X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

מבצע מיוחד לנכי צה"ל: הטכנולוגיה שתשמור עליכם בכביש

איווקס - מערכת שמצליחה למנוע תאונות דרכים

איווקס הטכנולוגיה ששומרת על החיים שלכם מהרגע שהתנעתם את הרכב ועד שתגיעו ליעד, יותר ויותר נכי צה"ל שעולים עם הרכב לכביש מתקינים את המערכת החכמה של איווקס שמצליחה למנוע תאונות דרכים

לכל מי שרוכש מערכת איווקס - אנג'י לרכב מתנה! הפתרון המלא לתחזוקת הרכב, מזיהוי תקלות ועד הצעת מחיר לתיקון - מתנה מיוחדת לנכי צה"ל 

בנוסף מקבלים גם: התקנה עד בית הלקוח חינם + 3 שנים אחריות + הנחה משמעותית בביטוח החובה

בנוסף, מחיר מיוחד ינתן לנכי צה"ל - יש לציין שהגעתם דרך פורטל נכי צה"ל.

 * לא כולל התקנה של מצלמת דרך

נכי צה"ל מתקינים איווקס ברכב

עשרות אלפי נכים שנפצעו במהלך השירות הצבאי, נעזרים בטכנולוגיה מתקדמת על מנת שלא לוותר על חוויית הנהיגה שמעניקה עצמאות מלאה, והאמת הטכנולוגיה מסייעת לנכי צה"ל לשמור על חייהם וחיי משפחתם, כמו גם להקנות ביטחון עצמי לנהיגה בטוחה.

בהרבה מהמקרים, הרכב הופך לכלי הכרחי, חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של מי שמתקשה בהליכה, בראייה ובניידות ואפשר לומר שהמכונית הופכת לסוג של בית נייד.

אזור הנוחות של הנהגים הנכים הוא בעצם זירה מסוכנת

למרבה הצער, הקטל בכבישים יוצר טרור של ממש בכבישי ישראל. רק ב-2016 נהרגו 378 בני אדם ויותר מ-23,000 נפצעו. החדשות הרעות הן שרוב האסונות מתרחשים בגלל שניות ספורות של הסחת דעת של הנהג – הצצה חטופה בסלולארי, החלפת תחנה ברדיו ושלל רגעים של חוסר תשומת לב.

החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות מיטב המוחות הישראליים הצליחו לפתח טכנולוגיות חכמות שלא תלויות בנו, הנהגים, ובעצם משמשות כנהג נוסף עם זוג עיניים נוספות על הכביש שגם מצליח להזהיר אותנו מסכנה בזמן אמת. 
הגיע הזמן שתכירו את המערכת החכמה של איווקס.


אז מה יש במערכת החכמה?

תדמיינו שבכל נסיעה, היה יושב לצדכם רובוט קטן וחכם, שלא מתעייף, ושזמן התגובה שלו (גם בלילה וגם במזג אוויר סוער) פי כמה וכמה יותר מהיר משלכם. תדמיינו שה"רובוט" הזה היה מתריע בפניכם בכל פעם שקיים סיכוי ואפילו קלוש לתאונה. במילים אחרות: מערכת התרעה אוטומטית הסורקת תוך כדי נסיעה את הכביש סביבכם ללא הפסקה, ומצפצפת מספיק חזק כדי שתצליחו לבלום בזמן.

מה יש במערכת של AWACS שעובד כל כך טוב?

בניגוד למערכות הפשוטות שהיו נפוצות עד היום והתבססו אך ורק על מצלמה, הטכנולוגיה של איווקס היא מבוססות רדאר, ממש כמו במטוסי קרב. החיישנים שמותקנים מאחורי המראות מזהים פוטנציאל סכנה קטנה כגדולה כבר ממרחק של 140 מטרים ובתנאים של מזג אוויר סוער וחושך מוחלט:

החל מאופנוען חסר אחריות או רכב שבולם בפתאומיות, דרך אוטובוס שנוהג ב"זיגזג" ומתפרץ לנתיב שלכם ועד לנהג משאית שנמצא על הכביש כבר 17 שעות ולא באמת רואה אתכם.

וכן, גם אם ה"פאשלה" היא שלכם כי חשתם רע במהלך הנסיעה ואיבדתם ריכוז – תמיד יש לכם גיבוי.

הסכנה זוהתה – מה עכשיו?

הרדאר והמצלמה מעבירים את הנתונים אל המפענח, שקולט ומעבד אותם בתהליך שלוקח מיקרו-שניות ואז מגיע השלב שאתם נכנסים לתמונה: המערכת מתחילה לצפצף ולהבהב כך שגם אם אתם עסוקים בהסחת דעת כלשהי או חלילה מנומנמים – לא תצליחו לפספס את הסכנה ולהגיב בהתאם.

מבצע מיוחד לנכי צה"ל: הטכנולוגיה שתשמור עליכם בכביש
 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
5
2 ביקורות
כותרת:
שם:
תוכן:
דירוג:
אנא הזן את המספר מאה עשרים וארבע:
שימי
תאריך: 04/03/2018
כותרת: יש הנחה ממש טובה לנכי צה"ל

תוכן: היי שמואל,
כן, אני יודע שיש הנחה ממש שווה של איווקס. תציין שאתה נכה צה"ל !!

Rating: 5 out of 5

שמואל
תאריך: 03/03/2018
כותרת: וכמה זה עולה

תוכן: האם יש הנחה משמעותית לנכי צה"ל
יש הנחה לחברי הפורטל ? אם כן כמה ההנחה

Rating: 5 out of 5

מידע
לשרותך, נכה צה"ל