אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

ביטוח משכנתא הכי משתלם לנכי צה"ל

הצטרפתי לביטוח משכנתא של "עד הפסגה" והרווחתי

בשנים האחרונות אלפי נכי צה"ל נתקלו בקשיים ברכישת דירת מגורים. אם בעבר חבילת ההטבות לה זכאים נכי צה"ל על פי הוראות אגף השיקום : הלוואות לשיכון ודיור - לנכים 62.01 , מענקי דיור לנכים 62.07, כמו גם, אישור להנחה במס רכישה לנכים 80.07 נתנו פתרון במימון ראשוני ועזרה ברכישת הדירה - הרי שנכון לעכשיו המצב שונה לחלוטין.

עליית מחירי הנדל"ן וגובה הסיוע במענקים והלוואות שנותר ללא שינוי משמעותי - יצרו מצב בו נכה צה"ל המעוניין ברכישת דירה חייב לגייס את ההון דרך המערכת הבנקאית הפיננסית של מדינת ישראל. ומסתבר שזה בכלל לא פשוט.

מלאו את טופס יצירת הקשר וקבלו הצעה לביטוח חיים למשכנתא של "עד הפסגה" >>   

הבנק מסרב להעניק משכנתא

כאמור, נכי צה"ל המעוניינים לרכוש דירה נאלצים בליית ברירה לפנות לבנקים לצורך קבלת משכנתא אך בהגיעם לבנק לצורך קבלת ההלוואה הם מגלים להפתעתם כי עקב נכותם חברות הביטוח מסרבות לבטח אותם בביטוח חיים למשכנתא ולכן הבנק מסרב להעניק להם את המימון הדרוש לרכישת הדירה והם נשארים קרחים מכאן ומכאן.

הפתרון המשתלם : "עד הפסגה" מציעה לנכי צה"ל ובני משפחותיהם תכנון פיננסי, הטבות בלעדיות ואטרקטיביות בביטוח המשכנתא

מזה מספר שנים סוכנות הביטוח "עד הפסגה" מובילה מהפכה בתכנון פיננסי, ביטוח בריאות וביטוח חיים למשכנתא עבור נכי צה"ל ובני משפחותיהם וניתן להגדיר באופן חד-משמעי את המהפכה כמוצלחת, פורצת דרך ובעלת ערך מוסף לנכי צה"ל.

מאות נכי צה"ל ובני משפחותיהם זכו לתכנון פיננסי מקצועי, חסכו עשרות אלפי שקלים וקיבלו מענה ראוי לצורך בסיסי. במבט לאחור, אפשר לומר כי מדובר בהצלחה מסחררת. נכי צה"ל רבים שעד כה סרבו לקבל משכנתא כיוון שחברות הביטוח לא הסכימו להעניק להם כיסוי רפואי או נאלצו לשלם סכומים גבוהים עבור הכיסוי הביטוחי מדווחים על התקדמות משמעותית.

דירה בבעלות נכה צה"ל

גם נכי צה"ל שסורבו לקבל משכנתא ושעד כה נמנעו מרכישת דירה מדווחים על פתרון שניתן להם על ידי "עד הפסגה". לרבות מספר נכי צה"ל קשים שהתקבלו לביטוח משכנתא וזאת לאחר שחוו קשים בבנק שסרב לקבל אותם לביטוח בעקבות מצבם הבריאותי ועקב כך לא היה ניתן לאשר להם משכנתא.

לאור הניסיון הרב שהצטבר הכנו מספר שאלות נפוצות שיעזרו לכם להבין את המושגים והסוגיות השונות קצת יותר לעומק.

מה זה ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא מורכב למעשה משני סוגי ביטוחים: ביטוח חיים, וביטוח מבנה. ביטוח חיים מעניק לבנק וודאות שהמשכנתא תשולם גם במידה ואחד הלווים, או שניהם, נפטרים לפני שהמשכנתא הוחזרה במלואה. ביטוח מבנה הוא ביטוח למקרים בהם הנכס ניזוק בצורה רצינית הגוררת הוצאות כבדות על מנת להפכו לראוי למגורים בשנית.

מה ההבדל בין ביטוח חיים לביטוח משכנתא?

ההבדל הוא בשאלה מי מקבל את סכומי הפוליסה במקרה של פטירה. בביטוח חיים "רגיל" (ריסק), הפוליסה מופעלת במקרה של מוות ומשולמת אך ורק לשארים של הנפטר שהוגדרו כמוטבים.

בביטוח משכנתא, הפוליסה משולמת לבנק ומכסה את חוב המשכנתא באותה נקודת זמן.

אם הפוליסה לתשלום גדולה יותר מחוב המשכנתא, אחרי שהחוב כוסה בבנק השארים יקבלו את הסכום הנותר.

מי צריך ביטוח משכנתא?

שאלה נהדרת! כפי שהשם מרמז, הביטוח הוא חובה לכל מי שמבקש משכנתא מהבנק לרכישת דירה או בית.

איזה סוגי ביטוח משכנתא יש?

מעבר לביטוח משכנתא בסיסי, ניתן להרחיב את ביטוח המבנה לביטוח תכולה, ולהרחיב את מרכיב ביטוח החיים לכיסוי ביטוחי רחב שישלם סכום כסף לא רק לבנק - אלא גם לשארים (בן\בת זוג, ילדים, משפחה, וכו). בצורה זו, במידה של פטירה חלילה, המשפחה שלך תהיה מוגנת כלכלית.

קיים לך ביטוח משכנתא ישן  - זה הזמן לעשות בדיקת עלויות!!

בהתאם לרפורמה בעלויות ביטוחי המשכנתא של משרד האוצר, יש לכם אפשרות לחסוך מאות שקלים בשנה על ביטוח משכנתא. והדרך הכי טובה לעשות זאת היא ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר ובדיקת ביטוח המשכנתא הקיים בהתאם לסכומי ביטוח עדכניים

מלאו את טופס יצירת הקשר וקבלו הצעה לביטוח חיים למשכנתא של "עד הפסגה" >>     


 

נותני חסות: