אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
X סגירה
 

הודעה חשובה מיו"ר ארגון נכי צה"ל, עו"ד עידן קלימן

פועלים מול משרד הביטחון ואגף השיקום להשבת כל הזכויות

פועלים מול משרד הביטחון ואגף השיקום להשבת כל הזכויות
מאז נבחר עו"ד עידן קלימן בחודש יולי האחרון (2019) לכהן כיו"ר ארגון נכי צה"ל הוא פועל ללא פשרות מול אגף השיקום במשרד הביטחון במטרה להשיב לנכי צה"ל את הזכויות שנגזלו מהם בשנים האחרונות ולוודא שהטיפול הרפואי להם זכאים נכי צה"ל יהיה ברמה הגבוהה ביותר .

רק לאחרונה (25.12.2019) הצליח קלימן במאמציו מול אגף השיקום והאפוטרופוס הכללי בשעה שדאג למצוא תקציב עיזבונות לתשלום כל המענקים לנכי צה"ל המקבלים תגמולים מיוחדים (תג"מ, נצרך) הזכאים למענקי בת / בר מצווה ונישואין על פי הוראת אגף השיקום 80.17.


 

זהו הישג חשוב במיוחד לאותם זכאים שיקבלו את המענקים רטרואקטיבית (4 שנים אחורה).
 

הודעה חשובה לחברות לחברים

לבקשת יו"ר הארגון עו"ד עידן קלימן, אנו מפרסמים הודעה חשובה לחברות ולחברים, בה מעדכן יו"ר הארגון על המהלכים מול משרד הביטחון :

חברים יקרים, אני רוצה לעדכן אתכם בהתפתחויות חשובות בנוגע להתנהלות מול משרד הביטחון ככלל ומול אגף השיקום בפרט:

בתקופה האחרונה, עם כניסתי לתפקיד, פעלנו בהנהגת הארגון, הן במישור הציבורי והתקשורתי והן במישור האישי ובשיחות פנים אל פנים, אל מול מנכ״ל משרד הביטחון ובכירים אחרים במשרד, על מנת לשים סוף להתעללות וההתעמרות רבת השנים בנכי צה״ל.

בעקבות פעולות אלה שנקטנו, מנכ״ל משרד הביטחון הורה באופן מיידי על הקמת ועדת בדיקה לדיון בזכויותיהם של נכי צה״ל, שבה אנחנו יושבים כשותפים בכירים, בראשות האלוף במיל׳ אייל בן ראובן.

הוועדה אמורה להגיש את מסקנותיה והמלצותיה עד לסוף חודש מרץ.

חברים יקרים, ברור לי שכולנו שבעי דיונים וועדות סרק כאלו ואחרות, שנועדו להרדים אותנו ולהוציא לנו את הרוח מהמפרשים.

כולי תקווה שהפעם זה יהיה אחרת ושהצדדים באמת מגיעים בנפש חפצה כדי להפסיק את ההתעמרות והפגיעה בנכות ונכי צה״ל, אבל במידה ואראה שזה לא המצב – לא אהסס לפתוח במאבק אגרסיבי, בו נטיל את כל משקלנו הציבורי ואת כל משאבי הארגון כדי לבקע את חומת האטימות שהמדינה בנתה סביבנו במהלך השנים האחרונות.

אנו, שנתנו מגופינו ונפשנו למען המדינה, לא נהסס לעשות זאת גם למען זכויותיהם ובריאותם של כל חברות וחברי הארגון היקרים שלנו. ערבות הדדית הינה מיסודות החברה הישראלית וחוסנם ורווחתם של נכי צה”ל הינם מאבני היסוד של בטחונה וחוסנה של מדינת ישראל.

נמשיך ונעדכן בהמשך בכל התפתחות.

שלכם, עידן קלימן

יו״ר ארגון נכי צה״ל


 

נותני חסות: