X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

ביטוח משכנתא הכי משתלם לנכי צה"ל

הצטרפתי לביטוח משכנתא של איילון נאמנים והרווחתי

בשנים האחרונות אלפי נכי צה"ל נתקלו בקשיים ברכישת דירת מגורים. אם בעבר חבילת ההטבות לה זכאים נכי צה"ל על פי הוראות אגף השיקום : הלוואות לשיכון ודיור - לנכים 62.01 , מענקי דיור לנכים 62.07, כמו גם, אישור להנחה במס רכישה לנכים 80.07 נתנו פתרון במימון ראשוני ועזרה ברכישת הדירה - הרי שנכון לעכשיו המצב שונה לחלוטין.

עליית מחירי הנדל"ן וגובה הסיוע במענקים והלוואות שנותר ללא שינוי משמעותי - יצרו מצב בו נכה צה"ל המעוניין ברכישת דירה חייב לגייס את ההון דרך המערכת הבנקאית הפיננסית של מדינת ישראל. ומסתבר שזה בכלל לא פשוט.

לחצו כאן ובידקו - ביטוח החיים למשכנתא של איילון נאמנים - נכי צה"ל משלמים פחות >>   

הבנק מסרב להעניק משכנתא

כאמור, נכי צה"ל המעוניינים לרכוש דירה נאלצים בליית ברירה לפנות לבנקים לצורך קבלת משכנתא אך בהגיעם לבנק לצורך קבלת ההלוואה הם מגלים להפתעתם כי עקב נכותם חברות הביטוח מסרבות לבטח אותם בביטוח חיים למשכנתא ולכן הבנק מסרב להעניק להם את המימון הדרוש לרכישת הדירה והם נשארים קרחים מכאן ומכאן.

הפתרון המשתלם : איילון נאמנים מציעה לנכי צה"ל ובני משפחותיהם הטבות בלעדיות ואטרקטיביות בביטוח המשכנתא

מזה מספר שנים חברת איילון ביטוח באמצעות איילון נאמנים מובילה מהפכה בביטוח החיים למשכנתא עבור נכי צה"ל ובני משפחותיהם וניתן להגדיר באופן חד-משמעי את המהפכה כמוצלחת, פורצת דרך ובעלת ערך מוסף לנכי צה"ל.

מאז חשיפת הפתרון המהפכני שהושג בשיתוף פעולה בין איילון ביטוח באמצעות איילון נאמנים ליושב ראש ארגון נכי צה"ל מחוז תל אביב יפו והמרכז עו"ד עידן קלימן. הצטרפו מאות נכי צה"ל ובני משפחותיהם, חסכו עשרות אלפי שקלים וקיבלו מענה ראוי לצורך בסיסי. במבט לאחור, אפשר לומר כי מדובר בהצלחה מסחררת. נכי צה"ל רבים שעד כה סרבו לקבל משכנתא כיוון שחברות הביטוח לא הסכימו להעניק להם כיסוי רפואי או נאלצו לשלם סכומים גבוהים עבור הכיסוי הביטוחי מדווחים על התקדמות משמעותית.

חיסכון של אלפי שקלים לתקופת המשכנתא

בעקבות המהפכה בביטוח חיים למשכנתא לנכי צה"ל, התקבלו בחברת איילון נאמנים מאות רבות של פניות. לכל נכה צה"ל בוצעה בדיקת עלויות הביטוח הקיים ולרובם נמצא כי ניתן להוזיל את עלויות הביטוח בסכום ממוצע של 13,000 ₪ לאורך תקופת ההלוואה. במקרים מסוימים החיסכון החודשי הסתכם במאות שקלים כל חודש!

דירה בבעלות נכה צה"ל

גם נכי צה"ל שסורבו לקבל משכנתא ושעד כה נמנעו מרכישת דירה מדווחים על פתרון שניתן להם על ידי איילון נאמנים. בחודשים שחלפו סייעו למספר נכי צה"ל קשים להתקבל לביטוח משכנתא וזאת לאחר שאף חברת ביטוח לא הסכימה לקבל אותם בעקבות מצבם הבריאותי.

לאור הניסיון הרב שהצטבר הכנו מספר שאלות נפוצות שיעזרו לכם להבין את המושגים והסוגיות השונות קצת יותר לעומק.

מה זה ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא מורכב למעשה משני סוגי ביטוחים: ביטוח חיים, וביטוח מבנה. ביטוח חיים מעניק לבנק וודאות שהמשכנתא תשולם גם במידה ואחד הלווים, או שניהם, נפטרים לפני שהמשכנתא הוחזרה במלואה. ביטוח מבנה הוא ביטוח למקרים בהם הנכס ניזוק בצורה רצינית הגוררת הוצאות כבדות על מנת להפכו לראוי למגורים בשנית.

מה ההבדל בין ביטוח חיים לביטוח משכנתא?

ההבדל הוא בשאלה מי מקבל את סכומי הפוליסה במקרה של פטירה. בביטוח חיים "רגיל" (ריסק), הפוליסה מופעלת במקרה של מוות ומשולמת אך ורק לשארים של הנפטר שהוגדרו כמוטבים.

בביטוח משכנתא, הפוליסה משולמת לבנק ומכסה את חוב המשכנתא באותה נקודת זמן.

אם הפוליסה לתשלום גדולה יותר מחוב המשכנתא, אחרי שהחוב כוסה בבנק השארים יקבלו את הסכום הנותר.

מי צריך ביטוח משכנתא?

שאלה נהדרת! כפי שהשם מרמז, הביטוח הוא חובה לכל מי שמבקש משכנתא מהבנק לרכישת דירה או בית.

איזה סוגי ביטוח משכנתא יש?

מעבר לביטוח משכנתא בסיסי, ניתן להרחיב את ביטוח המבנה לביטוח תכולה, ולהרחיב את מרכיב ביטוח החיים לכיסוי ביטוחי רחב שישלם סכום כסף לא רק לבנק - אלא גם לשארים (בן\בת זוג, ילדים, משפחה, וכו). בצורה זו, במידה של פטירה חלילה, המשפחה שלך תהיה מוגנת כלכלית.

קיים לך ביטוח משכנתא ישן  - זה הזמן לעשות בדיקת עלויות!!

בהתאם לרפורמה בעלויות ביטוחי המשכנתא של משרד האוצר, יש לכם אפשרות לחסוך מאות שקלים בשנה על ביטוח משכנתא. והדרך הכי טובה לעשות זאת היא ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר ובדיקת ביטוח המשכנתא הקיים בהתאם לסכומי ביטוח עדכניים

לחצו כאן ובידקו - ביטוח החיים למשכנתא של איילון נאמנים - נכי צה"ל משלמים פחות >>  

שיתוף פעולה פורץ דרך בין מחוז תל אביב לבין חברת ביטוח איילון

בתמונה: עו"ד עידן קלימן, אסף אלמקיאס, תומר בקשי ואלעד קופרשטיין

 

נותני חסות: