אתר זה משתמש בקבצי קוקיז אתר זה משתמש בקבצי Cookies כדי להתאים אישית תוכן ומודעות. למידע נוסף OK
X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
מועדון החברים של פורטל נכי צהלהכרה כנכהחמי מרפאייעוץ משפטיקנאביס רפואיטפסים להורדהרכב רפואיטבלאות תגמוליםטיפולים רפואייםזכויות והטבותארגון נכי צהלאגף השיקום
 

בחירות בארגון נכי צה"ל 2019

בחירות 2019 יצאו לדרך ...

ירית הפתיחה לבחירות הקרובות בארגון נכי צה"ל נורתה לחלל הפתוח, הועידה הארצית אישרה את מערכת הבחירות ובתאריך 3 ביוני 2019 יצאו נכי צה"ל לבחור הנהגה חדשה לארגון נכי צה"ל. כאשר במערכת הבחירות הנוכחית מסיימים על פי תקנון הארגון את תפקידם יו"ר המחוזות: חיפה, ירושלים, שפלה ובאר שבע.

נפרדים מההנהגה הוותיקה

זאת אומרת שרפי כהן צמח - יו"ר מחוז חיפה והצפון, דני בן אבו - יו"ר מחוז השפלה, אורן אקרמן - יו"ר מחוז באר שבע והדרום וכן נעים עזר - יו"ר מחוז ירושלים לא יוכלו להתמודד לקדנציה נוספת לתפקיד יו"ר המחוז – אך יוכלו להיבחר כחברי מועצה.

כך גם יו"ר ארגון נכי צה"ל מר חיים בר שסיים שתי קדנציות רצופות בתפקיד - לא יוכל על פי התקנון להיבחר בשנית אלא כחבר מועצה במחוז חיפה והצפון.

בוחרים הנהגה חדשה 

רשימת המתמודדים החדשים לתפקידי המפתח בארגון נכי צה"ל יפורסמו בקרוב – כאשר המתמודד המוביל לראשות הארגון הוא עורך הדין עידן קלימן, היו"ר הנוכחי של מחוז תל אביב יפו והמרכז בארגון נכי צה"ל.

בקטגוריה בחירות בארגון נכי צה"ל 2019 - תמצאו מאמרים, כמו גם, הודעות שיתפרסמו במהלך הבחירות של שנת 2019 בארגון נכי צה"ל, מידע על המתמודדים, סקרים וחדשות מהשטח.
 


עד הפסגה