אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

נטלי גוילי-כהן, משרד עורכי דין

נטלי גוילי- כהן משרד עורכי דין המתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון

משרד עורכי דין נטלי גוילי- כהן הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בייצוג נכי צה"ל מול אגף השיקום במשרד הביטחון.

המשרד מתמחה באופן בלעדי בהגשת תביעות נגד משרד הביטחון, הגשת בקשה להחמרת מצב רפואי, הגשת בקשה לנכות מוסבת (תקנה 9), ערעור על החלטה קצין התגמולים, ייצוג בוועדות רפואיות וערעורים, תביעות משרתי קבע והכרה במשפחות שכולות.

מייסדת המשרד, עורכת הדין נטלי גוילי- כהן, הינה נכת צה"ל בעצמה אשר חוותה על בשרה את ההליך המורכב של קבלת ההכרה כנכת צה''ל והקימה את המשרד מתוך אמונה

"שכל לקוח הוא הזדמנות לעשות את ההבדל וכל הליך, הוא הזדמנות לעשות צדק."

 

עורכת הדין נטלי גוילי- כהן הינה בעלת מוניטין וידע נרחב בכל הקשור להליכים המשפטיים והבירוקרטים הנדרשים להכרה כנכה צה''ל והינה משמשת בין היתר כחברת ועדת פסיכיאטריה פסיכולוגיה ומשפט מטעם לשכת עורכי הדין.

צוות המשרד מעניק ליווי מלא לאורך כל ההליך בכל תיק, קטן כגדול, ועובד בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים מהשורה הראשונה כדי להעניק ללקוח מעטפת מלאה בסוגיות רפואיות ומשפטיות סבוכות.

בזכות העבודה הקפדנית של צוות המשרד, ותחושת השליחות שמניעה אותו, המשרד זכה להצלחות משפטיות רבות לטובות לקוחותיו. 

במידה ונפצעתם במסגרת השירות, או שהינכם מוכרים כנכי צה''ל וחלה החמרה במצבכם הרפואי נשמח לסייע לכם לקבל את הזכויות המגיעות לכם, ולהילחם עבורכם כל הדרך, צעד אחר צעד.

ניתן לבקר בדף הפייסבוק של המשרד וכן בעמוד האינטרנט 

משרד עורכי דין נטלי גוילי-כהן

 


 

נותני חסות: