X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ועדות רפואיות ועדות רפואיות רופאים מומחים רופאים מומחים מכונים רפואיים מכונים רפואיים הוראות אגף השיקום הוראות אגף השיקום ביטוח לנכי צה"ל ביטוח לנכי צה"ל הכפתור הכפתור
X סגירה
 

תו נכה לכל דורש

כך תחנו בחניית נכים

שהחוצפה ישראלית הופכת ללגיטימית, אל תתפלאו שבפעם הבאה שתרצו להחנות בחניית נכים, החניה תהיה תפוסה. לאחרונה פורסם כי במדינת ישראל נרשם שיא חדש בזכאות לתו נכה כ – 150 אלף זכאים.

כמה פעמים הגעתם לחניית נכים וגילתם כי בדיוק חנה  שם רכב עם "תו נכה" אבל ממנו יוצאת גברת צעירה על עקבים דקקים או בחור צעיר ושרירי שכביכול קיבלו תו נכה "כשר" אבל בהחלט מדיף ריח לא נעים.

בית חרושת לתו חניה לנכה

לאחרונה התפרסמה כתבה בגלי צה"ל בכותרת: מרמים את משרד התחבורה כדי להוציא תו נכה

מעיון מעמיק במאמר מתגלה תמונתו של "הישראלי המכוער", המאכר הישראלי שמצליח למצוא פרצה בבירוקרטית ולהקים עליה עסק משגשג והפעם : תמורת כ - 4,000 ₪ תוכלו לקנות לכם תו-נכה. 

כן, לאחרונה הוקמו מספר חברות בישראל המתמחות בהוצאת תווי חניה לנכים, מפתיע? אבל כן, החוצפה הישראלית חוצה כל קו אדום ובית החרושת לתו חנייה לנכה מקבל לגיטימציה לפעול באופן חוקי וללא מצפון. כאשר הנפגעים העיקריים הם הנכים.

משרד התחבורה : מוצפים בפניות

בראיון לגל"צ אומר מנכ"ל משרד התחבורה מר עוזי יצחקי כי בחודשיים האחרונים הובאה לידיעתם כי מאכרים מפרסמים בפייסבוק וברשתות החברתיות כי ביכולתם לסייע בהשגת תו חנייה לנכה.

מר עוזי יצחק מוסיף ואומר כי חלה עליה משמעותית במספר הבקשות לתו נכה ובחודשים האחרונים מספר הבקשות החדשות חצה את רף העשרת אלפים.

משרד התחבורה ער לתופעה ומנסה לגבש צעדים כדי להילחם בחוצפה הישראלית.

תו נכה יאושר בוועדת ניידות

משרד התחבורה צריך לפעול ומהר, על המשרד להעביר את אישור תו הנכה לידיה של וועדת הניידות, כך נוכל להיות בטוחים כי מקבל התו הגיע לוועדה, הזדהה בפניה ונכותו נבדקה לעומק.

חוצפה ישראלית

התופעה המכוערת ועזות המצח של הקמת עסק שמטרתו השגת תווי חנייה לנכה כמו גם הישראלי החוצפן חצתה קווים אדומים שמכתימים את החברה בישראל. על פניו נראה כי חלק מן הציבור בישראל איבד את הבושה ואינו בוחל בדרכים בכדי להשיג תו חנייה לרכב נכה.
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
זאב
תאריך: 11/10/2018
כותרת: צודק בהחלט

תוכן: אני אדם נכה המתנייד בעזרת קביים ואני יכול להעיד על עשרות אנשים שניגשים אלי לבקש שאנפיק על שמם תו נכה בתור רכב נוסף כדי שהם יוכלו לחנות אפוא שבא להם ואינני מסכים בשום אופן כיון שאני חש על בשרי את העוול

אתי
תאריך: 13/11/2015
כותרת: לא נראת הנכות

תוכן: ישנם נכים עם תו נכה שלא רואים עליהם נכות חיצונית . ובכל זאת מוכרים בצדק . האם נטיל ספק בזכויותיהם?״ כי לא רואים כלום״?

ארי
תאריך: 27/01/2015
כותרת: גם לאשה מותר לחנות

תוכן: אני חושב שזה חשוב ערכי /מצפוני לחנות בחניית נכה
אבל צריך לחשוב גם החונה וגם המתלונן ובדוק אם יש עוד חניות לנכים שגם אשתי תחנה ואם לא שתלך קצת

מוטק'ה
תאריך: 08/11/2014
כותרת: נושא ידוע וכאוב מאוד שלא נאכף כלל.

תוכן: לצערי הרב אני רואה זאת כל יום וברוב רכבי הנכים אין שום נכה אלא קרוב משפחה שמנצל בציניות את תו הנכה של ההורים או המשפחה.
אם היו אוכפים את החוק שאומר שאסור לעשות שום שימוש בתו מלבד הנכה עצמו ברכב, ואם אינו יכול לנהוג אז קרוב או מלווה ביחד איתו ובשום פנים ואופן לא לוותר בנושא.

מצד אחד יש בעיה של ניצול והונאה, אבל מצד שני גם אי אפשר להוריד נכה שזקוק לליווי פיזי באמצע הרחוב ולתת לו ללכת לבד וכאן המוקש הגדול ביותר.

צריך פשוט לעשות מעקבים מיצגים על רכבי נכים ולהעזר גם באנשים שמכירים היטב את הנכה ובני משפחתו לקבלת מידע.
במידה ואכן נחשפת הונאה יש להעניש בחומרה מופלגת של כמה שנים טובות בכלא את מי שניצל את התו בתוספת של קנס כספי של עשרות אלפי שקלים לפחות ואז תראו שהתופעה פשוט תעלם כלא היתה.

יהודה
תאריך: 24/10/2014
כותרת: זה לא הסיפור בכלל לא

תוכן: ישנם נכים רבים שפגיעתם פנימי ולהם מגיע אותה תעודה. אבל.... ניתן להדפיס תמונתיו שפני הנכה ואז אין ויקוח מהנכה. להדפיס תמונתו של הנכה על התעודה.

צבי
תאריך: 23/10/2014
כותרת: לירון ראה קישור....

תוכן: לירון ראה קישור מתוך המאמר ....

http://glz.co.il/1189-50522-HE/Galatz.aspx

צבי פישמן
תאריך: 23/10/2014
כותרת: הישראלי המכוער

תוכן: פניתי לכל הנוגעים בדבר אך לא נעניתי. אכן נכון מי שכותב שיש לבדוק את המבקשים אך זה לא הכול, היות ולצערי הזכאים ולפעמים הם מבוגרים שכלל לא יוצאים מהבית, המשפחה מנצלת את המצב והתו. יש מידית לאכוף את החוק שקיים, שכאשר אין הנכה ברכב אסור להשתמש בתו, ואז תראו כמה מקומות חניה פנויים יהיו.

ירון
תאריך: 23/10/2014
כותרת: שטויות תגבו את הכתבה בעדויות

תוכן: ללא תוכן

חיים פלג
תאריך: 23/10/2014
כותרת: נכות

תוכן: יש כמה חוקיים שהמשטרה או רשות מקומית לא עוקפים
אין לתת לאדם אחר את התו נכה רק בעל התו ראשי לחנות אף אחד לא בודקת את זה .ששאלתי גברת עם היא נכה חטפתי קללות היא הייתה עם נעלי עקב ועם מרצדס.

רפי אבגי
תאריך: 21/10/2014
כותרת: תו נכה לנכה אמתי ולא לאשתו שהולכת להתחרקש

תוכן: ללא תוכן

כהן אפרים
תאריך: 20/10/2014
כותרת: תו חניה

תוכן: צריך לתת קנסות גם לבני משפחת הנכה שמשתמשים בתו כאשר הנכה לא נמצא ברכב

לשרותך, נכה צה"ל