X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

יושב ראש מחוז חדש בתל אביב

מחוז תל-אביב החברים בראש סדר העדיפויות

עו"ד עידן קלימן נכנס השבוע (6.7.14) למשרדי המחוז בשד' חן 51 בתל אביב הפעם בתפקיד יושב ראש המחוז הנבחר.

לדברי עידן קלימן :  "... המחוז בהנהגתי עומד לעבור שינוי מהותי, החברים והחברות יהיו בראש סדר העדיפויות. כיושב ראש המחוז אדאג לשקיפות, יושרה ושמירה על זכויות החברים..."

אנו מתכבדים לצרף לכם את נאומו הראשון של עו"ד עידן קלימן בפני מועצת מחוז תל אביב והמרכז:

חברות וחברי מועצה יקרים !

אני מבקש לפתוח דבריי בהבעת תודה אישית לכל אחת ואחד מנכי צה"ל שתמכו בנו והצביעו למעננו. להודות לפעילות ופעילים הרבים שעשו עבודתם בהתנדבות מלאה ולכם חברות וחברי המועצה הנוכחים כאן אשר נתלכדו יחד ברשימת "תפנית" ועל שתרמתם ממרצכם, כישרונכם, זמנכם ואף מכספכם ובכך הבאתם להצלחה מלאה של רשימתנו בבחירות.

אני רוצה לקוות שחברנו אילן אגוזי יצליח להיבחר ליו"ר הארגון ובכך לתרום חלקו ע"י עמידה בראש, ניווט נכון ואמין של הארגון ופילוס דרך נכונה של ארגון נכי צה"ל תוך כדי כך שאנו נִגְבּוֹר על הגלים הגבוהים המתרוממים ומעלים קצף מעלינו ועל המערבולות מתחתנו הסובבות אותנו במגמה למשוך אותנו מטה אל התהומות.

היום הוכרז על הקמת מועצת מחוז ת"א המתבססת על חברי רשימת "תפנית".

נסתיימה מערכת הבחירות ונקבע באופן ברור כי רשימתנו קיבלה אמון מוחלט של בוחרי מחוז ת"א שאמרו את דברם בקלפי בצורה ברורה וחד משמעית.
חזקה היא: המגיש מועמדותו לבחירות, ראוי שיכבד התוצאות ולא ינסה לכפות עצמו על הבוחרים.

בבחירות האחרונות נקבע מי יהא אחראי בחמש השנים הקרובות לניהול המחוז ולטיפול מקצועי יעיל, מהיר, ואמין במכלול הבעיות של נכי צה"ל במחוז ת"א.

אינני מתכוון רק אלי אישית שכן, החל מהיום אנו – כולנו, כל חברי "תפנית" במועצה, אחראים לטיפול ופיתרון הבעיות האישיות המלוות את חברינו נכי צה"ל במחוז ת"א. 

מחוז ת"א הוא הגדול במחוזות הארגון ולפיכך, ייצוג נכון וְכֵּן, ובעיקר -עבודת צוות וניהול עִנְיָינִי מתוֹאַם המבוסס על תכנון, תיאום ובקרה, כל אלה אם ימומשו מֵהַכּוֹח אֶל הַפּוֹעַל אז, או אז, מחוז ת"א יהיה 'ספינת דגל' וְסַמָּן יְמָנִי למחוזות אחרים בארגון.

במהלך עשר שנות שירותי למען ציבור נכי צה"ל, למדתי כי בראש וראשונה יש לתת לכל אחד מחברינו תחושת הביטחון - לנו בארגון, אכפת מכל אחד. לא נָפְלֶה בין החברים. כ"א יזכה לאוזן קשבת, כתף תומכת וטיפול אחראי, רציני ומסור.

לא נמדוד רמת הטיפול על פי גובה אחוזי הנכות של הפונה, לא נבחין בין נכות שנגרמה בקרב, באימונים או בתאונה. לא נעדיף נכה שהצביע עבורנו, על פני מי שנימנה על רשימה אחרת. 

מעתה, כל נכי צה"ל במחוז, שווים וזכאים להתייחסות חברית הולמת.

נסתיימה ההתמודדות האישית ובין הרשימות השונות. לא עוד השמצות והטחת האשמות ועלבונות אישיים שהרי אם אנו לא נכבד איש את רעהו ובאשר "לֶהֲבַת הַטִינָה", תבער בתוכנו פנימה, היא תְּאַכֵּל בראש וראשונה אותנו וכך, מעמד נכי צה"ל עלול להתערער בציבוריות הישראלית וכפועל יוצא מכך, אובדן זכויות חברינו ופגיעה אנושה לארגוננו !!!

אולם, אם נשכיל להופיע בציבוריות הישראלית כגוף מלוכד מִבַּיִת פנימה הַשׁוֹמֵר על מעמדו וּזכויותיו, באשר נאחד שורותינו ונתלכד, כָּל "סוּפַת גְזֵירוֹת", אִם תָּקוּם, לא תּוּכָל לנו.  יתר על כן, נציגינו יִמְצְאוּ אוזן קשבת בַצִיבּוּרִיוּת, וְיֵיקַל עַלֵינוּ לְגַּבֵּשׁ עדכון מערכת חוקים, תקנות וקריטריונים שיגדירו בצורה ברורה ומפורשת זכויות נכי צה"ל. את זכויותינו נקבל בזכות ולא בחסד !    

לצורך כך, על כל אחד מאתנו לראות עצמו כמייצג הארגון.

אני מבין כי רבים רוצים לממש עצמם בעשייה ע"י שילובם בתפקיד ייצוגי זה או אחר. אין מקום לתחרות אישית בינינו. עלינו ללחוץ איש יד רעהו ולא להפעיל לחץ  - זה על זה.

כל אחד, באשר יִיקָרֵא ליטול חלק במשימה, ו/או לתרום מִמֵיטָבוֹ בכל תפקיד, בכל מקום, בכל עת, ימלא השליחות ברצון טוב וללא הַתְנָיָית תנאים. כל וועדה, כל תפקיד הנו חלק בלתי נפרד מהשלם הגדול שנקרא מחוז ת"א והמרכז. התפקיד אינו עושה את האדם, אלא האדם הוא שיקבע את משקלו של התפקיד.

הנני כאן להתחייב בפניכם כי כל רעיון שאמצא כמתאים למחוז ואשר יקדם את המטרה יזכה למלוא תשומת ליבי ולעזרתי בקידומו.

בשבועות הקרובים אגבש תוכנית עבודה מסודרת שתוגש להערות חברי המועצה ואני מצפה כי לאחר שנצא לדרך, אקבל כתף תומכת ומתמשכת מכל אחת ואחד מהנוכחים.            

בצד הטיפול הַפָּרְטָנִי שֶׁנִיתֵּן לחברינו במחוז, נציגינו יקדישו במשותף עם הנהלת הארגון, תשומת לב וזמן במגעים עִם ועדות הכנסת לתיקון עוולות חקיקתיות שנוצרו ונתגבשו במהלך השנים. כולי תקווה כי גורמי הביצוע המִנְהַלִיִים באגף השיקום, ישכילו להתאים עצמם למצב החדש שֶׁנוֹצַר בארגון נכי צה"ל ובכך נגיע להישגים במו"מ עמם ולא נצטרך לאחוז בנשק של מחאות, אם כי במידת הצורך, אם לא תהיה ברירה, לא נהסס לנקוט אף בצעד זה !                    

על מנת שנוכל לטפל בבעיות הניצבות למולנו, עלינו גם להיות כנִים עִם עצמנו. לא הכול רַע וְלָקוּי באגף השיקום.  יש שם עובדים מְסוּרִים רבים והם מוּדָּעִים לִמְצוּקוֹת של חֵלֶק מִנְכֵי צה"ל.

נְאַמֵץ לעצמנו הַעֶמְדָּה כי עובדי אגף השיקום הם פרטנרים לגישה שעיקרה - סיוע לשיקום נכי צה"ל בצורה מקצועית, יעילה, מהירה ואדיבה. נחדיר בהם התודעה כי הקשר שלהם עימנו, צריך להיות מבוסס על לחיצת יד ולא -  אגרוף קָמוּץ.

היחסים עם אגף השיקום יהיו מושתתים קודם כל על דיבור מִלֵב אֶל לֵב ואיש לא יזדרז להסתכסך עם האַחֵר... בכל מפגש של נציגינו עם גורמי ביצוע אלה, נשדר להם עמדה זו, עד אשר היא תיקלט ותשתרש באגף השיקום על עובדיו ועל ועדותיו "כְּאַמָּנָת שֵׁרוּת" מחייבת שתהפוך אצלם לְמָנְטְרָה אמיתית ולא תמונת מסגרת במשרד. בְּיַחַד נשפר המצב ונתקן העיוותים שנוצרו והשתרשו במהלך השנים.                     

נפעל כולנו להשריש גישה בקרב נבחרי העם ובציבוריות הישראלית על פיה, נכי צה"ל הם חיילי העבר שמילאו תפקידים ומשימות שהוטלו עליהם כדין, למען מדינת ישראל ואזרחיה ולפיכך, - מדינת ישראל  כ-ו-ל-ה !!!  עליה האחריות המוסרית והפורמאלית לשיקום נכי צה"ל !

חברים ! 

אינני מבטיח כאן "הוֹקוּס פוֹקוּס" שיביא לתיקון המצב מעכשיו לעכשיו. מאידך, אני מבטיח כי נטפל בתיקונים הנדרשים בכל דרך חוקית ובשקידה רבה.
לא נַרְפֶּה עד אשר ליקויים יתוקנו וְעַוְולוֹת יְחוּסְלוּ !

ביחד, בכוחות משותפים ובסיוע הדדי של כ"א מאיתנו, נקבע יעדים ונגיע אליהם !

נפעל כולנו יחדיו... ונצליח !

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
בועז הצלאל
תאריך: 12/08/2014
כותרת: ישר כוח ושא ברכה ב ה צ ל ח ה

תוכן: אשרי שזכיתי להכיר את צמד הלוחמים אל'מ אילן אגוזי ואת עו"ד עידן קליימן שני תותחי על שהחליפו סוסיתות במרצדס שאו ברכה והצלחה עכשיו השעה היא 04:10 בבוקר כלומר אני ער כבר יומיים ולא יכול לישון

זוהר קרני
תאריך: 15/07/2014
כותרת: ברכות חמות מכל הלב לעידן היקר

תוכן: לעידן היקר. מאחל לך מכל הלב הצלחה בתפקיד כיו,ר שומרי המסורת תמכתי בך. ואני מאמין מהכרותי איתך שאתה האיש בזמן הנכון ובמקום הנכון. המחוז "התברך" באדם כמוך הדגש "התברך".לצערי, הקומבינות והשחיתות חיבלו בהבחרו של אילן שהוא איש מדהים ליו''ר הארגון. ההפסד הוא של כולנו, תהיה אתה האיש שלנו שמגו ושומר מפני כל העסקונה הישנה . אני מוכן להיות "החייל שלך" להתיצב ולעזור לך בכל דרך. "עלה והצלח "אל תירא ואל תחת"

עופרי יגאל
תאריך: 14/07/2014
כותרת: ,תפנית לשינוי ולהשגים

תוכן: כנכה צה"ל באחוזים נמוכים ממלחמת ששת הימים אשר חבר בארגון ולא היה לי קשר עם הארגון עד לפני הבחירות האחרונות,
ראיתי לנכון להצטרף ולתרום לשינוי בבחירות האלו כיוון שלאורך השנים ראיתי שחיקה יותר ויותר בזכויות הנכים.
וניסיון של האוצר לשנות את חוק נכי צה"ל. מדי פעם בפעם ונראה היה לי שראשי הארגון שמרו רק על זכויות הנכים בעלי אחוזים גבוהים ולא עניין אותם יתר הנכים.
עידן קלימן היקר התנדבתי ופעלתי בבחירות האלו ואני שמח על הצלחת תפנית!!!!
אני בטוח שאילן אגוזי ואתה וכל יתר חברי תפנית תשפיעו לטובה ולשינוי הארגון לטובת כלל הנכים!
אני מברך אתכם לעבודה פורייה ולהצלחה בכל אשר תלכו!!!!

יהודה
תאריך: 14/07/2014
כותרת: ברכות והצלחה לעידן

תוכן: עידן שלום, מאחל לך הצלחה בתפקידך החדש שדורש מחוייבות והתחשבות בכל נכי צה"ל מהאחוזים הנמוכים לגבוהים. הבקשות שלי ושל רבים מנכי צה"ל באחוזים הנמוכים שתפעל לרווחת כולם, למשל: הנחה בתשלומי חשמל שיכול על כל הנכים בכל רמות האחוזים, הורדה בדמי החבר החודשיים שהם גבוהים כעת ועוד נושאים. מאחל לך הצלחה והצלחתך היא גם הצלחתנו.

grizly
תאריך: 10/07/2014
כותרת: לעידן, שיהיה לך בהצלחה - הצלחתך- הצלחת נכי צהל.

תוכן: לצערי, הקומבינות והשחיתות חיבלו בהבחרו של אילן ליו''ר הארגון. ההפסד הוא של כולנו, תהיה אתה הגשש שלנו מפני יו''ר הארגון החדש/ישן, כי הוא עומד למכור את הנכים ואולי את כל הארגון לדורשי רעתנו במשהב"ט. ועדת גורן עומדת בפני ישום או לפחות בפני נסיונות ישום וכפי שבעבר משהב"ט שיחד את מקבלי ההחלטות בארגון, נסיון כזה יחזור על עצמו. משה רבינו אמר לשרי הרבבות, האלפים, המאות וכן הלאה " כמדומה לכם ששררה אני נותן בידייכם ? עבדות אני נותן לכם" ובכן עידן, אתה היום שר הרבבות, אנו בוטחים בך שתילחם למעננו ולא תמכור אותנו כפי שיש כאלה בארגון שעושים זאת. נותר לנו הנכים רק להתפלל להצלחתך.

מני
תאריך: 10/07/2014
כותרת: ללא כותרת

תוכן: לעידן בהצלחה לבחירתך ליו"ר תל אביב .. עלה והצליח .. אני מקווה שעדיין תוכל לנסות ולשפר את הזכויות שהולכות לאיבוד בהתנהלות של יו"ר הארגון הישן חדש ..
הדבר היום שצריך לנסות ולשפר זה את נושא הארנונה .. אחזקת הרכב של הנכים שנשחק לאורך השנים . ועוד ..
בהצלחה

ישראל אנג'ל
תאריך: 08/07/2014
כותרת: בהצלחה עידן !

תוכן: לעידן היקר,
ברכות על בחירתך כיושב ראש מחוז תל אביב של ארגון נכי צה"ל.
אני ובטוח שגם רבים אחרים מאחלים לך הצלחה במילוי תפקידך.
אשמח לסייע ולקחת חלק בשינויים אותם אתה מתכנן.
ב ה צ ל ח ה !

ישראל

תקווה ששון
תאריך: 08/07/2014
כותרת: מעשים נשמעים חזק וברור יותר מכל נאומים

תוכן: נאום מרגש ועכשיו להראות קבלות: להעמיד צוות של עורכי דין שיטפל בכל ההחמרות שלא טופלו כל השנים, ויסייע בתביעות חדשות של פצועים שנעשקים על ידי שודדים שקוראים לעצמם עורכי דין מומחים. צוות של עורכי דין לטפל בחקיקה בכנסת בכל חוקי ותקנות השיקום ויטפל בחברי כנסת משמיצים. צוות של מומחים שינטר ויתווך את משרדי המחוזות של אגף שיקום ויטפל בבקשות ותוכניות השיקום באופן אקטיבי, וצוות של אנשים שיטפל בכל הנכים במשרדי הארגון ויזמין אליו את כל אלה שנמנעים מלהתקרב למשרדים ויערוך להם ביקורי בית.כל כך הרבה צוותים כלכך הרבה עבודה ששכחנו שהבטיחו להעביר את משרדי הארגון למקום זול וידידותי יותר ולהפחית בהוצאות והמשכורות של הארגון ולהפחית את דמי החבר ולפתוח את בית הלוחם לעוד נכים שלא מרשים להם ולעצמם להיות שם. האם יהיו ערוצי הדברות ישירים עם הארגון או שהם ישתמשו בפורטל בתור מתווך לפרסום משנתם?

לשרותך, נכה צה"ל