אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

תו נכה לכל דורש

כך תחנו בחניית נכים

שהחוצפה ישראלית הופכת ללגיטימית, אל תתפלאו שבפעם הבאה שתרצו להחנות בחניית נכים, החניה תהיה תפוסה. לאחרונה פורסם כי במדינת ישראל נרשם שיא חדש בזכאות לתו נכה כ – 150 אלף זכאים.

כמה פעמים הגעתם לחניית נכים וגילתם כי בדיוק חנה  שם רכב עם "תו נכה" אבל ממנו יוצאת גברת צעירה על עקבים דקקים או בחור צעיר ושרירי שכביכול קיבלו תו נכה "כשר" אבל בהחלט מדיף ריח לא נעים.

בית חרושת לתו חניה לנכה

לאחרונה התפרסמה כתבה בגלי צה"ל בכותרת: מרמים את משרד התחבורה כדי להוציא תו נכה

מעיון מעמיק במאמר מתגלה תמונתו של "הישראלי המכוער", המאכר הישראלי שמצליח למצוא פרצה בבירוקרטית ולהקים עליה עסק משגשג והפעם : תמורת כ - 4,000 ₪ תוכלו לקנות לכם תו-נכה. 

כן, לאחרונה הוקמו מספר חברות בישראל המתמחות בהוצאת תווי חניה לנכים, מפתיע? אבל כן, החוצפה הישראלית חוצה כל קו אדום ובית החרושת לתו חנייה לנכה מקבל לגיטימציה לפעול באופן חוקי וללא מצפון. כאשר הנפגעים העיקריים הם הנכים.

משרד התחבורה : מוצפים בפניות

בראיון לגל"צ אומר מנכ"ל משרד התחבורה מר עוזי יצחקי כי בחודשיים האחרונים הובאה לידיעתם כי מאכרים מפרסמים בפייסבוק וברשתות החברתיות כי ביכולתם לסייע בהשגת תו חנייה לנכה.

מר עוזי יצחק מוסיף ואומר כי חלה עליה משמעותית במספר הבקשות לתו נכה ובחודשים האחרונים מספר הבקשות החדשות חצה את רף העשרת אלפים.

משרד התחבורה ער לתופעה ומנסה לגבש צעדים כדי להילחם בחוצפה הישראלית.

תו נכה יאושר בוועדת ניידות

משרד התחבורה צריך לפעול ומהר, על המשרד להעביר את אישור תו הנכה לידיה של וועדת הניידות, כך נוכל להיות בטוחים כי מקבל התו הגיע לוועדה, הזדהה בפניה ונכותו נבדקה לעומק.

חוצפה ישראלית

התופעה המכוערת ועזות המצח של הקמת עסק שמטרתו השגת תווי חנייה לנכה כמו גם הישראלי החוצפן חצתה קווים אדומים שמכתימים את החברה בישראל. על פניו נראה כי חלק מן הציבור בישראל איבד את הבושה ואינו בוחל בדרכים בכדי להשיג תו חנייה לרכב נכה.
 


 

נותני חסות: