X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

בדיקה מהפכנית - להתאמת תזונה אישית

האם המאכלים שאנו אוכלים משפיעים על מצב בריאותנו ?

תאר לך מצב בו יכולת לשבת במסעדה לקרוא את התפריט ולדעת אם מה שרצית להזמין לאכול ישפיע לרעה על רמת הסוכר שלך בדם. האם מנת הפסטה מתאימה לך יותר ממנת הפלפל הממולא? החלטה חשובה שתסייע לך להפחית את רמת הסוכר בדם - שמהווה גורם משמעותי להתהוות מחלת הסוכרת והשמנת יתר.

חברת דיי טו (DayTwo) מאפשרת לך בדיקה פשוטה של חיידקי המעי ופרמטרים אישיים כדי לדעת מהם המזונות הטובים עבורך באמת.

להזמנת הבדיקה בהנחה לנכי צה"ל לחץ כאן >>>  והזן את הקוד: Apnz5xzj


התקדמות הרפואה בשנים האחרונות הביאה לפריצת דרך משמעותית שהוכיחה מעבר לכל ספק כי המאכלים שאנו אוכלים משפיעים על מצב בריאותנו. חוקרים רבים מכל רחבי העולם בוחנים את ההשפעה של מזונות ותרופות והאפשרות להתאים אותם אישית. התאמה שיכולה לסייע במניעת מחלות, הורדת ערכי הסוכר בדם, כמו גם דרך מועילה להפחתה במשקל.
 

מחקר פורץ דרך שנערך במכון ויצמן ברחובות

לאחרונה פורסם מחקר פורץ דרך שנערך במכון וייצמן ברחובות שמצביע על קשר בין החיידקים הטובים שאיתם אנו נולדים, חיידקים שמסייעים בעיכול ופירוק המזון אצל כל אחד ואחת מאתנו, לבין עליה ברמת הסוכר בדם.

על פי המחקר כל אדם מגיב באופן שונה למזון אותו הוא אוכל. כך שיכול להיות שמאכל שאינו משפיע על רמת הסוכר בדם אצל אחד, יעלה את רמת הסוכר בדם אצל האחר. תוצאות המחקר פורצות דרך ויכולות לשמש כלי נהדר להפחתת רמת הסוכר בדם, מניעת סוכרת והפחתת המשקל.

הכירו את דיי טו (DayTwo)

חברת DayTwo רוצה להזמין אותך לעולם חדש ופורץ דרך, עולם של תזונה מותאמת אישית. חברת דיי טו מחזיקה טכנולוגיה ייחודית שפותחה במכון ויצמן, טכנולוגיה שמאפשרת על בסיס איבחון מעמיק של חיידקי המעי ופרמטרים אישיים להציג בפניך אלו מזונות גורמים לך אישית להעלאת רמת הסוכר בדם ואלו לא.

זהו מידע בעל חשיבות רבה מאוד שמטרתו לסייע לך לאזן את רמת הסוכר בדם ובכך לשמור על אורח חיים בריא יותר. עיקר הפעילות של חברת DayTwo מכוונת לקהל הסוכרתיים והטרום סוכרתיים, כמו גם, אנשים שרוצים ללמוד כיצד לשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם, להפחית את הסיכוי ללקות בסוכרת ולסייע בהפחתה במשקל אצל אנשים הסובלים מהשמנת יתר.

למה זה טוב בשבילי ?

על פי מחקרים מדעיים רבים שנערכו ברחבי העולם, הפחתה של רמות הסוכר בדם מקטין את הסיכוי ללקות במחלות רבות, כמו מחלות לב וכלי דם, מחלות מטבוליות, כבד שומני, השמנה, רעב מוגבר, עלייה ברמת שומנים בדם ועוד.

בנוסף, המידע מאפשר לחזות את רמות הסוכר בדם לאחר הארוחות ומעניק כלים לאנשים סוכרתיים ולטרום סוכרתיים כיצד לנהל את רמות הסוכר בדם תוך שימוש בתזונה מותאמת אישית שמאפשרת רמות גבוהות יותר של אנרגיה, ערנות וריכוז, הקלה בהתמודדות עם רעב באמצעות הרגשת שובע לאורך זמן ועוד.

מחיר מבצע לנכי צה"ל ובני משפחותיהם

ערכת הבדיקה של חברת  DayTwo כוללת בדיקה מהמתקדמות מסוגה בעולם ומיפוי הרכב חיידקי המעי ברמה הגנטית, מילוי שאלון אישי ושימוש באפליקציה. במהלך האבחון האלגוריתם של DayTwo ישתמש במידע על מנת לחזות את תגובת הסוכר שלך למזונות שונים.

בתום התהליך, תתאפשר לך גישה להמלצות התזונה האישיות שלך באמצעות אפליקציית התזונה של DayTwo. האפליקציה זמינה בטלפון הנייד וכן בחשבונך האישי באתר DayTwo. באפליקציה רשימת מאכלים וארוחות המקבלות ציון בין 1-10 כאשר ציון גבוה של מזון משמעו שלא ישפיע לרעה על רמת הסוכר בדם ואילו ציון נמוך של מזון משמעו העלאת רמת הסוכר אצלך בדם.

הזמנת המוצר נעשית באתר האינטרנט של החברה, במהלכה תתבקש/י למלא שאלון קצר. לאחר מכן ישלח אליך ערכת DayTwo הכוללת מבחנה שמתאימה לבדיקת צואה. תתבקש/י לתאם מול שירות הלקוחות את איסוף הערכה בזמן שנוח לך והערכה תשלח למעבדה. לביצוע ריצוף גנטי של הרכב חיידקי המעי.

נכי צה"ל ובני משפחותיהם שמעוניינים לפרוץ דרך לתזונה בריאה יותר - מוזמנים לרכוש את DayTwo במחיר מיוחד

להזמנת הבדיקה בהנחה לנכי צה"ל לחץ כאן >>>  והזן את הקוד: Apnz5xzj

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


מידע
אתר אינטרנט: לרכישת DayTwo
לשרותך, נכה צה"ל