אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

חובה לקרוא: היום בו צנחתי ממצב פעיל לכאב בלתי נשלט בברך

סיפורו של ד"ר עזוז יצחק שצנח ונפצע במהלך שירותו הצבאי

ד"ר עזוז יצחק, מושבניק, מרצה במכללת בית ברל והוגה דעות שמאחוריו כבר חמישה ספרים, נפצע לפני שנים בשל צניחה בצבא. ניסיונות הטיפול בפגיעה לא צלחו ויצחק הגיע לשלב בו הומלץ לו על זריקות לשיכוך הכאב. זריקות ישירות לברך.

בחיפוש אחר פתרון שאינו תרופתי, צדה עינו של יצחק מאמר בפורטל נכי צה"ל על פתרונות נוספים בהם תומך אגף השיקום במשרד הביטחון. מאמר העוסק בפתרון ייחודי לכאבי ברכיים. סיפורו האישי של יצחק דומה לסיפורם של למעלה משבעים אלף איש ואשה בישראל הסובלים מבעיות ברכיים, מכאבי מפרקים.

לקביעת בדיקת ייעוץ והתנסות ללא התחייבות - לחץ כאן >>

אפוסתרפיה טיפול להקלת כאבי ברכיים

ההחלטה שלא להיכנע לכאב

" במשך שנים התמודדתי עם הכאב. אורח חיי לפני פציעת הצניחה וגם אחריה היה מלא בפעילות. טיולים, ספורט, נסיעות למסעות בעולם. הכאב השפיע יותר ויותר על איכות הפעילות שלי. מצאתי את עצמי נרתע יותר ויותר מפעולות שבגינן הופיע הכאב. החלטתי שלא להיכנע לכאב. החלטתי שלא להישען על משככי כאבים ולא להפוך את חיי לתלויים בכימיקלים שמחד מקלים ומאידך יש בגינם תופעות לוואי. לכן הכאב ליווה אותי במשך שנים רבות. החלטתי שלא להזריק ישירות לברך חומרים לשיכוך כאב. ידעתי שהדרך היחידה לשיקום הברך היא דרך פעולה אקטיבית שאעשה למען בריאותי. למזלי באפוסתרפיה מצאתי פתרון שלא רק הפיג את הכאב אלא החזיר אותי לפעילות כמעט מלאה ללא כאבים, תוך כדי שיקום מערכות השריר התומכות במפרק הברך."

השנים הטובות - ללא כאב

"היום, אני לא מרגיש את הכאב אלא רק בפעולה המושפעת ממגבלת כיפוף הברך כתוצאה מהנכות בעקבות הצניחה. כל פעולה שאני עושה, צעידה, קימה, טיפוס נעשית ללא כאב. אני בחוג "מטיבי לכת"  - חוג בו אנו צועדים קילומטרים רבים ברחבי ארצנו היפה. עולים בעליות, יורדים בירידות וכל זאת בהנאה גדולה ובדרך כלל ללא כאב.

בשלב כלשהו, בגלל סיבות מסוימות, הפסקתי ללכת עם נעלי האפוסתרפיה במסגרת הפעילות היומית שלי. עברו כשבועיים והתחלתי להרגיש כאבים חזקים בברך. לאחר פגישה עם גלעד המטפל הקבוע שלי נעלתי את הנעליים וחזרתי להליכה עם נעלי האפוסתרפיה.  בתוך זמן קצר הכאבים נעלמו ויכולתי לחזור לפעילות כמעט מלאה. מאותו רגע למדתי שהטכנולוגיה המופלאה הזו שבנעלי אפוסתרפיה פשוט יודעת ללמד את השרירים ומערכות העצבים סביב לברך לפעול נכון. פעולה זו מייצרת שליטה על יציבות הברך, מונעת לחץ  על האיזורים הכאובים, מונעת התכווצות שרירים ועומס מיותר על הברך ובמקביל משקמת את כל המערכות התומכות בברך ומפחיתה כאב.

שווה גם לך לנסות את נעלי אפוסתרפיה עכשיו!

פנה עוד היום למחוז השיקום אליו אתה שייך ובקש מהם הפניה לטיפול המהפכני של אפוסתרפיה, הטיפול בכיסוי אגף שיקום נכים.

לקביעת בדיקת ייעוץ והתנסות ללא התחייבות - לחץ כאן >>

נעל לטיפול מהפכני של אפוסתרפיה


 

נותני חסות: