אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
 

בחירות 2014 בארגון נכי צה"ל

בחירות 2014 יצאו לדרך ...

ירית הפתיחה לבחירות הקרובות בארגון נכי צה"ל נורתה לחלל הפתוח, הועידה הארצית אישרה את מערכת הבחירות ולקראת חודש יוני 2014 תבחר הנהגה חדשה בארגון נכי צה"ל.

נכון, עד חודש יוני יש עדיין הרבה זמן וחברי הארגון שאינם מתמודדים לתפקידי מפתח ירגישו את מערכת הבחירות רק לקראת חודש מרץ 2014. אז יתפרסמו הרשימות של כל המתמודדים והמתמודדות וקמפיין הבחירות יתחיל לנוע בכל עוצמתו.

בינתיים מתחת לפני השטח המצב גועש ורועש, המתמודדים שעתידים להתמודד בבחירות הקרובות מנסים לעשות מקצה שיפורים, לדחות החלטות ממשלה, לסיים חקירות משטרה, להתפלל לסיום בדיקתו של מבקר המדינה, להקפיא מהלכים ולחפש תמיכה מחברי הארגון, בעלי תפקידים ואנשי פוליטיקה.

עתידו של ארגון נכי צה"ל מוטל על כף המאזנים

זאת לא קלישאה שעתידו של ארגון נכי צה"ל תלוי על כף המאזנים,  שינוי עתידי של חוק הנכים תגמולים ושיקום, תקציב אגף השיקום המסנוור את עיניהם של פקידי האוצר והציבור, הפגיעה האנושה במעמדם הציבורי של נכי צה"ל, הוצאות תפעול אסטרונומיות של ארגון נכי צה"ל וירידה בסך התרומות לארגון נכי  צה"ל.

כל אלה מותירים לנו זמן קצוב לשבת בבית, לחשוב בהיגיון ולהחליט איזה ארגון נכי צה"ל אנו רוצים ? ארגון נכי צה"ל שצועד קדימה ? ארגון נכי צה"ל שמוכן לעשות שינויים מרחיקי לכת ? ארגון נכי צה"ל שלוקח את הכספים המיועדים להטבות וזכויות של נכי צה"ל למימון הפעילות השוטפת ?

אמות מידה ראויות

ארגון נכי צה"ל ראוי להיות מיוצג על ידי חברים בעלי אמות מידה ראויות, לא כל אחד יכול לשמש שליח ציבור, לא כל אחד יכול לשבת בוועד הארצי, גוף המשמש דירקטוריון של ארגון נכי צה"ל, על נבחרי ארגון נכי צה"ל לעמוד בסטנדרטיים ראויים.

לכן אנו קוראים לוועדת הבחירות להקים גוף בודק, אשר תפקידו יהיה לבדוק באופן אישי כל מועמד לבחירות בארגון נכי צה"ל, לאחר הבדיקה יחשפו כל פרטי המועמד לרבות : השכלתו, דרגתו הצבאית, נסיבות פציעתו, גובה אחוזי נכותו, פירוט עסקיו ועברו הפלילי (אם יש).

נכי צה"ל זכאים לדעת למי הם מצביעים בבחירות הקרובות, הבחירה צריכה להיות בחבר הבא לתרום למען הכלל ולא חבר הבא לעשות למען ביתו.

פורטל נכי צה"ל והבחירות

בעת הנתונה, פורטל נכי צה"ל אינו עומד לתמוך במועמד ספציפי, תפקידו של פורטל נכי צה"ל בחודשים הבאים לפני הבחירות יהיה להציג בפניכם את מצבו העכשווי של ארגון נכי צה"ל. החקירות שמתנהלות, מצבו הכלכלי של ארגון נכי צה"ל, שכר הבכירים, הצגת פרויקטים וניתוחם, מצב זכויותיהם של נכי צה"ל וגזירות המרחפות מעל ראשם של נכי צה"ל.

יחד עם זאת נציג את הרעיונות של פורטל נכי צה"ל בנושאים הבאים : כיצד ראויה להיראות הנהגת ארגון נכי צה"ל הבאה, מהם המהלכים שצריכים לקדם !? מהם השינויים שצריך לעשות !?

אנחנו בפורטל נכי צה"ל מאמינים שהשינוי מתחיל בכל אחד מאתנו !

על כל אחד מאתנו מוטלת האחריות לבדוק כל מתמודד ולוודא שהוא ראוי לייצג את נכי צה"ל.

על כל אחד מאתנו מוטלת האחריות להצביע לנציג ראוי ולא לסמן מועמדים מתוך רשימה מוכנה,

על כל אחד מאתנו מוטלת האחריות להגיע ביום הבחירות לקלפי ולהצביע.

יחד נדאג להציל את עתידו של ארגון נכי צה"ל.


מובינגלייף - קלנועית מתקפלת לגודל של טרולי