X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

מחזור משכנתא - כנסו וגלו כיצד לחסוך אלפי שקלים

נכה צה"ל, אפשר לשלם על משכנתא הרבה פחות !

כאנשים בוגרים אנו מתבקשים פעמים רבות בחיינו להגיע להחלטה חשובה. אחת מההחלטות החשובות היא רכישת דירה למגורים או השקעה. רכישת דירה היא החלטה שכרוכה בהשגת מימון בנקאי (משכנתא) כחלק מהתשלום עבור דירת החלומות שלנו. החלטה שתשפיע על רמת חיינו במשך עשרות שנים.

אם נביט לרגע על טבלת ההכנסות וההוצאות החודשיות שלנו כמשפחה - נגלה שאחת ההוצאות הקבועות הגדולות והמשמעותיות ברשימה היא התשלום החודשי על המשכנתא. 
במילים פשוטות זה אומר - שככול שהתשלום על המשכנתא יהיה גבוה יותר – כך יישאר לנו פחות כסף כל חודש לחיסכון לילדים, בילויים, לימודים, חוגי העשרה, חופשות וטיולים.

מחזרתי את המשכנתא והצלחתי לחסוך מעל 85,000 שקלים

רעייתי ואני נישאנו לפני 15 שנים, לקחנו את חסכונותינו ועם קצת עזרה מההורים הצלחנו לרכוש את דירת החלומות שלנו. אומנם דירה קטנה בפריפריה, אבל קורת גג משלנו.
דירה בה גידלנו את ילדינו, חגגנו אירועים משפחתיים, חגים, צפינו בילדים שאט אט גדלים להם ותמיד באדיקות לאורך השנים דאגנו לשלם את תשלומי המשכנתא – ההוצאה החודשית הגדולה ביותר שלנו.
הוצאה חודשית שהעיקה עלינו כלכלית והגבילה את היכולת שלנו לחסוך לילדים, לצאת לטיולים ועוד כאלה וכאלה דברים.

במשך המון שנים היינו משוכנעים שהתשלום עבור המשכנתא שלקחנו – הוא תשלום קבוע – עובדה מוגמרת ואין הרבה מה לעשות עם זה. לכן רק נשאר החלום להגיע לסוף לגיל הפנסיה ולראות את התשלום האחרון יורד מהחשבון.
ואז לפני כשנתיים פגשתי בבית הלוחם תל אביב את אלעד קופרשטיין, ישבנו ככה קבוצה של חברים על כוס קפה ודיברנו על החיים. אלעד סיפר כיצד הוא הפך את המקצוע שלו לשליחות דרכה הוא עוזר למאות משפחות להקטין את התשלום על המשכנתא ולייעל את החיסכון לדברים אחרים כמו לימודים לילדים וחסכונות לגיל פרישה.
 

לבדיקת כדאיות ללא עלות - מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם >>
 

הריבית על המשכנתא ירדה ואני הרווחתי... 

אלעד קופרשטיין הסביר לי שגובה הריבית על המשכנתא משתנה כל הזמן (בדיוק כמו מחירם של פירות וירקות בשוק) ולכן גובה התשלום על המשכנתא שלנו שנקבע לפני 15 שנה - ביום שלקחנו את המשכנתא ועל פי מה שהיה אז מקובל בשוק. 

מאז, הסביר לי אלעד, גובה הריבית הולך איתכם לאורך השנים למרות שכיום אפשר לקבל את אותה המשכנתא בריבית נמוכה יותר, כלומר: היום אפשר לקנות את המשכנתא שלכם בבנק בהרבה פחות כסף. וזה אומר שהתשלום החודשי על המשכנתא שלכם יפחת משמעותית.
 


מחזרתי את המשכנתא – הפסקתי להיות פראייר של הבנק

התחלנו את התהליך בפגישה שארכה כשלוש שעות, במהלכה הכנו דו"ח פיננסי מקיף. 
בפגישה גילינו עד כמה חשובה עבודותו של יועץ משכנתאות מכיוון שההכרות שלו עם המערכת הבנקאית והידע המקצועי משמעותי בניהול המשא ומתן מול הבנק.. בנוסף, כנכה צה"ל בעצמו, אלעד עזר לנו להבין את זכויותינו מול אגף שיקום כך שהייתה לנו תוכנית לביצוע עם כל ההטבות שמגיעות לנו.
אלעד גם פנה לבנקים בשמנו והשיג לנו ריבית מעולה על המשכנתא החדשה – ריבית נמוכה משמעותית מזו שהייתה לנו. התוצאה - חסכון של למעלה מ – 85,000 ₪ בין המשכנתא המקורית למשכנתא החדשה.
והתשלום החודשי התכווץ בכ- 400 שקלים לחודש, סכום שמאפשר לנו לחסוך ללימודי הילדים ולהגשים מספר חלומות כל כמה חודשים.

בואו לבדוק אם גם אתם יכולים לחסוך...

חברות וחברים, אפשר לחסוך ממחזור המשכנתא עשרות אלפי שקלים !!
שמי אלעד קופרשטיין, נפצעתי במלחמת לבנון השנייה בכפר דבל. לאחר פציעתי למדתי ניהול השקעות ועבדתי בכלל פיננסים כמנהל קרנות נאמנות. בשנת 2012 פתחתי את חברת קופרי השקעות יחד עם שותפי נדב גולדמן. לאורך השנים מאז הפציעה ובזכות הידע הפיננסי שצברתי, עזרתי לשקם כלכלית מאות נכי צה"ל .
מניסיון אישי, הבנתי שאנחנו, כנכי צה"ל, שצריכים גם ככה להתמודד עם הנכות שלנו, קשה הרבה יותר להתמודד עם מצבים פיננסים מאתגרים. הבנתי שאם נוריד לפחות את הלחץ הפיננסי, נוכל להתמקד יותר בתהליך השיקום שלנו. 

אני מזמין אתכם להתקשר אלי עוד היום ולתאם פגישת ייעוץ חינם במהלכה תוכלו לדעת אם גם אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים במחזור המשכנתא הקיימת או בלקיחת משכנתא חדשה.

הנחה משמעותית לנכי צה"ל במחזור משכנתא: 2,900 + מע"מ

המחיר כולל פגישת ייעוץ עם בניית תקציב הבית, הכנת תוכנית פיננסית לטווח ארוך, בניית תמהיל משכנתא אישי בהתאם ליכולות משק הבית ומכרז ריביות בין הבנקים השונים לקבלת ההצעה האטרקטיבית ביותר.

לבדיקת כדאיות ללא עלות - מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם >>
 

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך