אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

כיסא גלגלים צף

כיסא גלגלים לים

איך תהנו מחוף הים, מהשמש ומהמים ללא צורך לזוז מהכיסא- חדש בארץ: כיסא צף

מעכשיו הרצון לצאת מהבית לשמש, ולהיכנס למי הים ולבריכה, יכול להתממש בקלות. לקראת הקיץ הקרב ובא חברת א.ש ייבוא ושיווק כיסאות גלגלים בע"מ, החליטה לייבא כיסאות צפים. כן, זהו לא חלום- כיסא שנתיישב עליו על החוף ואיתו גם ניכנס למי הים.

הכיסא מדגם BW-100 עשוי מאיכות גבוהה ביותר של אלומיניום ומעוצב בנוחות עבור כל אחד, לאנשים בעלי נכות היושבים בקביעות על כיסא גלגלים והן לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, מבוגרים וכו'. עיצובו הייחודי של הכיסא מאפשר ליושבים עליו להנות מישיבה נוחה בחוף ובתוך המים ביציבות מירבית. אודות לחומרים ממנו עשוי הכיסא, הוא ניתן לפירוק ולהרכבה במהירות ולשימוש בבריכה ובים.

חברת א.ש המשווקת את הכיסא הצף, מייבאת ומשווקת בנוסף, כיסאות גלגלים ידניים קלי משקל, כסאות שרותים ומקלחת, כסאות ממונעים, קלנועיות קלות, הליכונים, מצברי ג'ל, כריות ג'ל למניעת פצעי לחץ, מנופים וציוד עזר נוסף לנכים. החברה המנוהלת ע"י איתן בכר ושמעון בן-חיים, מייצגת מספר חברות מובילות בתחום מטייוואן ומאירופה.

לפרטים נוספים התקשרו לטלפון : 03-5508844  

 

נותני חסות: