אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

לצאת לחופש גם בחורף

לאן טסים בחגים? העיקר שיהיה לכם ביטוח נסיעות

רבים מאיתנו בוחרים לטוס לחו"ל בסוף השנה ולבלות שם את ימי החופש שנותרו לנו במהלך כל השנה. לא לא רק זה, העובדה שברוב העולם חוגגים בתקופה זו את הכריסמס, הופכת יעדים רבים לאטרקטיבים לחופשה קצרה בשביל לחוש קצת חג מולד ולנוח במקביל. בפרט שעד פסח, אי אפשר לצאת לחופשה ממושכת מבלי להפסיד ימי עבודה.  

כל מי שמתכנן חופשה בחורף, צריך לזכור, לא משנה לאן הוא טס, בין אם זה יעד קרוב כמו סיני או עקבה, כפי שעושים הרבה מאוד ישראלים, ובין אם מדובר על יעד יותר רחוק, הרי שהוא חייב במסגרת התכנון וארגון הנסיעה, לדאוג שתהיה לו פוליסת ביטוח נסיעות תקפה. 

חופשת חורף

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל, זו פוליסה המאפשרת לכל מי שמחזיק בה ליהנות מכיסויים רבים הקשורים לטיפולים ופרוצדורות רפואיות שונות, וכן הפוליסה מתייחסת למקרים של אובדן, גניבה או חבלה של חפצים וציוד איתו יוצאים לחו"ל. אם חס וחלילה קורה משהו, אז אפשר לקבל פיצוי מחברת הביטוח בהתאם לאופי הכיסוי בפוליסה ובהתאם לעלות הפריט שנגנב, נאבד או נחבל. 

לפני שנסביר למה חשוב לקנות ביטוח חו"ל, צריך לציין שהפוליסה חייבת לכסות אותנו מהרגע בו אנו עולים לטיסה ועד לרגע בו אנחנו חוזרים לארץ. אם לא נהיה מכוסים יום אחד ויקרה לנו משהו, אז נצטרך לשלם בעצמנו על כל פרוצדורה רפואית שנעבור בחו"ל. זה נכון גם במקרים של גניבות או אובדן רכוש. לכן עדיף לנו לרכוש את הפוליסה כמה ימים לפני מועד הטיסה, ובשביל ליהנות ממקדם ביטחון, יהיה נכון שהיא תתחיל עוד לפני שאנחנו מגיעים לשדה התעופה. 

למה חשוב לקנות ביטוח חו"ל?

המשמעות של ביטוח חו"ל הוא מאוד פשוט. זו פוליסה שמספקת לנו כיסויים עבור כל פעולה רפואית שנצטרך לעבור, אם חס וחלילה יקרה לנו משהו. כשאנחנו בארץ, אז אם קורה לנו משהו יש לנו אפשרות ללכת לבית חולים, קופת חולים, לקבל טיפול רפואי והכל מסובסד. אך כשאנחנו בחו"ל אין לנו את האופציה הזאת. לכן אנחנו צריכים לרכוש ביטוח נסיעות בשביל שנוכל ליהנות מכיסוי כספי על ההוצאות הכרוכות בטיפול. 

חשוב לציין, גם אם אין לנו ביטוח חו"ל נוכל לקבל טיפול במקום בו אנחנו נמצאים, ההבדל הוא שאז נצטרך לשלם עליו בעצמנו, מה שיכול לגבות מאיתנו מחיר עצום. אם אנחנו רוכשים פוליסה אז נוכל ליהנות מהחזרים על ההוצאות וכך לא נצטרך לשלם בעצמנו. זה יכול לחסוך לנו הוצאות משמעותיות וכאב ראש לא קטן. 

איך רוכשים ביטוח נסיעות?

בשביל לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לקראת החורף, כל מה שעלינו לעשות זה להיכנס לאתר Wobi, לבקש הצעות מחיר מחברות שונות, להשוות ביניהן ואז להחליט איזו פוליסה יכולה להתאים לנו. לקראת החורף, סביר להניח שנוכל לקבל הצעות אטרקטיביות, הן מבחינת הכיסויים והן מבחינת התנאים של הפוליסה. 

 


 

נותני חסות: