אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

מהפכה בביטוח חיים למשכנתא לנכי צה"ל

שיתוף פעולה עם סוכנות הביטוח "עד הפסגה"

רכישת דירה היא חלומו של כל אזרח במדינת ישראל, בטח ובטח שמדובר בנכי צה"ל שרואים בדירה חלק מהשיקום הביטחוני כלכלי שלהם. זאת גם הסיבה מדוע אגף השיקום במשרד הביטחון מסייע לנכה צה"ל בהלוואות ומענקים, אם כי מדובר בעזרה קטנה ביחס למחירי הדירות שהרקיעו שחקים בעשור האחרון.

אבל בניגוד לאזרח בריא בגופו ובנפשו שרוצה לרכוש דירה ולקחת משכנתא – דווקא נכי צה"ל צריכים לעשות דרך מפותלת וארוכה ופעמים רבות נתקלים "בחומה בצורה" שמונעת מהם את האפשרות לזכות בהלוואת משכנתא או להידרש לשלם פרמיה גבוהה במאות אחוזים בביטוח החיים למשכנתא.

התוצאה עגומה ובהעדר פתרון מצד אגף השיקום - עשרות נכי צה"ל בדרגות נכות שונות נשארים חסרי דיור מהסיבה שחברות הביטוח מסרבות לבטח את נכי צה"ל בביטוח חיים למשכנתא שמהווה את אחד הקריטריונים החשובים לאישור בקשת המשכנתא.
 

פריצת דרך משמעותית עבור נכי צה"ל בדרכם להשגת נכס

פריצת דרך משמעותית עבור נכי צה"ל להשגת ביטוח חיים למשכנתא בתנאים מיוחדים הושגה ע"י עו"ד עידן קלימן עת שכיהן כיו"ר מחוז תל אביב והמרכז בארגון נכי צה"ל ונציג הצעירים שמתמחה בייעוץ משכנתאות אלעד קופרשטיין.

השניים הצליחו לרתום חברות ביטוח וסוכנויות ביטוח להתגייס למשימה - לאמץ את נכי צה"ל ולדאוג עבורם לביטוח חיים למשכנתא למרות נכותם, כמו גם לוודא שהביטוח יעשה בתעריפים מיוחדים. ביטוח חיים למשכנתא מוצע לכלל נכי צה"ל ללא קשר לגובה אחוזי הנכות, כמו גם, לבני משפחתם.

אז למה יהיו זכאים נכי צה"ל בסכונות הביטוח "עד הפסגה"?

שיתוף הפעולה המבורך עם סוכנות הביטוח "עד הפסגה" שמתמחה בביטוחי חיים, בריאות, נסיעות לחו"ל, פנסיה ופיננסים, בהתאמה למגבלה הרפואית, יבטיח לעשרות נכי צה"ל להגיע ליעד הנכסף, לקבל ביטוח חיים למשכנתא בתעריף מותאם לכל תקופת הביטוח ולחסוך אלפי שקלים. במסגרת ההסדר נכי צה"ל שעומדים בקריטריונים יהיו זכאים למעטפת ביטוחית ופיננסית משתלמת להם ולמשפחותיהם.

א תעריף מותאם לתקופת הביטוח

ב. חיתום רפואי מקל ו/או קביעת תוספת פרמיה רפואית "שפוייה"

ג.  תכנון פיננסי חינם והוזלת הביטוח לנכי צה"ל - שברשותם פנסיה, פוליסת ביטוח חיים או משכנתא קיימת, ביטוח בריאות ועוד.

סוכנות הביטוח "עד הפסגה" תעשה הכל על-מנת 

להעניק כיסוי ביטוח החיים למשכנתא כפוף לתנאי הפוליסה של חברות הביטוח. סוכנות הביטוח "עד הפסגה" תעשה את המירב על מנת להשיג חיתום רפואי לכל נכה צה"ל באשר הוא. אך יתכן ובמקרים מסויימים למרות הרצון הטוב לא יהיה ניתן למצוא פתרון ביטוחי.  

ביטוח חיים למשכנתא לנכי צהל


 

נותני חסות: