X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

התחנה הבאה: רחוב שמואל ברקאי - בית הלוחם תל אביב

בשורה משמחת - נחנך קו אוטובוס לבית הלוחם תל אביב

הכרוז בקו אוטובוס מספר 6 הכריז החודש לראשונה (יולי 2018) - התחנה הבאה: רחוב שמואל ברקאי, בית הלוחם תל אביב. זאת הייתה בשורה משמחת לאלפי חברים וחברות, נכי צה"ל שאין ברשותם רישיון נהיגה או רכב פרטי, כמו גם, נכי צה"ל שמעדיפים להשתמש בתחבורה הציבורית שחיכו לשמוע את הכרוז הזה כ- 44 שנים מאז הוקם בית הלוחם בשנת 1974.
 

עידן קלימן חנך את תחנת האוטובוס קו 6 שינגיש את בית הלוחם תל אביב

היה צריך ללכת קילומטר ברגל עד לבית הלוחם תל אביב

ההיגיון "הבריא" אומר שבשנת 1974 עת חנכו נכבדי המדינה את בית הלוחם הראשון במדינת ישראל, בית לעשרות אלפי פצועי צה"ל, תקצה עירית תל אביב ומשרד התחבורה חיבור לרשת התחבורה הציבורית וכך תאפשר נגישות לנכי צה"ל ובני משפחתם - אלא שתחנת אוטובוס לא הוקצתה ועד לחודש יולי 2018 נאלצו חברי בית הלוחם תל אביב ללכת ברגל במזג אוויר חורפי או קיצי למעלה מקילומטר מתחנת האוטובוס הקרובה ועד לבית הלוחם.

תתחדשו - אוטובוס קו 6 לבית הלוחם בתל אביב

במסגרת שיתוף פעולה מבורך בין עיריית תל אביב למחוז תל אביב-יפו והמרכז בארגון נכי צה"ל בראשותו של עו"ד עידן קלימן נחנך קו אוטובוס מספר 6 שיחבר את בית הלוחם תל אביב לרשת התחבורה הציבורית הארצית.

האוטובוס הישיר ייתן מענה ויאפשר לאלפי נכות ונכי צה"ל לקחת חלק בפעילויות התרבות והספורט השונות הכה חשובות לשיקום החברים "שתרמו מגופם ונפשם למען המדינה.״

קו 6 של רובע צפון מזרח ת"א יעבור כל חצי שעה עגולה. האוטובוס ייצא ממסוף "רדינג" לכיוון מסוף "עתידים" ותחנתו צמודה אל כביש הגישה של בית הלוחם תל אביב (מרחק של כ - 100 מטרים).

עידכון חשוב....

קו אוטבוס נוסף לבית הלוחם תל אביב: לאור בקשות החברים ובשיתוף פעולה של עיריית תל אביב ומשרד התחבורה הצלחנו להנגיש את בית הלוחם לכלל חברי המחוז על ידי חיבור קו אוטובוס ישיר מתחנת הרכבת לבית הלוחם. החל מיום ראשון 6.1.2019 קו 6 יפעל במתכונת מחודשת וישירה מתחנת הרכבת "האוניברסיטה" לבית הלוחם תל אביב. שלכם עידן קלימן

עידן קלימן בדרך להשגת מטרות נוספות

בראיון מיוחד לפורטל נכי צה"ל אומר יושב ראש מחוז תל אביב-יפו והמרכז עו"ד עידן קלימן

"...כשנכנסתי לתפקידי כיושב ראש מחוז תל אביב והמרכז בארגון נכי צה"ל נפגשתי עם חברי וחברות המחוז בניסיון להגדיר מטרות שייתנו מענה לצרכיהם של נכי צה"ל בכל סוגי הפגימות והנכויות.

באחת המפגשים הופתעתי לגלות כי אין תחבורה ציבורית נאותה שמגיעה לבית הלוחם תל אביב ונכי צה"ל ובני משפחתם שאין ברשותם רישיון נהיגה או רכב פרטי נאלצים ללכת מעל קילומטר ברגל לפעמים במזג אוויר קיצוני.

לכן, הצבתי את הנושא בראש רשימת המטרות להשיג בקדנציה הנוכחית, לצד שמירה על זכויות הנכים, מאבק בכנסת, ביטול מבחן ההכנסה, השגת הנחות במים, חשמל ועוד.

היום אני גאה ונרגש לסמן "וי" נוסף ברשימת המטרות הארוכה - לאחר כ- 44 שנים בית הלוחם הונגש לתחבורה ציבורית ולרווחת החברות והחברים.

אני מבקש בהזדמנות זו להודות לכל מי שנטל חלק ועזר להוציא מהדף אל הפועל בעיריית תל אביב, במשרד התחבורה, שר התחבורה והבטיחות בדרכים ישראל כ"ץ, חברת דן, חברת מועצת עיריית ת״א-יפו, מיטל זהבי, יפתח שוע, נעמי סרוסי, חבר הארגון מני דרבנר וצוות המשרד המנצח של מחוז תל אביב-יפו והמרכז בארגון נכי צה"ל, כמו גם, כל נכה צה"ל שאי פעם כתב והתלונן בעניין ובכך נתן לנו רוח גבית.... "

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאה עשרים וארבע:
צבי
תאריך: 24/03/2019
כותרת: קו האוטובוס שודרג

תוכן: קו האוטובוס שודרג ...
קו אוטבוס נוסף לבית הלוחם תל אביב: לאור בקשות החברים ובשיתוף פעולה של עיריית תל אביב ומשרד התחבורה הצלחנו להנגיש את בית הלוחם לכלל חברי המחוז על ידי חיבור קו אוטובוס ישיר מתחנת הרכבת לבית הלוחם. החל מיום ראשון 6.1.2019 קו 6 יפעל במתכונת מחודשת וישירה מתחנת הרכבת "האוניברסיטה" לבית הלוחם תל אביב. שלכם עידן קלימן

מוטי לוי
תאריך: 24/03/2019
כותרת: הפתרון עדין אינו שלם

תוכן: לתושבי השרון, להגיע לבית הלוחם, מדובר בתקציב דלק משמעותי ובדרכים פקוקות. מצטרף לבקשה, לחבר את הרכבת באוניברסיטה לקו 6. כיום אני נמנע מלחדש את חברותי בבית הלוחם עקב תלאות הדרך.

ענבר נתן
תאריך: 09/01/2019
כותרת: חיבור קו 6 לרכבת אוניברסיטה

תוכן: אם ניתן היה לחבר את מסלול קו 6 לתחנת רכבת אוניברסיהטה הדבר היה מאפשרלחברים מרעננה כפר סבא הוד הרון ומנתניה ורחובות להגיע ללא רכבם לבית הלוחם על ידי שילוב רכבת וקו 6 ,שווה לערוך סקר תהדבר יקל על החברים ועל עומס התנועה והחניה בבית הלוחם

יוסף גולן
תאריך: 09/08/2018
כותרת: כל הכבוד למי שדאג שיהיה אוטובוס לבית הלוחם

תוכן: זה יעזור להרבה נכים שיגיעו לבית הלוחם
אני מברך כל אחד שעזר ..

יגאל
תאריך: 09/08/2018
כותרת: תודה

תוכן: אוטובוס פרטי לכולנו - מצוין!
כמה מקומות יוקצו בו לעגלות נכים וכלבי נחיה?
האם הרב-קו יהיה תקף = גם אם האוטובוס המשך יאחר ?
האם יתנו הנחה נוספת לנכים לרגל חניכת הקו - כמו שעושים לאוכלסיות נצרכות אחרות? מזל טוב

יוסי רגב
תאריך: 06/08/2018
כותרת: קו אוטובוס לבית הלוחם

תוכן: עידן
ברכות על הטיפול ועל המחשבה
בברכה
יוסי רגב

יעקב עמית
תאריך: 06/08/2018
כותרת: קו אוטובוס

תוכן: מברך על הקו החדש . מהמפה שפורשמה קשה להבין את תחנות האיסוף/ההורדה .מקווה כי אחת התחנות , קרובה לתחנת הרכבת או התחנה המרכזית , באופן זה יתאפשר למי שמגיע מערים רחוקות יחסית , להשתמש בקו ביעילות ובנוחות. וימנע מנסיעות יקרות במכוניתו הפרטית עד כדי ויתור על התענות להשתתף בפעילויות בית הלוחם.

יקיר
תאריך: 04/08/2018
כותרת: שאפו ענק. כל הכבוד עידן.

תוכן: מדהים וראוי.

לשרותך, נכה צה"ל