אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

חמי מרפא בקרוב נפתחת הזכאות לשנת 2024

חמי מרפא: פתיחת הזמנות לשנת 2024 ואפשרויות חדשות לנכי צה"ל

ההזמנות לטיפולים רפואיים והבראה במסגרת "חמי מרפא" לשנת 2024 ייפתחו ממש בקרוב (5.2.24), חברות וחברים שיש להם נכות מיוחדת 100% יוכלו להתחיל ולהזמין יום קודם (4.2.24). יחד עם זאת, חשוב לעדכן שהשנה יחולו כמה שינויים חשובים: אפשרות לגרירת זכאות משנת 2023 לשנת 2024 ואפשרות להזמין חדרים במלונות חדשים.

זכאים לחמי מרפא? מלון קיסר פרמייר טבריה רוצה לפנק אתכם, למידע נוסף לחצו כאן >>

ההשפעה של מלחמת "חרבות ברזל" על חמי מרפא

מלחמת "חרבות ברזל" שפרצה ב- 7 באוקטובר 2023 השפיעה על האפשרות של נכות ונכי צה"ל לממש את הזכאות לטיפולי חמי מרפא והבראה. בעקבות המלחמה מעל 120 אלף תושבים מישובי עוטף עזה וישובים לאורך הגבול בצפון פונו מבתיהם לבתי המלון ברחבי הארץ ולכן חלק מבתי מלון נמנעים לארח את פצועות ופצועי צה"ל.

הסכמה בין ארגון נכי צה"ל לאגף השיקום יאפשר לאותם זכאים לגרור את הזכאות משנת 2023 לשנת 2024. ולכן אם לא הצלחת לממש את הזכאות שלך לחמי מרפא בשנת 2023, יהיה ניתן לממש אותה בשנה הנוכחית (2024) ולזכות בטיפול מקיף ואיכותי.

חשוב לציין כי גם בשעה זו, אלפי ישראלים שפונו מבתיהם מתארחים במלונות והחברות והחברים מתבקשים להביע התחשבות, לחבק ולחזק את אותם מפונים שהמלון הפך לביתם הזמני.

הוספת מלונות חדשים - חווית האירוח נרחבת

לקראת שנת 2024 התווספו מלונות חדשים לרשימת האירוח בחמי מרפא. מלונות המאפשרים לחברות ולחברים לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות אירוח. כל הפרטים מפורטים באתרי האינטרנט של "אשת טורס" או "השטיח המעופף" או במוקד הטלפוני.

זכאים לחמי מרפא? מלון קיסר פרמייר טבריה רוצה לפנק אתכם, למידע נוסף לחצו כאן >>

הזמנה דרך אתרי האינטרנט - בקלות ובמהירות

התהליך של הזמנת השהות בחמי מרפא והטיפולים המקיפים יתבצע בצורה פשוטה ונוחה דרך האזור האישי ואתרי האינטרנט הייעודיים של אשת טורס או השטיח המעופף. אחרי ביצוע ההזמנה, יישלח אישור הזמנה ושובר האירוח ישירות אליכם. הכניסה לאתרי ההזמנות תתבצע דרך האזור האישי שלך.

משפרים את השירות לנכי צה"ל

הטיפול בהזמנות לטיפולים בחמי מרפא נמצא בשידרוג מתמיד שמתאפשר בזכות שיתוף הפעולה ההדוק בין ארגון נכי צה"ל ואגף השיקום. כחלק מפעילות זו הושקה מערכת הזמנות אונליין מתקדמת ונשלחים לחברות ולחברים עידכונים שוטפים. 

אנו שמחים לבשר לכלל החברים כי אגף השיקום ימשיך לספק את הטיפולים וההבראה לשנת 2024 ברמה הגבוהה ביותר לנכי צה"ל ומשפחותיהם. לרבות גרירת הזכאות משנת 2023. 

זכאים לחמי מרפא? מלון קיסר פרמייר טבריה רוצה לפנק אתכם, למידע נוסף לחצו כאן >>


 

נותני חסות: