אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

אסור לפספס: מעטפת ביטוחית ופיננסית משתלמת לנכי צהל ומשפחתם

ביטוחי חיים, בריאות, נסיעות לחו"ל, פנסיה ופיננסים, בהתאמה למגבלה הרפואית

קיבלת אחוזי נכות? מסתבר כי המגבלות הרפואיות שלך משפיעות על דברים חשובים נוספים בחייך כגון: פנסיה, ביטוח חיים וביטוח בריאות. 

לכאורה, המגבלה הרפואית (הנכות) גורמת לחברות הביטוח לבוא ולדרוש הגדלת תשלומי הביטוח (מאין קנס סיכון) ובמקרים קיצוניים יותר חברות הביטוח עלולות לסרב לבטח אותך וכך חושפת אותך ואת בני משפחתך במקרה של חלילה וחס אסון גם לקטסטרופה כלכלית.

אומנם התוספת על הביטוח נראית זניחה, אבל בחישוב לטווח ארוך, כמו למשל בביטוח פנסיוני (פנסיה). התוספת הזניחה הזו יכולה להסתכם בהפסד של מאות אלפי שקלים. כך גם בביטוח חיים למשכנתא, ביטוח בריאות ואפילו בביטוח נסיעות לחו"ל.

מלאו את טופס יצירית הקשר או התקשרו כבר היום ל "עד הפסגה" והזמינו פגישת תכנון פיננסי >>

עד הפסגה - תכנון פיננסי לנכי צהל

עד הפסגה מציעה: מעטפת ביטוחית ופיננסית משתלמת לנכי צה"ל

"עד הפסגה" הינה סוכנות ביטוח ופיננסים שמתמחה במתן מעטפת פיננסים וביטוח לנכי צה"ל ובני המשפחה בהתאמה למגבלה הרפואית.

סוכנות הביטוח "עד הפסגה" מנוהלת ע"י עדי אפשטיין בצד הפיננסי / פנסיוני ואלישע מלכיאל בניהול הסיכונים (ביטוח). שניהם לאחר 20 שנות ניסיון, החליטו לאחד כוחות ולפתוח סוכנות ביטוח ופיננסים מהמובילות בענף.

עדי ואלישע לקחו את הידע והניסיון שצברו והוסיפו צבע חדש – מונגש יותר, קרוב יותר והכי מקצועי שקיים. נסיונם המקצועי  של עדי ואלישע הוכח במקרים רבים ועזר לנכות ונכי צה"ל לקבל את המעטפת הביטוחית הטובה ביותר עבורם ועבור בני משפחתם. בין היתר לשפר את התנאים של הפנסיה, ביטוחי חיים ובריאות.

עדי ואלישע מ"עד הפסגה" נפגשים אישית עם כל נכה צה"ל ליישם את התובנות ולהגיע לצמיחה פיננסית שנכונה לך, תוך בניית מעטפת ביטוח ופיננסים אישית עם התמחות ספציפית למיצוי זכויות רפואיות מחברות הביטוח וליווי לאורך זמן ואירועי חיים.

"עד הפסגה" מציעה לנכי צה"ל ובני משפחתם:

- ביטוח פנסיה מותאמת 

- ביטוחי חיים ובריאות בהתאמה למגבלה הרפואית

- ביטוח חיים למשכנתא בתנאים מעודפים 

- ביטוח מקיף לנוסעים לטייל בחו"ל

כחברה הנושאת על דיגלה אחריות תאגידית "עד הפסגה – מעטפת פיננסים וביטוח" מעניקה פגישה אישית לחברי ארגון נכי צה"ל. הפגישה תערך ותתבצע ללא עלות ! כי אין דבר מספק כמו נתינה אמיתית מהלב. 

• פגישה פרטנית ודו"ח מפורט של מצבכם הנוכחי כולל המלצות מותאמות אישית.

• ניתוח תיק ביטוחי באופן מעמיק לצרכים העדכניים שלך תוך התמחות מיוחדת לעניין זכויות רפואיות!

• תכנון פנסיוני מקיף המותאם אישית לצרכיך, פגישות תקופתיות, עדכון התיק בשל שינויים בקריירה או בחיים האישיים, טיפול בקליטה, עזיבת עבודה וליווי בתביעות ביטוח.

מלאו את טופס יצירית הקשר או התקשרו כבר היום ל "עד הפסגה" והזמינו פגישת תכנון פיננסי >>


 

נותני חסות: