אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

עידן קלימן: נכי צה"ל מפסיקים להתנצל

כמה שווים 60 אלף נכי צה"ל ?

בימים אלה עו"ד עידן קלימן יוזם שינוי בתפיסה ערכית ומוסרית / שיקומית למול מוסדות המדינה לרבות משרד הביטחון ומשרד האוצר. יו"ר ארגון נכי צה"ל בתל אביב, עו"ד עידן קלימן, קורא לבכירי משרד האוצר במהלך דיון בוועדת העבודה והרווחה לשנות את התפיסה כלפי נכי צה"ל ולהחזיר את הטיפול הרפואי והשיקומי שניתן להם לרמה הטובה ביותר. נכי צה"ל חוסכים כסף למדינה. הם משלמים בגופם ובנפשם והגיע הזמן להפסיק להתנצל על הזכויות וההטבות המגיעות בזכות ולא בחסד.

צפו בסרטון ותגלו שיש תקווה - יש מנהיג לנכי צה"ל שיודע להילחם על הזכויות וההטבות של החברים.  

מפרסמים בתקשורת כמה נכי צה"ל עולים למדינה

זה למעלה מעשור בהן מתפרסמות ידיעות בעיתונות הכתובה, בתוכניות הטלוויזיה והרדיו. ידיעות המציגות את עלות התקציב של אגף השיקום במשרד הביטחון. לדברי עו"ד קלימן פרסומים אלה רחוקים מהמציאות ומציגים את נכי צה"ל באור שלילי. לטענתו של קלימן הפרסומים נועדו לנגח את נכי צה"ל ולהכין את הקרקע לצמצום וביטול זכויות והטבות קיימות. לא ניתן לזה לקרות !

נכי צה"ל חוסכים כסף למדינה!

במהלך דיון שנערך לאחרונה בוועדת העבודה והרווחה בכנסת, פנה עו"ד עידן קלימן לנציגי האוצר בדרישה שיעבירו ללשכת שר האוצר ולכב' השר משה כחלון את המסר הבא: נכי צה"ל חוסכים כסף למדינה בעצם ההקרבה והנכונות המלאה והראויה להגן על מדינת ישראל ואזרחיה על ידי מניעת פגיעה באזרחי המדינה ומוסדותיה ולכן על המדינה להעניק להם בזכות את כל הטיפולים הרפואיים והעזרה הדרושה. זוהי ברית דמים בין אזרחי המדינה ללוחמיה ונכון להיום הגופים המטפלים בנכי צה"ל מפרים ברית דמים זאת.

אני וחבריי חסכנו למדינה מיליוני שקלים

עידן קלימן חשף בפני חברי הועדה את סיפורו האישי כלוחם גבעתי שמנע בגופו חדירה של שלושה מחבלים. מחבלים שלכאורה תכננו לבצע פיגועים בתוך שטח מדינת ישראל. פיגועים שאלמלא חסמו עידן ונכי צה"ל רבים היו גורמים לאבדות רבות של חיי אדם, אזרחים חפים מפשע ולעוד עשרות אלפי פצועים. כולם היו זכאים לפיצוי מהמדינה.

עו"ד קלימן המשיך, אני אישית חטפתי כדור בחזה שהשאיר אותי משותק, ״בגופי חסכתי עשרות רבות של מיליוני שקלים - אילמלא ההתקלות לא היה מי שיעצור את המחבלים לבצע זממם ולפגוע בעורף המדינה״. כך גם עשרות אלפי חברי וחברותי פצועי מערכות ישראל וכוחות הביטחון. אז להציג אותנו – נכי צה"ל כמי שעולה כסף למדינה זה עיוות של המציאות ומן הראוי לעמוד על האמת הערכית הזאת.


 

נותני חסות: