אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

עיסוי רפואי עבור נכי צה"ל - עופר נגב

קליניקה לטיפול בכאבים - במימון אגף השיקום (לזכאי רפורמת נפש אחת)

אני עופר נגב, בעל קליניקה לטיפול בכאבים בפתח תקווה, מטפל ותיק ומנוסה ברפואה המשלימה ומומחה בעיסוי רפואי. מזה כ-8 שנים אני מטפל בנכי צה"ל כספק מורשה של משרד הבטחון. 

נכי צה"ל בהם אנו מטפלים בקליניקה נחלקים לשני סוגים:

1. בעלי 100% נכות ומעלה, המקבלים ברובם טיפולים בביתם;

2. מטופלים פוסט-טראומטיים, זכאי רפורמת "נפש אחת" שנכנסה לתוקף ב-1.8.2021, המקבלים אצלנו בקליניקה טיפולי עיסוי רפואי במסגרת זכאותם.

עופר נגב - עיסוי רפואי

במהלך השנים שבהם אני מטפל בנכי צה"ל, נחשפתי להשפעה העצומה של הטיפולים על המטופלים שלי, ולמדתי רבות על חשיבותם וחיוניותם עבורם. המטופלים הללו מדווחים לי באופן קבוע על הקלה אמיתית בכאביהם, על רמת תפקוד ומצב רוח משופרים, ובפשטות – על עליה ממשית באיכות החיים שהטיפולים הללו מספקים להם.

אנחנו מטפלים במגוון רחב של פגיעות האופייניות לנכי צה"ל, החל מפציעות בגפיים התחתונות, פגיעות ראש, גב, ועוד. הטיפולים מתקיימים, כאמור, בקליניקה שלנו או בבית המטופל. הטיפולים שלנו חיוניים במיוחד עבור נכים בכיסאות גלגלים אשר תנועתם מוגבלת, מה שמשליך על כל הגוף, כאשר העדר או מיעוט תנועה משפיעים גם על בריאות הנפש. גם נכים שנמצאים במתח נפשי עקב פוסט-טראומה נתרמים מאוד מטיפולי העיסוי הרפואי שלנו, הכוללים מגע עמוק, הנעת איברים ושיפור טווחי תנועה, שתורמים משמעותית לרגיעה כוללת ולשיפור איכות החיים.

אירועי ה-7 באוקטובר ומלחמת "חרבות ברזל" הכניסו וממשיכים להכניס, לדאבוננו, אלפי נפגעים חדשים למעגל נכי צה"ל. על-פי נתוני משרד הבטחון שפורסמו ב-14 בפברואר 2024, החל מה-7 באוקטובר נקלטו באגף השיקום מעל 5,500 פצועים חדשים,  כאשר הצפי הוא ל-20 אלף שיקלטו עד לסוף השנה. בתוך כל הקושי הכרוך במעבר הפתאומי והטראומטי של הפצוע מחייל צעיר ובריא לאדם שצריך להתחיל ללמוד להסתגל לחייו החדשים כנכה, יש חשיבות מיוחדת בתהליך השיקום לתמיכה פרא-רפואית.

אנחנו רואים בטיפולים שלנו שליחות שייעודה להקל על הכאבים שאתם סוחבים על גופכם ובנפשכם כל שעה וכל דקה, ולסייע לכם בשיקום טווחי התנועה, היכולת התפקודית והבטחון בגופכם. לנו יש את הידע, את יכולת המקצועית, והסבלנות לגרום להקלה בכאבים, לטווח המיידי ולטווח הארוך. יתרונות העיסוי הרפואי ידועים ומוכרים גם ברפואה הקונבנציונלית, ורופאים רבים ממליצים לנכים לשלב טיפולי רפואה משלימה כחלק מחבילת הריפוי והשיקום שלהם, עם דגש על הקלת הכאבים, שיפור תפקודי והעלאת מצב הרוח.  

טיפולי העיסוי הרפואי מבוצעים בטכניקה ייחודית שפותחה על ידי עופר נגב, הכוללת שילוב מותאם-אישית של מגע עמוק, הנעת מפרקים, מתיחות ושחרור השרירים, והזרמת דם לרקמות. הטיפול מורכב משני חלקים: בשלב הראשון מתבצע אבחון, המאפשר התייחסות ממוקדת לאופי הפציעה ולמגבלות התנועה אצל המטופל, ואחריו מתבצע עיסוי רפואי איכותי ועמוק על בסיס האבחון, אשר יתרום להקלה ממשית ומהירה בכאבים, שיפור הגמישות והרחבת טווחי תנועה. 

1. לנכים בעלי 100% נכות ומעלה, משך תקופת הטיפול ומספר הפעמים שיינתנו בשבוע נקבעים על-ידי משרד הביטחון, בהתאם לתנאי זכאות המטופל. לצורך קבלת הטיפול, נדרש להמציא טופס הפניה לעופר נגב עיסוי רפואי, שלאחר מכן כל שנותר הוא לתאם את הטיפולים ולצאת לדרך.

2. לזכאי רפורמת נפש אחת, נקבעה זכאות לסל טיפולים אלטרנטיביים בגובה 6,000 ₪ לשנה לנכים במעמד 06 המוכרים על פוסט טראומה. תהליך מימוש ההטבה פשוט וקל: אתם קובעים אצלנו את הטיפולים, ומקבלים החזר על התשלום כנגד קבלות אותן אתם שולחים למשרד הבטחון.

אז למה לסבול סתם? נצלו את הזכות שלכם לקבל מאיתנו טיפולי עיסוי רפואי מותאמים אישית במיוחד עבורכם. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וללוות אתכם בתהליך האישורים מול משרד הבטחון לצורך מימוש זכאותכם, ויותר מהכל נשמח להקל עליכם את הכאבים וללוות אותכם בתהליך השיקום המוצלח ויצירת איכות חיים טובה גם אחרי הפציעה.

Negev - טיפול בכאבים

כתובת: אליעזר ורדינון 3 פתח תקווה קומה 6 חדר 610

מלאו את טופס יצירת הקשר (שמופיע בדף הזה) וממשו את הזכות שלכם !

(לתיאום טיפול התקשרו עכשיו לטלפון: 072-9310391)

אתר: www.negevcare.co.il 

עופר נגב - עיסוי רפואי


 

נותני חסות: