב.
מאת: סטאר
ואנחנו מה!? מיללים כמו ילדות בנות 71/2 . פעם היינו לוחמים
מאת: זורבה
זורבה כנס
מאת: דיבלה

לוחמים לא עושים פרובוקציה הם קמים ומבקשים מה מגיע להם במקרה הזה של הביטוחים אתה לא צודק אתה אפילו מקבל יותר מה שמגיע בתקופה זו50%על החובה ו75%על המקיף 

הרבה בריאות

דיבלה כנס
מאת: זורבה

טועה . אני אישית צריך לקבל 100% חובה ו 75% מקיף. שנית . גם אם הם צודקים בקיזוז כמישהו שואל מדוע .מחובתם לתת הסבר לא למרוח .לא להטעות  ולא להשיב "כי כך החלתנו" ! כנס לתקנה 56.02 תקרא את כולה . ואחר כך כנס לקישור שאליו פקיד הרכב הפנתה אותי של אגף האוצר ותבין לבד על מה תלונתי.

יום טוב 

זובה כנס
מאת: Kozak

לפי מה שכתוב בתקנה לא מדובר על סכומים ואחוזי תשלום לביטוחים אלה מצויין שיש השתתפות תתקן אותי אם אני טועה 

Kozak כנס
מאת: זורבה

תקנה 56.02 פרק ג' אכן מדובר על אחוזים ולא על סכומים . פקידת הרכב הפנתה אותי למסמך המצורף של משרד האוצר. (ראה ליק בהודעתי המקורית) שם מדובר על סכומים. לעניות דעתי זה לא ממש מתאים לתנאי הוראה 56.02. הנושא מאוד פשוט. אני (אנחנו) קבלתי תלוש . בתלוש הורידו את השתתפות ביטוח הרכב  בכ25% לעומת שנה קודמת . אולי הם צודקים אולי לא זה כלל לא מעניין. מה שמעניין זה שאני שואל מה הפרמטרים וכל אחד מספר לי בובעמייסע אחר . תצמדו לתקנות . תגידו לפי שלוש חברות ביטוח מחיר הביטוח הוא  X מגיע לכם השתתפות כפי שכתוב בתקנה וחלאס. טענתי אינה הסכום .טענתי על חוסר השקיפות, על ההתנהלות ועל היחס המזלזל. ולגבי הסכום מה שמגיע זה מה שאנחנו אמורים לקבל.

מצרף לך את מסמך האוצר

זה פעם ראשונה שאתה מקבל החזר
מאת: Kozak
ביטוח רכב
מאת: רוקי

זה מה יש , ככה פועלת סולטנות ביביסטן !!!

נצרך
מאת: גוליבר

שלום, הייתי בצר"מ עבודה לפני יותר מחודש (לא קיבלתי פרוטוקול לאחר הבדיקה, האם צריך לקבל?)

 

האם לאחר צר"מ עבודה מקבלים תשובה סופית לקבלת נצרך?

 

עו"ס אמרה שההחלטה לקבלת נצרך נשלחת לקצין התגמולים בת"א ואז תישלח לי תשובה וציינה שהתהליך לוקח זמן.

אפשר הבהרות למי שעבר את התהליך, תודה.

  כנס
כנס
מאת: אביפז

לוקח כשנה בערך עד שקצין התגמולים מוציא החלטה לנצרך..

נצרך
מאת: גוליבר

תודה על המענה,

שנה זה הרבה זמן, בנתיים אני זכאי למענק מחיה כמו דמי קיום? או משהו בסגנון?

 

 

תקנה 60.05- סיוע במחיקת חובות
מאת: Snirp

ראיתי שיש תקנה כזו של בזכויות אצל משרד הביטחון, האם ידוע למי משהו?

מי זכאי? האם זו הלוואה דרכם? כיצד מבקשים את זה?

20 שנה אין תקציב שם
מאת: arik70
זה מקרן עזבונות ותמידדדד אין שם תקציב ..נגמר למי למה אין תשובות הכל קומבינות
מזל שקיבלתי לפני 30 שנה.כנראה שגמרתי את התקציב...סורי............
מאת: מקס
הוטרדה על ידי מפקדה במג"ב ודורשת להכיר בה כנכה
מאת: arik70
הוטרדה על ידי מפקדה במג"ב ודורשת להכיר בה כנכה מאת: אמיר בוחבוט, מערכת וואלה! חדשות יום ראשון, 27 בנובמבר 2011, 19:20 בזמן שירותה הוטרדה השוטרת מינית על ידי מפקדה. כעת היא דורשת להכיר בה כנכה: "האירועים אשר עברתי הותירו בי נפש פצועה". תגובת משרד הביטחון: "התביעה מטופלת בצינורות המקובלים" תגיות: שוטרת,מג"ב,הטרדה מינית,משרד הביטחון מאז הפרשה השוטרת עוברת טיפול נפשי מאחר והיא סובלת מחרדות, ובמהלך שירותה היא חשה בדידות, תיעוב עצמי, השפלה ובושה שהובילו למצבה הנפשי היום (אילוסטרציה, למצולמת אין קשר לכתבה) שוטרת מג"ב, שנפלה קורבן להטרדה מינית בידי מפקדה, תובעת את משרד הביטחון בדרישה להכיר בה כנכה. השוטרת, שהתגייסה ליחידה במשמר הגבול בגזרת ירושלים, התלוננה במהלך השירות הסדיר בפני מפקדיה כי מפקד הסיור מטריד אותה מינית. בית המשפט הרשיע את השוטר, וגזר עליו שישה חודשי מאסר, שהומרו לעבודות שירות, וכעת היא טוענת כי האירועים שעברה הותירו בה נפש פצועה, וכי מאז הפרשה היא עוברת טיפול נפשי, וסובלת מחרדות. השוטרת, שהתגייסה לשירות חובה ביחידה של משמר הגבול בגזרת ירושלים, התלוננה במהלך השירות הסדיר בפני מפקדיה כי מפקד הסיור מטריד אותה מינית. למרות התלונות הרבות, מפקדיה לא התייחסו אליה ברצינות. לאחר האירוע הראשון, בו הוטרדה מינית על ידי מפקד הסיור, ביקשה שלא לצאת יותר עם השוטר לפעילות מבצעית. בקשותיה לא נענו תמיד, והיא נהגה להחליף משמרות כדי לא לפגוש אותו, אך למרות זאת ובשל אטימות מפקדיה, נאלצה לשרת עמו באותו בסיס ולעתים באותם הסיורים ממש. השוטר המשיך להטריד אותה מינית, והיא נאלצה להגיש תלונה רשמית נגדו בפני מפקדיה, שהעבירו את הנושא לטיפול המחלקה לחקירת שוטרים ובמקביל העבירו אותה לפלוגה אחרת. חוקרי מח"ש אספו ראיות נגד המפקד והוחלט לעמיד אותו לדין פלילי בגין הטרדות מיניות. המפקד הכחיש מכל וכל את סעיפי האישום שיוחסו לו, ואף הכפיש את המתלוננת, אך לבסוף מצא אותו בית משפט השלום בירושלים אשם בשלושה מקרים שונים בהם נגע באיברים בגופה במהלך מארב בגזרת ירושלים, למרות שביקשה ממנו להניח לה. לאחר מכן הציע לה לקיים עמו יחסי מין, ובתגובה לכך קיללה אותו החיילת. במקרים אחרים נגע באיבר מינה תוך ניצול מרותו. במקרה נוסף, ביקש ממנה במהלך סיור שתעסה את גבו, בתואנה לכאבים עזים. זו הסכימה ובתגובה לכך נגע המפקד בשדיה תוך ניסיון בכוח לנשק אותה. לאחר מכן הוא ביקש ממנה שלא תתלונן נגדו, כי "את בחורה טובה". בית משפט השלום גזר על המפקד שישה חודשי מאסר, שהומרו בעבודות שירות, שישה חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים, בתנאי שלא יעבור עבירות דומות, ופיצויים בסך 7,500 שקלים לשוטרת. כעת החליטה השוטרת להגיש תביעה למשרד הביטחון באמצעות עורך הדין יואב אלמגור, בדרישה שיכיר בה כנכה בשל מצבה הנפשי שהידרדר מאז האירועים ובשל אטימות מפקדיה. "האירועים אשר עברתי הותירו בי נפש פצועה ואני מתקשה וכואבת", כתבה המתלוננת בתצהיר שנמסר לידי משרד הביטחון. עו"ד אלמגור ציין בכתב התביעה, כי מאז הפרשה היא עוברת טיפול נפשי מאחר והיא סובלת מחרדות. עוד ציין אלמגור כי במהלך שירותה בבסיס מג"ב היא חשה בדידות, תיעוב עצמי, השפלה ובושה שהובילו למצבה הנפשי היום. לדבריו, ההכרה ברשלנות מפקדיה משמשת בסיס להגשת התביעה, שכן ניתן היה למנוע את האירועים לולא היו מפקדיה אטומים לתלונותיה ובכך מונעים את סבלה. ממשרד הביטחון נמסר בתגובה, כי תביעתה של השוטרת "התקבלה והיא מטופלת בצינורות המקובלים".
מעניין הנאנסת עי קצב לא תובעת נכות?
מאת: סטאר
הטרדה צינית נגד חייל זכר
מאת: אורן
אני לפני 29 שנה שרתתי באפסנאות כללית בחיל אויר. אחרי חודשים עברתי למשרד . בערבות תאונת עבודה בה עגלה שרתומה לטרקטור דרסה את כף רגלי. ונשבר לי עצם מסרק בכף הרגל. ואז הרסר של המחסן. כשעברתי למשרד. הטריד אותי מינחת ונגע באיבר מיני. לא התלוננתי כח ידעתי שאפ אתלונן לא אקבל דרגת סמל. נגד נוסף בהמשך עשה זאת. הלמתי לקצין היחידה שלא עשה דבר. קבלתי גפ את כןל התורנויןת עובד רסר ותמיד כשהיה ארוע של יןף כיחף אני תמיד הוצבצי בתורנות שמירה. חודשים לפני תום השרות. הורי דברו עפ סגן אלוף של הטייסת מנהלה.
הכתב לא מובן בכלל
מאת: Kozak
עברית שפה קשה גם אחרי 29 שנים
מאת: סקילצ'י
מה קרה לטרקטור לא הבנתי
מאת: דיבלה
מענק קורונה
מאת: אביפז

יש פה נכה נצרך שקיבל מענק קורונה מוגדל ?

דרך איפה הוא קיבל זאת?ביטח לאומי או משרד הביטחון?

תודה..

מענק קורונה
מאת: אביפז

היש מישהו בקהל עם תשובה?

 

כל המענקים ניתנו מביטוח לאומי
מאת: arik70
אם לא קיבלת פנה לביטוח לאומי רק רק הם נתנו
תלוש דצמבר
מאת: Simo
מגיע לנו תוספת של 257₪בלבד כל חודש
257 שח ל 100% נכות ?
מאת: סטאר
תלוש ינואר ?
מאת: משה11

האם זה נכון גם לתלוש ינואר 2021 ?.

ארור אגף השיקום
מאת: מוהנדס
מישהו יכול להסביר לי איך אדם שמתנייד עם קביים שמונה שנים בלי יכולת לדרוך על הרגל לא צריך עזרה בבית?? איך המוח שלהם עובד? כפי שהבנתם וועדת צר"מ קבעה שאני לא זכאי למלווה . יש מה לעשות בנידון?
ערעור עם עורך דין
מאת: arik70
רק כך אוליייי יבינו
היום צרמ לא נותן מילווה!
מאת: lapata

אברים היום משרד הביטחון משלם לצרמ אלפי שקלים כי זה יותר זול מי שעות מילווה

בחירת עמוד: 1 2 3 4 5 6 7 ... הבא
 

כתבות שאולי יעניינו אותך

המומלצים שלנו
אופטיקה "רואים רחוק": מבצעים מיוחדים לנכי צה"ל
ביטול הזמנות להבראה וחמי מרפא - דצמבר 2020
מחזור משכנתא - כנסו וגלו כיצד לחסוך אלפי שקלים
חובה לקרוא: היום בו צנחתי ממצב פעיל לכאב בלתי נשלט בברך
מתכננים חופשה בחו"ל ? במיוחד עבורכם המדריך המשתלם לנכי צהל
נכי צהל יוצאים למאבק
מינימום זעזועים – מקסימום חופש
נכי צהל נפרדים משנת 2020
השטיח המעופף: הזמנת חמי מרפא
מרותק לכיסא גלגלים? בוא לגלות את הטכנולוגיה שמוציאה אותך לחופשי