אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

השתגעו לגמרי - מישהו נפל על הראש

משרד הביטחון והאוצר נגד נכי צהל

המערכת קורסת, בעקבות ועדת גורן מדינת ישראל בדרך לשבור את ברית הדמים, נכי צה"ל נשכחו מאחור וכיום הם זוכים ליחס משפיל ומזלזל, זאת פגיעה אנושה, לא רואים בעיניים, השתגעו לגמרי - מישהו נפל על הראש.

במילים אלו לכאורה בחר הדר' אבי יעקובוביץ להשתמש בתוכנית הרדיו שלו "שעה בריאה". במהלך התוכנית ראיין הדר' יעקובוביץ את עו"ד עידן קלימן יו"ר מחוז תל אביב והמרכז בארגון נכי צה"ל, השמיע הקלטות וזעק את זעקתם של נכי צה"ל באשר הם.

משרד הביטחון והאוצר מעבירים מהלך בעיקבותיו נכי צה"ל שדרגת נכותם תהא פחותה מ- 30% לא יוכרו כנכי צה"ל. האם זאת רעידת אדמה שתביא לקריסת ערכי המדינה והציונות.

לשמיעת הראיון המלא – לחץ כאן >>

עו"ד עידן קלימן מתראיין לרדיו גלי ישראל

בראיון שנערך ברדיו גלי ישראל העלה עו"ד עידן קלימן את הבעיות להם נחשפים נכי צה"ל. מחסור ברופאים, טיפולים רפואים ושינוי חוק הנכים שמסמן מאבק על ערכי המדינה והציוניות, כמו גם איבוד המחוייבות של המדינה לחיילים שלה

יחד עם זאת, קרא עו"ד עידן קלימן לנוער להמשיך ולהתגייס, לתרום למדינה הן כלוחם והן כתומך לחימה.

נכי צה"ל מודים לא נוכל להמשיך ולספוג

נכי צה"ל מודים, לא נוכל להמשיך ולספוג – המדינה נטשה אותנו, הפכנו להיות מספרים, הכסף והתקציב ניצבים מול עיניהם של בכירי משרד הביטחון והאוצר והדאגה לחיילים שיצאו לחרף את גופם ואת נפשם לא קיימת עוד.

התקשרות מתעוררת

התקשורת מתחילה להבין שלכאורה נחצה פה קו אדום ומנסה להתגייס למען נכי צה"ל. השבוע נערכו ראיונות ברדיו ובטלוויזיה ובתוכנית המערכת עם מיקי חיימוביץ נחשף סיפורם העגום של הלומי הקרב שנאלצים להלחם פעם נוספת - אלא שהפעם נגד המדינה שלמענה היו מוכנים לעשות הכל.

לשמיעת הראיון המלא – לחץ כאן >>


 

נותני חסות: