X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

אבני סגולה לאהבה

יהלומים לנצח

מאת חוה רשף

יהלומים לנצח- שנו רבותינו. היהלום היקר מסמל את כוכב ונוס אלת האהבה ונענד בתרבויות רבות בטקסי אירוסין ונישואין. עד כמה שהמעמד הזה קיטשי ונדוש – אין עין שלא תצבור לחלוחית לנוכח המיצג בו כורע האביר המסוקס בפני גברתו ומגיש לה את הקראטים ואת לבבו בקופסה קטנה.

מרבית הסיכויים הם, שלפני מעמד זה תזחלו הרבה על ארבע ותאכלו קש באתרי הכרויות, תעשו בוטוקס, הרמת חזה והסרת שיער ותרגישו שהפיה שמפזרת יהלומים בשרביטה פספסה אתכם.

אז כמו שאמר הקוסם מארץ עוץ – עליכם לעזור לעצמכם. אם לא יהלומים – תוכלו להיעזר באבני חן כדי להעפיל במעלות האהבה והאושר.

אבני החן הן סלעים מינראליים או מאובנים נדירים. הן נמצאות בדרך כלל בסלעים בעומק האדמה, בנחלים ובנהרות. ככל שדרגת הקשיות שלהן גבוהה יותר, כך הן נדירות ויקרות יותר. גם אבני החן החצי יקרות נחשבות לבעלות יופי ייחודי. עוד מימי קדם נחשבו אבני חן לבעלות סגולות ייחודיות ונענדו כתכשיטים או כתשמישי קדושה (זוכרים את אבני החושן של הכוהנים?).

בחרו לכם מתוך הרשימה את האבן אליה אתם נמשכים ויכולים לאמץ – רצוי תוך ידיעת תכונותיה – וענדו אותה כתכשיט, במחזיק מפתחות או סתם קרוב ללוח לבכם. הביטו בשמים וספרו את הכוכבים. זה שלכם יצא לדרך.

תחזיק לי את הנר

אמראלד – אבן ירקרקה, שעל פי האמונה הסינית מגבירה את המיניות ובשילוב עם הדלקת נרות מיוחדים עוזרת גם במציאת אהבת אמת והשגת כל מטרה הקשורה באהבה.

אקוואמרין - בהירה וצלולה כמים. נקראת גם "אבן הנעורים". עוזרת לפתיחת חסימות רגשיות והעלמת מבוכה וחוסר ביטחון עצמי. מחזקת תקשורת בינאישית ויכולת הבעה, כי מה אנחנו, חיות? צריך כמה משפטי מחץ.

אוונטורין – אבן המופיעה בכל סקאלת הירוק מבהיר ועד כהה. שייכת למשפחת אבני הקוורץ. מעולה ליישוב סכסוכים פנימיים בין החלק הזכרי והנקבי שבתוכנו כדי שנבין למה כואב לה הראש ולמה הוא לא מסוגל לעשות שני דברים בו זמנית. מקרינה אהבה נטולת רכושנות ומעודדת ריפוי עצמי, גם במקרי שברון לב לאחר שבן הזוג היה רכושני מדי והעיף אותך לאחר מעידה קצרה מצדך.

טופז –רצוי שיהיה שקוף. אבן המרחיקה כל עצב ודיכאון, מעניקה אנרגיה וחיזוק האהבה העצמית כי אם אף אחד לא אוהב אותך בינתיים,  גם זה לא רע.

דמעה אלוהית מפלסטיק

מונסטון – רצוי בצבע בז' (לפולניות?). מביאה הרמוניה לזוגיות ומסייעת באיתור בן זוג הולם. גם אם לא הצלחתם מיד, היא מרוממת את המצברוח.

פנינה – אבן יקרה כדורית, הנוצרת בסוג מסוים של צדפות במעמקי הים או בגידול מלאכותי. הסינים מגדירים אותה כדמעה אלוהית ומעניקים תכשיטי פנינים לנשים צעירות כסגולה למציאת בן זוג. הפנינים מוכרות כסמל לטוהר ותמימות. הן מחזקות את היכולת לקבל ולתת אהבה ומסייעות לראות את הטוב שבאדם. בעת הרכישה אל תתפתו לאף אדם והקפידו שהפנינים שרכשתם לא עשויות מפלסטיק.

פרידוט – אבן ירקרקה, המשמשת לסגולה נגד העין הרעה הירוקה של המקנאים בזוגיות שלכם, וגם לוחמת באנרגיות שליליות. היא מוסיפה אושר ושמחה לחיים, מחזקת קשרים בין-אישיים למרות צלצול שמה. ניתנת בטקסי הנישואים של הסינים כסגולה לנישואין ולחיי מין מוצלחים. אם הם לא כל כך הצליחו, היא מכונה גם אבן האגו כי ביכולתה לרפא אגו פצוע.

קריסופארס – אבן בירוק מדהים, המעניקה למביטים בה רוגע ושלווה, קבלת עצמי וקבלת האחר. תלמד את הנעזרים בה לסלוח ולהמעיט בהערות ביקורתיות, המחרבות כל יחסי זוגות באשר הם.

קריסקולה – בעלת גוון כחול עמוק (כבר טוב) לאיזון אנרגיות ולהקלה על לחצים. מגבירה את יכולת האהבה, וטובה במיוחד לגישור במקרים של חילוקי דעות וויכוחים אצל הצמד.

רובי – קיימת בסוגים שונים של אדום, אך היקר ביותר הוא בצבע "דם יונה". הכי הכי מגבירה אנרגיות כוח ועוצמה, רצון ותשוקה. מאזנת את כל הקשור לצ'אקרה הרביעית הנמצאת באזור הלב ומחזקת את הלב עצמו שבו, כידוע, שוכנת האהבה. הרובי משמחת את בעליה ועוזרת להשתחרר מתשוקות הרסניות ולפתוח את הדרך האמיתית לאהבה ולהבנה.

רוז קווארץ  המכונה "אבן האהבה". היא עשויה גבישים ורודים ומעניקה ביטחון עצמי, אהבה עצמית ואהבת הזולת. טובה גם באיחוי צלקות רגשיות.

ולסיכום – הפנימו כי רק לאחר קילוף המעטה המשמים והליטוש מגלים את אבן החן האמיתית הנמצאת בפנים. אל ייאוש – עוד יימצא לכם הזיווג המיועד אשר יחשוף את הטוב והיופי הגנוזים בתוככם.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
לשרותך, נכה צה"ל