אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

המאבק האישי של יושב ראש ארגון נכי צה"ל עידן קלימן

להתמודד עם מחלת הלוקמיה

למעלה מ- 15 שנה ניצב עו"ד עידן קלימן יו"ר ארגון נכי צה"ל בראש חזית המאבק על זכויותיהם של נכי צה"ל והוא לא מתכוון להפסיק עד להשלמת המשימה וההכרה של מדינת ישראל והציבור הרחב בתרומתם הרבה של פצועי צה"ל בגוף ובנפש. 

מעל לכל במה אפשרית עידן קלימן, מצהיר – כי הם פצועי ופצועות צה"ל הגיבורים והגיבורות שמגינים ושומרים על אזרחי המדינה ומאפשרים לכלל אזרחי המדינה לנהל אורח חיים רגיל בזמן שצה"ל, חייליו ומפקדיו מסכלים פיגועים ושומרים על ביטחון המדינה וגבולותיה. 

לא תנצחו אותי

בשירו יורם גאון שר, "... לא, לא, לא תנצחו אותי, לא מנצחים אותי כל כך מהר ..." מי שמכיר את עידן קלימן יודע שגם מחלת הלוקמיה איתה הוא מתמודד כעת והשתלת מח עצם לא ינצחו או יעצרו את עידן לוחם גבעתי שנפצע בחאן יונס בשנת 1992 ומאז מרותק לכיסא גלגלים. עידן לא נח, אפילו לא לרגע אחד. על-אף ההתמודדות הקשה עידן קלימן ממשיך להוביל ביד רמה את ארגון נכי צה"ל ולהאבק על זכויותיהם של פצועי צה"ל 24/7 בועדות הכנסת, בישיבות מול אגף השיקום ובקידום החקיקה בכנסת.

לרגל יום ההוקרה לפצועי צה"ל פירסמה הכתבת לי נעים, כתבה בחדשות ערוץ 12 על ההתמודדות של עידן קלימן, יו"ר ארגון נכי צה"ל והמאבק הבלתי מתפשר מצד אחד בזכויותיהם של פצועי צה"ל ומצד שני בבריאותו שלו.

להצדיע 


 

נותני חסות: